NA PRENÁJOM: Zrekonštruovaný rodinný dom s 5izbami v obci Baka, okres DS

Reality Baka

Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²

Z poverenia majiteľa ponúkam na prenájom priestranný rodinný dom s menším dvorom v obci Baka. V

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Domy na prenájom Baka

1,100 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

"REZERVOVANÉ" - POSLEDNÝ VOĽNÝ BYT SO ZÁHRADOU V TOMTO PROJEKTE

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Lipnická | 96.65 m²

Užívajte si pravý komfort bytu s výhodami rodinného domu! Predstavujeme Vám svetelný 3-izbový b

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

295,000 € 3052 €/m²

TOP PONUKA, 3-izbový byt v úplne pôvodnom stave, Kapicova ulica, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kapicova | 72 m²

1. Popis nehnuteľnosti • Typ: 3-izbový byt • Stav: Pôvodný stav – byt je v úplne pôvodnom stave

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

245,000 € 3403 €/m²

Štartovacie bývanie bez investícií: Kompletne prerobený 1-izbový byt (Komárno, Jazerná)

Reality Komárno

1 izbový byt | Jazerná ul. | 32 m²

Hľadáte svoj prvý vlastný domov alebo hľadáte bezpečnú investíciu na prenájom? Ponúkame vám byt

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Komárno

79,900 € 2497 €/m²

Mlynský náhon ako na dlani - najdostupnejšia chata v lokalite Zúgov.

Reality Nové Zámky

Záhradná chatka | Zúgov | 16 m²

Váš súkromný rybársky raj na Zúgove – útulná chatka, kde relax píše príbeh. Hľadáte únik z kolo

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

30,000 € 1875 €/m²

EXKLUZÍVNE | Multifunkčný priestor na Vajnorskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 124 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný multifunkčný priestor (doteraz využívaný ako kancelárie), ktorý

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

272,800 € 2200 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - 4-izbový byt, Gessayova, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Gessayova | 93 m²

4-izbový byt, Gessayova, Petržalka 1. Popis nehnuteľnosti • Typ: 4-izbový byt • Stav: kompletn

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

287,000 € 3086 €/m²

Moderné bývanie s nízkymi nákladmi: Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt (Komárno, E. B. Lukáča)

Reality Komárno

2 izbový byt | Ul. E. B. Lukáča | 54 m²

Hľadáte štýlové bývanie, ktoré spája moderný dizajn s technologickou nezávislosťou? Ponúkame vá

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Komárno

104,900 € 1943 €/m²

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | Lipnická | 96.65 m²

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

295,000 € 3052 €/m²

TOP PONUKA, 3-izbový byt, SLNEČNICE, ulica Fialová

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 76.53 m²

1. Popis nehnuteľnosti • Typ: 3-izbový byt • Stav: novostavba, kompletne zariadený, pripravený

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 4430 €/m²

MADLEŇÁK Reality | Na predaj 3 stavebné pozemky v obci Poľný Kesov.

Reality Poľný Kesov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 697 m²

Realitný maklér Peter Madleňák vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj 3 stavebné pozemky v o

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Poľný Kesov

Info v RK

MADLEŇÁK Reality | Na predaj zariadená novostavba 4-izbový rodinný dom Nitra - Kynek.

Reality Nitra

Rodinný dom | Ovocinárska | 111 m²

Realitný maklér Peter Madleňák Vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj zariadenú novostavbu 4

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Nitra

330,000 € 2973 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MADLEŇÁK Reality | Na predaj pozemok so starým domom v obci Poľný Kesov.

Reality Poľný Kesov

Rodinný dom | Nezadaná | 951 m²

Realitný maklér Peter Madleňák vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj pozemok so starým domo

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Poľný Kesov

99,000 € 104 €/m²

Priestranný rodinný dom s úžitk. plochou 170 m2 ,s garážou na pozemku 753m2-komfort a súkromie v jednom ,v tichej časti Jaroviec

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | Rastlinná | 170 m²

Rodinný dom v Jarovciach, ul. Rastlinná Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s garážou

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

Info v RK

Útulný 4izbový rodinný dom v záhradkárskej oblasti v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Trnavská | 120 m²

Popis nehnuteľnosti Realitná kancelária S.A.M.M. s.r. o Vám ponúka na predaj útulný, priestra

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Bernolákovo

252,500 € 2104 €/m²

Jedinečný stavebný pozemok pri hlavnej ceste Dolné Krškany

Reality Nitra

Objekt pre obchod | Novozámocká | 100 m²

Ponúkame na predaj rozsiahly stavebný pozemok v atraktívnej lokalite Krškany, ktorý poskytuje š

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na predaj Nitra

199,000 € 1990 €/m²

Veľkometrážny STAVEBNÝ POZEMOK s komplet IS, výmera 1258 m2, Viničné okres Pezinok

Reality Viničné

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,258 m²

Stavebný pozemok pre rodinné domy vo výbornej časti v obci Viničné pri okrese Pezinok. Možnosť

Publikované: 11.03.2024 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Viničné

276,760 € 220 €/m²

Rezervované: VEĽKÝ 2-IZBOVÝ BYT PRIAMO V CENTRE, BALKÓN, ŠPAJZA

Reality Ružomberok

2 izbový byt | 61 m²

Rezervované! **********************************************************************************

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

133,000 € 2180 €/m²

NA PREDAJ: 2-hektárový investičný pozemok, Prešovská ulica, Levoča

Reality Levoča

Orná pôda | Prešovská | 19,852 m²

Ponúkam vám na predaj skoro 2-hektárový pozemok nad Prešovskou ulicou v Levoči s prístupom po p

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Levoča

125,000 € 6 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PRENÁJOM: 2-izbový kompletne zrenovovaný byt, Levoča, 2/3 posch., sídl. Rozvoj

Reality Levoča

2 izbový byt | Rozvoj | 66 m²

Byt sa nachádza vo výbornej lokalite na bývanie na sídlisku Rozvoj v Levoči v zateplenom bytovo

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Levoča

485 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

NA PREDAJ: Rodinný zrenovovaný dom s príslušenstvom, Mäsiarska ulica, Levoča

Reality Levoča

Rodinný dom | Masiarska | 250 m²

Dom sa nachádza v centre Levoče v radovej zástavbe na začiatku Mäsiarskej ulice. Renováciou zís

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Levoča

350,000 € 1400 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

OKAMŽITÉ BÝVANIE * 2- IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII, LOKALITA PLAVISKO

Reality Ružomberok

2 izbový byt | Do Baničného | 46 m²

Upozornenie: Snímky uverejnené v inzertáte NEBOLI UPRAVENÉ POMOCOU AI a zodpovedajú REÁLNEMU ST

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Ružomberok

88,000 € 1913 €/m²

REZERVOVANÉ: 1-IZBOVÝ BYT S 2 LOGGIAMI PRI ÚVN

Reality Ružomberok

1 izbový byt | Poľná | 37 m²

A-Byt COnsult má super ponuku 1-izbového investičného bytu v zateplenom, renovovanom dome blízk

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Ružomberok

Info v RK

Posledné voľné stavebné pozemky od 600m2 pod Tatrami - IBV Medzi vodami

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | 601 m²

Medzi vodami je jedinečný projekt nachádzajúci sa v novovytvorenej časti podtatranskej obce Mly

Publikované: 17.04.2024 Aktualizované: 09.02.2026
Pozemky na predaj Mlynica

95,559 € 159 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23076)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30435)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie