prenájom / 3-iz. byt s balkónom 63m2 centrum Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 63 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt s balkónom v centre mesta Prievidza. Ponúkaný byt o výmere 6

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

560 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj 3 izb bytu s predzáhradkou a altánkom Horný Hričov

Reality Žilina

3 izbový byt | 92 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort bytu s výhodami rodinného domu? Tento priestranný 3-izbový

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

285,000 € 3098 €/m²

Rodinný dom na predaj Martin Podháj

Reality Martin

Rodinný dom | 200 m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY Výhradne ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obľúbenej a vyhľa

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Martin

210,000 € 1050 €/m²

Predaj veľkometrážny 3 izbový byt s dvoma balkónmi Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | 83 m²

Ponúkam na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt s výmerou 83 m² v obľúbenej lokalite Martin

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Predaj priestranného 4 izbového bytu Priekopa

Reality Martin

4 izbový byt | 81 m²

Hľadáte ideálne bývanie pre rodinu, ktoré spája priestor, súkromie a skvelú lokalitu? Máme pre

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Martin

149,900 € 1851 €/m²

NA PREDAJ – DVA RODINNÉ DOMY NA JEDNOM POZEMKU 2058 m², VEĽKÝ POTENCIÁL NA BÝVANIE AJ PODNIKANIE – Čereňany

Reality Čereňany

Rodinný dom | Priehonská | 275 m²

SKVELÁ CENA 149 900 €, POZEMOK 2058 m² Ponúkame na predaj zaujímavú nehnuteľnosť v pokojnej o

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Čereňany

149,900 € 545 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

PREDÁME 2IZB. BYT ŽILINA-BÔRIK 71M2+ TERASA

Reality Žilina

2 izbový byt | Tajovského | 71 m²

GRO&PARTNERS Vám ponúka na predaj byt v komplexe Amfiteáter (EuroHome), ktorý sa nachádza na 3

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žilina

246,000 € 3465 €/m²

POSCHODOVÉ MOBILNÉ DOMY

Reality Žilina

Mobilný dom | Oslobodenia | 23 m²

GRO&PARTNERS Vám ponúka na predaj rôzne typy mobilných poschodových domov, vo vysokej kvalite s

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Domy na predaj Žilina

56,000 € 2435 €/m²

Predaj pozemku Žilina - Terchová, 2151m2, možnosť stavať

Reality Terchová

Rekreačný pozemok | Vrátňanská cesta | 2,151 m²

Gro&Partners Vám ponúka na predaj stavebný pozemok, vo vyhľadávanej obci Terchová a lukratívnej

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Pozemky na predaj Terchová

Cena dohodou

Garážové miesto-Žilina - Slnečné Terasy - Závodie

Reality Žilina

Garáž | Hôrecká cesta | 1 m²

GRO&PARTNERS Vám ponúka na predaj garážové státie (vnútorné), ktoré sa nachádza v bytovom kompl

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na predaj Žilina

24,990 € 24990 €/m²

Predaj DOM+POZEMOK, RAJECKÉ TEPLICE

Reality Rajecké Teplice

Rodinný dom | Rajecké | 230 m²

GRO&PARTNERS ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom, s podpivničením, v pôvodnom stave, s ve

Publikované: 17.06.2024 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Rajecké Teplice

405,000 € 1761 €/m²

PREDÁME 4 Izb. BUNGALOV-NOVOSTAVBA, okr. ŽILINA,- POLUVSIE

Reality Rajecké Teplice

Rodinný dom | Nezadaná | 143 m²

Gro&Partners Vám ponúka na predaj rozostavaný 4izb. bungalov v Poluvsí- mestská časť Rajeckých

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 07.03.2026
Domy na predaj Rajecké Teplice

