DVOJGENERAČNÝ rodinný dom s pozemkom 1556 m2 pri BB

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 300 m²

*Vivatt Real* Milan Šiška. Na predaj je dvojgeneračný rodinný dom po rozsiahlej modernizácii in

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.03.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

350,000 € 1167 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP ponuka: MODERNÝ PROJEKT - Predaj 3-izbového bytu s obytným podkrovím v dizajnovom prevedení v obci Zbehy + parkovacie miesta a záhradka v cene

Reality Zbehy

3 izbový byt | Nezadaná | 151.32 m²

Bytová jednotka A2: úžitková plocha 151,31m2, výmera pozemku 201,3 m2 z čoho je zastavená ploch

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Zbehy

215,000 € 1421 €/m²

NA PREDAJ pozemok pri Vrakunskom lesíku, 317 m2, Rebarborova ulica, Vrakuňa.

Reality Bratislava-Vrakuňa

Pozemok pre rodinné domy | Rebarborová | 317 m²

NA PREDAJ stavebný pozemok, 317 m2, Rebarborova ulica, Vrakuňa. Ponúkame na predaj atraktívny

Publikované: 22.08.2024 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

149,000 € 470 €/m²

MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Oborín, časť Kucany

Reality Oborín

Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²

Realitná spoločnosť MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom v obci Oborín -

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Domy na predaj Oborín

90,000 € 300 €/m²

Kancelárie na prenájom od 100m2 - 1 500m2

Reality Bratislava-Rača

Administratívny objekt | Na pántoch | 2,500 m²

Funkčné kancelárske priestory v CONTERA Parku Bratislava Rača sa nachádzajú v skvelej lokalite

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

Cena dohodou

PRENÁJOM: 1 izbový byt s balkónom, NOVOSTAVBA, zariadený, Vajnorská ulica, Nové Mesto. CENA S ENERGIAMI.

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Vajnorská | 32 m²

Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite v novostavbe NOV

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

Kancelárska budova pre sídlo Vašej spoločnosti

Reality Bratislava-Rača

Administratívny objekt | Na pántoch | 2,874.2 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívnu budovu v rámci Contera Parku Bratislava-Rača, Funkčn

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

Cena dohodou

MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Lastomír

Reality Lastomír

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,860 m²

Realitná spoločnosť MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Lastomír. Pozemo

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Lastomír

80,000 € 16 €/m²

5 izbový rodinný dom s interiérovým bazénom v Pezinku

Reality Pezinok

Rodinný dom | Schaubmarova | 213 m²

www.domschaubmarova.info Rozhodli ste s rodinou pre kúpu rodinného domu, radi by ste však ost

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Pezinok

689,000 € 3235 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 2 izbový byt v novej rezidenčnej štvrti v Devínskej Novej Vsi

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Nezadaná | 54.06 m²

Ponúkame Vám na predaj ( postúpenie práv) moderný 2 izbový byt v novostavbe situovanej v poko

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

199,000 € 3681 €/m²

3 izbový byt so samostatnou garážou v Zwirn 3

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 83.98 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3 izbový byt s výbornou dispozíciou a balkónom do vnútroblok

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

TOP PONUKA - BUDOVA V CENTRE PEZINKA- ZARIADENÁ - PARKOVISKO !!!

Reality Bratislava

Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 1,521 m²

LUXURY ESTATE Vám ponúka na predaj polyfunkčnú budovu „HOTEL VINÁRSKY DOM s komerčnými, ubytova

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 28.02.2026
Objekty na predaj Bratislava

2,960,000 € 1946 €/m²

Na predaj parkovacie miesto v garáži v projekte Malé Krasňany

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Malokrasňanská | 12 m²

Ponúkame na predaj parkovacie miesto v podzemnej garáži v projekte Malé Krasňany. Ide o miest

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

27,300 € 2275 €/m²

REZERVOVANÝ veľký 3izb byt, Bratislava, Dlhé Diely, ul. Beniakova

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 79 m²

*REZERVOVANÝ* BIBI reality s.r.o. Vám ponúka na predaj priestanný 3 izbový byt v meste Bratisla

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

250,000 € 3165 €/m²

PRENÁJOM Kancelárske priestory, Piešťany - centrum

Reality Piešťany

Administratívny objekt | Nitrianska | 33 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v centre Piešťan na Nitrianskej ulici v Piešťano

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Piešťany

520 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

KÚPIM RODINNÝ DOM V SLOVENSKOM GROBE

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Školská | 100 m²

Kúpim rodinný dom v Slovenskom Grobe. Pozemok aspoň 5 árov úžitková plocha min.100 m2 Rodinn

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

400,000 € 4000 €/m²

LEGIS REALITY - Garsónka v Myjave na predaj

Reality Myjava

Garsónka | 33 m²

Ponúkame na predaj garsónku v pôvodnom stave. Nachádza sa v širšom centre mesta Myjava. Výmera

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Myjava

59,000 € 1788 €/m²

Prenajmeme 1 izb byt v centre mesta Šaľa

Reality Šaľa

1 izbový byt | Hlavná | 45 m²

Ponúkame na prenájom veľký 1 izb. byt v centre Šale o veľkosti 48m2. nachádzajúci sa na Hlavne

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na prenájom Šaľa

460 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NOVÝ DIZAJNOVO ZARIADENÝ 4 Izb.byt v DVOJDOME

Reality Bernolákovo

4 izbový byt | Hájna | 104 m²

REBECCA REAL ESTATE Vám ponúka na prenájom krásny nový dizajnérsky zariadený 4 izbový byt v dvo

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bernolákovo

1,599 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Obchodný priestor v centre obce Čaňa

Reality Čaňa

Obchodné priestory | Skladná | 110 m²

Ponúkame na prenájom unikátny obchodný priestor v centre obce Čaňa, v budove bývalej pobočky Sl

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Priestory na prenájom Čaňa

Cena dohodou

Prenájom reštauračných priestorov – Čaňa (pri Košiciach, lokalita Tajvan)

Reality Čaňa

Reštaurácia | Osloboditeľov | 490 m²

Prenájom reštauračných priestorov – Čaňa (pri Košiciach, lokalita Tajvan) Ponúkam na prenájom

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Objekty na prenájom Čaňa

1,250 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Predáme 5 izb byt v Bratislave - Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Ladislava Sáru | 90 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 5 izb. byt na ulici Ladislava Sáru v Bratislava IV- Karlova ves.

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

289,000 € 3211 €/m²

PROJEKT NA LODENICI: 3-IZBOVÝ S TERASOU, VÝHĽADOM A BAZÉNOM – 93,78 M², 2. PODLAŽIE

Reality Piešťany

3 izbový byt | Rekreačná | 93.78 m²

V projekte Na Lodenici v Piešťanoch ponúkame na predaj 3-izbový apartmán na 2. podlaží s krásny

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Piešťany

289,900 € 3091 €/m²

Na predaj – 3-izbový apartmán pri lodenici, Piešťany 164,68 m²

Reality Piešťany

3 izbový byt | Rekreačná | 79.64 m²

Ponúkame vám luxusný priestranný 3-izbový apartmán v modernom projekte Rezidencia Na Lodenici,

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Piešťany

308,200 € 3870 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23076)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30435)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie