Krásny pozemok na stavbu CHATY_REKREAČNÉHO DOMU

Reality Zubák

Pozemok pre rodinné domy | Zubák | 1,675 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj slnečný pozemok o rozlohe 1675m2 nachádzajúci sa v

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Zubák

54,250 € 32 €/m²

REZERVOVANÉ! Bungalov v TOP lokalite

Reality Púchov

Rodinný dom | Podjavorinskej | 120 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj nadštandardný, nádherný, kompletne zariadený bunga

Publikované: 14.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Púchov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

CHARIZMATICKÝ DOMOV vo výbornej lokalite!

Reality Púchov

Rodinný dom | Samoty | 360 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj krásny, charizmatický 6 izbový rodinný dom s nádhe

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Púchov

519,000 € 1442 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom v TOP lokalite priamo pri parku_Lednické Rovne

Reality Lednické Rovne

Rodinný dom | Medová | 360 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom s úžitkovou ploch

Publikované: 19.04.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lednické Rovne

289,000 € 828 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PRENÁJOM - SUCHÁ AUTOUMYVÁREŇ!

Reality Lednické Rovne

Obchodné priestory | Uhrovecká | 30 m²

LUHOVA reality vám výhradne ponúka na prenájom suchú autoumyváreň. Lokalita: Suchá autoumyvár

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Lednické Rovne

100 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Na PRENÁJOM_príjemný 3-izbový byt v centre mesta

Reality Púchov

3 izbový byt | Obrancov mieru | 65 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na prenájom praktický a príjemný 3-izbový byt nachádzajúci s

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Púchov

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Obchodné priestory na prenájom – Lednické Rovne

Reality Lednické Rovne

Obchodné priestory | Uhrovecká | 1,070 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na prenájom atraktívne obchodné priestory nachádzajúce sa na

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Lednické Rovne

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný rodinný dom v TOP lokalite

Reality Lednické Rovne

Rodinný dom | Medová | 92.94 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj tehlový, praktický, moderne riešený štvorizbový ro

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lednické Rovne

249,500 € 2685 €/m²

Veľkorysý pozemok s rozostavaným domom v srdci prírody

Reality Lazy pod Makytou

Rodinný dom | Nezadaná | 103 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj výnimočný pozemok, ktorý spája priestor, súkromie

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lazy pod Makytou

Cena dohodou

ĎURĎOVÉ_pozemok na výstavbu RD

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Ďurďové | 1,159 m²

LUHOVA reality Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

55,000 € 47 €/m²

3-izbový byt s loggiou v obľúbenej časti Rozkvetu, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Rozkvet | 69 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s obľúbenou dispozíciou,

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

138,000 € 2000 €/m²

Stavebné pozemky v atraktívnej lokalite – skvelá investícia!

Reality Lednické Rovne

Pozemok pre rodinné domy | Medová | 852 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj stavebné pozemky na výstavbu rodinných domov, ktor

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lednické Rovne

102,240 € 120 €/m²

POSLEDNÉ_Garážové parkovacie státie v bytovom dome 6006

Reality Púchov

Garáž | Dlhé lúky | 12 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj garážové parkovacie státie v NOVOSTAVBE projektu p

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Púchov

21,500 € 1792 €/m²

Krásny pozemok v nádhernom prostredí_Horná Mariková

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Horná Mariková | 1,340 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj rekreačný pozemok v nádhernom prostredí pohoria Ja

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Stavebný pozemok – možnosť odpočtu DPH!

Reality Lednické Rovne

Pozemok pre rodinné domy | Medová | 866 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu, ktorý sa nachá

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lednické Rovne

103,920 € 120 €/m²

Krásny pozemok na stavbu DOMU alebo CHATY_ZUBÁK

Reality Zubák

Pozemok pre rodinné domy | Zubák | 1,922 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj slnečný pozemok o rozlohe cca 1922m2 nachádzajúci

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Zubák

53,050 € 28 €/m²

Na BÝVANIE alebo na INVESTÍCIU_2 izbový byt

Reality Púchov

2 izbový byt | Dohňany | 80.05 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj 2 izbový byt, ktorý sa nachádza na 1.poschodí v te

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Púchov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA! 3- izbový byt

Reality Púchov

3 izbový byt | Dohňany | 139.06 m²

LUHOVA reality Vám vo výhradne ponúka na predaj 3 izbový byt, ktorý sa nachádza na prízemí v kv

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Púchov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Praktický, slnečný 3-izbový byt

Reality Púchov

3 izbový byt | Chmelinec | 59.27 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj praktický a svetlom naplnený 3-izbový byt na ulici

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Púchov

159,990 € 2699 €/m²

Nimnica_novostavba rodinného domu, kde sa bývanie mení na domov

Reality Nimnica

Rodinný dom | Nimnica | 210 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu v obľúbenej obci

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nimnica

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Krásna zrekonštruovaná chata s nádherným výhľadom

Reality Lednické Rovne

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 70 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj nádhernú a moderne zrekonštruovanú chatu v obľúben

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lednické Rovne

129,000 € 1843 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA_DOM v Zubáku s krásnym pozemkom

Reality Zubák

Rodinný dom | Zubák | 180 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Zubák, ktorá je čo

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Zubák

79,900 € 444 €/m²

Premyslené spojenie podnikania a bývania priamo v centre mesta Púchov

Reality Púchov

Obchodné priestory | Hollého | 328 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj výnimočnú budovu situovanú priamo v centre mesta P

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Púchov

Cena dohodou

DOM s projektom a stavebným povolením_Lysá pod Makytou

Reality Lysá pod Makytou

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj dom s výrazným potenciálom v obci Lysá pod Makytou

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lysá pod Makytou

99,000 € 660 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (744)
Rodinné domy na predaj (23072)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Upresniť hľadanie