338,000 € 2364 €/m²

MODERNÉ NADŠTANDARDNÉ MOBILNÉ DOMY NA PREDAJ

Reality Žilina

Mobilný dom | Oslobodenia | 13 m²

GRO&PARTNERS VÁM PONÚKA NA PREDAJ LUXUSNÉ MOBILNÉ DOMY, KTORÉ SPĹŇAJÚ NADŠTANDARDNÉ BÝVANIE A M

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Žilina

28,000 € 2154 €/m²

POZEMOK NA PREDAJ 825m2, ŽILINA - KOTRČINÁ LÚČKA

Reality Kotrčiná Lúčka

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 825 m²

GRO&PARTNERS VÁM ponúka na predaj pozemok pri Žilinev Kotrčinej Lúčke o výmere 825m2, ktorý je

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 01.02.2026
Pozemky na predaj Kotrčiná Lúčka

42,000 € 51 €/m²

Rodinný dom pri Giraltovciach - Mičakovce

Reality Mičakovce

Rodinný dom | 200 m²

Priestranný poschodový rodinný dom sa nachádza kúsok od Giraltoviec v obci Mičakovce. Spodné po

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Mičakovce

109,700 € 549 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Západ - Terasa

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom alebo štvorizbový byt minimálne po čiastočnej

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na kúpa Košice-Západ

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Prenájom 2izb byt v rezidencii Riviéra, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Piesková | 50 m²

Skyline reality ponúka dlhodobý prenájom - úplne nový, moderný 2-izbový byt s výmerou 50 m2 na

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Nitra

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj stavebný pozemok 2426 m2, tichá lokalita, blízkosť termálneho kúpaliska Podhájska

Reality Dedinka

Pozemok pre rodinné domy | Hurbanovce | 2,426 m²

Skyline reality ponúka exkluzívne na predaj zaujímavý slnečný stavebný pozemok 2426 m2 v obci D

Publikované: 28.02.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Dedinka

69,900 € 29 €/m²

Investičná ponuka - prevádzková budova 400 m2, Plavé Vozokany, Levice

Reality Plavé Vozokany

Vidiecky dom | Plavé Vozokany | 200 m²

Skyline reality ponúka exkluzívne na predaj prevádzkovú budovu v obci Plavé Vozokany, okres Lev

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Plavé Vozokany

89,000 € 445 €/m²

Exkluzívne na predaj rodinný dom, rekonštrukcia, pozemok 2576 m2, Kolta, Nové Zámky

Reality Kolta

Rodinný dom | Kolta | 250 m²

Skyline reality ponúka exkluzívne na predaj zaujímavý rodinný dom so začatou prístavbou, zastav

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Kolta

99,000 € 396 €/m²

Exkluzívny predaj vidiecky dom, zaujímavý pozemok 878 m2, Malé Kozmálovce okres Levice

Reality Malé Kozmálovce

Vidiecky dom | Malé Kozmálovce | 70 m²

Skyline reality ponúka na predaj starší vidiecky dom 90 m2 na pozemku 878 m2, v obci Malé Kozmá

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Malé Kozmálovce

36,000 € 514 €/m²

Taliansko – Bibione – útulný 2 izbový byt za atraktívnu cenu

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Home 4 Life s. r. o. Vám ponúka skvelú investičnú príležitosť: byty a apartmány v slnečnom Tali

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj

130,000 € 4333 €/m²

Byty v MIAMI BEACH za prijateľné ceny

Reality USA

1 izbový byt | USA

Home 4 Life s. r. o. Vám ponúka na predaj byty a apartmány v najlukratívnejšej lokalite USA, pr

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj

160,000 € 3556 €/m²

VIDEOOBHLIADKA – 4 izbový rodinný dom – pozemok 942 m2 - 35 minút od centra Bratislavy

Reality Baka

Rodinný dom | Hlavná | 105.6 m²

Home 4 Life s. r. o. Vám na základe poverenia stavebníka ponúka na predaj modernú novostavbu: 4

Publikované: 18.01.2025 Aktualizované: 22.03.2026
Domy na predaj Baka

253,000 € 2679 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Rodinné domy na predaj (23072)
Reality v Martine (744)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30386)
Upresniť hľadanie