Na predaj Stavebné Pozemky o výmerách: 360m2, 408m2 ,555m2, Malá Mača

Reality Malá Mača

Pozemok pre rodinné domy | Centrum | 360 m²

Na predaj stavebné pozemky – Malá Mača Ponúkame na predaj stavebné pozemky nachádzajúce sa v t

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Malá Mača

57,474 € 160 €/m²

Na prenájom skladový kontajner, Trnava - Trstínska

Reality Trnava

Priestor pre sklad | Trstínska cesta | 14 m²

Na prenájom skladový kontajner vhodný na skladovanie nábytku, alebo rôznych druhov materiálu na

Publikované: 08.04.2022 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom parkovacie miesta Trnava, Chovateľská

Reality Trnava

Komerčná zóna | Chovateľská | 600 m²

Na prenájom parkovacie miesta v uzavretom oplotenom areáli s alarmom a kamerovým systémom nach

Publikované: 09.04.2022 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na prenájom Trnava

60 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Na prenájom klimatizovaný priestor o výmere 17 m2 Trnava- Hospodárska

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Hospodárska | 26 m²

Prenájom klimatizovaného kancelárskeho priestoru v Trnave – výborná lokalita blízko centra Pon

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

139.4 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom mezonet Trnava Pekárska

Reality Trnava

2 izbový byt | Pekárska | 120 m²

Na prenájom priestranný 2 izbový mezonetový byt, nachádzajúci sa na 1. poschodí polyfunkčného d

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Trnava

900 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom administratívny priestor 40 m2 - Trnava, Chovateľská ulica

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Chovateľská | 40 m²

Na prenájom administratívny priestor 40 m² – Trnava, Chovateľská ulica Ponúkame na prenájom re

Publikované: 22.11.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

273 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na Prenájom ubytovňa v Galante

Reality Galanta

Hotel, penzión, ubytovňa | Zoltána Kodálya | 631 m²

Na Prenájom ubytovňa v Galante Ubytovňa sa nachádza v stráženom komplexe s možnosťou parkovania

Publikované: 29.01.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na prenájom Galanta

3,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom moderných kancelárskych priestorov 50m2 - Trnava Chovateľská

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Chovateľská | 50 m²

Prenájom moderných kancelárskych priestorov v Trnave – Chovateľská ulica | Flexibilita, dostupn

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

350 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom skladový priestor od 270 m2 do 800 m2 Trnava Chovateľská

Reality Trnava

Priestor pre sklad | Chovateľská | 270 m²

Na prenájom: Skladové / priemyselné priestory – Trnava, Chovateľská ulica Ponúkame na prenájom

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj skladový objekt so spevnenou plochou v Trnave

Reality Trnava

Priestor pre sklad | Skladová | 717 m²

Na predaj dvojpodlažný skladový objekt 717m2 so spevnenou plochou 1383 m2 v Trnave Skladový obj

Publikované: 17.02.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Trnava

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj Stavebný Pozemok v obci Buková

Reality Buková

Pozemok pre rodinné domy | 807 m²

Na predaj Stavebno / Poľnohospodársky/ Rekreačný / Pozemok v obci Buková Pozemok sa nachádza v

Publikované: 22.11.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Buková

55,000 € 68 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj polyfunkčná budova s pozemkom 1164m2.Galanta - Nebojsa

Reality Galanta

Obchodné priestory | Nebojsa | 320 m²

Na predaj budova z obchodným priestorom a 2 bytmi v Galante v časti Nebojsa. V budove sa nachá

Publikované: 08.04.2022 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Galanta

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na Predaj Rodinný dom pozemok 1587 m² v Horných Salibách

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | 144 m²

Realitná kancelária Vestareal ponúka na predaj starší rodinný dom v obci Horné Saliby s priest

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

82,000 € 569 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok o výmere 408m2 Vrbové

Reality Vrbové

Pozemok pre rodinné domy | 408 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 408 m2 v meste Vrbové. Rozmery pozemku sú 38 m x 8 m a 40 m

Publikované: 04.12.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Vrbové

59,400 € 146 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3 izbový byt s balkónom Galanta- Štvrť SNP

Reality Galanta

3 izbový byt | Štvrť SNP | 73 m²

Na predaj: 3-izbový byt s balkónom – Galanta, Štvrť SNP Ponúkame na predaj zariadený 3-izbový

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Galanta

146,000 € 2000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 5 izbový rodinný dom Vinohrady nad Váhom

Reality Vinohrady nad Váhom

Rodinný dom | Nezadaná | 198 m²

Na predaj ponúkame rodinný dom v obci Vinohrady nad Váhom. Ide o samostatne stojaci, čiastočne

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Vinohrady nad Váhom

84,900 € 429 €/m²

Na Prenájom Skladové / Priestory v Galante- Priemyselná

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Priemyselná | 65 m²

Na Prenájom Skladové / Priestory v Galante Priestor je v pôvodnom stave V cene prenájmu je komp

Publikované: 13.12.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

250 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na prenájom skladový priestor 88 m² v Galante

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Zoltána Kodálya | 88 m²

Realitná kancelária VESTAREAL Ponúka na prenájom skladový priestor o výmere 88 m², vhodný na sk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

3.85 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Zariadený 3‑izbový byt s klimatizáciou a garážou – Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Bavlnárska | 94 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 3‑izbový byt na Bavlnárskej ulici v Trenčíne. Byt sa n

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

850 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

3‑izbový byt v novostavbe – zariadený, balkón, garáž

Reality Trenčín

3 izbový byt | Tramínová | 73 m²

Kompletne zariadený 3‑izbový byt v modernej novostavbe Rezidencia Vinohrady. Svetlý, elegantný,

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Trenčín

249,000 € 3411 €/m²

Novinka
Novinka

Rezidencia Thermae - Luxusný 3-izbový byt s terasou (byt 43)

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova 3 | 141.56 m²

PREDSTAVUJEME PROJEKT "REZIDENCIA THERMAE" - VÝNIMOČNÉ BÝVANIE V SRDCI KÚPEĽNÉHO MESTA Rezid

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

280,000 € 1978 €/m²

Novinka
Novinka

1‑izbový byt s veľkou terasou 6-B.102 – Rezidencia THERMAE

Reality Trenčianske Teplice

1 izbový byt | Hviezdoslavova 3 | 41.56 m²

1‑izbový byt s veľkou terasou / predzáhradkou – Rezidencia THERMAE, Trenčianske Teplice link

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

139,000 € 3345 €/m²

Novinka
Novinka

3izb byt na predaj,rekonštrukcia, Bratislava-Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Chrobákova | 58 m²

Ponúkame na predaj príjemný a svetlý 3-izbový byt o výmere 58 m² + balkon , nachádzajúci sa na

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,900 € 4481 €/m²

Novinka
Novinka

prenájom / 3-iz. byt s balkónom 63m2 centrum Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 63 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt s balkónom v centre mesta Prievidza. Ponúkaný byt o výmere 6

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

560 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality v Martine (744)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Rodinné domy na predaj (23072)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30386)
Upresniť hľadanie