Na prenájom priestor- kancelária o výmere 34 m2 Trnava Sladovnícka

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Sladovnícka | 34 m²

Na prenájom kancelársky priestor – Trnava, Sladovnícka ulica Ponúkame na prenájom kancelársky

Publikované: 08.04.2022 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

279 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom hala 1000m2 v Trnave- areál TAZ

Reality Trnava

Priestor pre sklad | Coburgova | 1,000 m²

Na prenájom hala nachádzajúca sa v Trnave na ulici Coburgova - areál TAZ. V hale je kancelária,

Publikované: 09.04.2022 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

2,400 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ODSTÚPENIE ZABEHNUTEJ KAVIARNE V CENTRE TRNAVY – TROJIČNÉ NÁMESTIE

Reality Trnava

Reštaurácia | Trojičné námestie | 246 m²

Realitná kancelária VestaReal ponuka ODSTÚPENIE ZABEHNUTEJ KAVIARNE V CENTRE TRNAVY – TROJIČNÉ

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Trnava

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na Predaj Krásný 2 izbový byt s lodžiou Galanta Mierová

Reality Galanta

2 izbový byt | Mierová | 55 m²

Realitná kancelária VestaReal ponuka Na predaj príjemný 2-izbový byt situovaný na Mierovej ulic

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Galanta

119,000 € 2164 €/m²

Na prenájom Kancelária 45m2 Galanta- Centrum

Reality Galanta

Kancelárie, administratívne priestory | Sídlisko Jas | 45 m²

Realitná kancelária Vestareal ponúka na prenájom priestranný kancelársky priestor o výmere 45 m

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom Skladové priestory ulica Bratislavská, Trnava

Reality Trnava

Priestor pre sklad | Bratislavská | 2,000 m²

Na prenájom skladové haly postavené v najvyššom štandarde v Trnave na BRATISLAVSKEJ ulici v Tr

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom klimatizovaná kancelária 42 m2 - Trnava Chovateľská

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Chovateľská | 42 m²

Zrekonšruované klimatizovaný kancelársky priestor na prenájom – Trnava, Chovateľská ulica Ponú

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

273 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na Prenájom Skladovo / Výrobné Priestory v Galante

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Zoltána Kodálya | 365 m²

Na Prenájom Skladovo / Výrobné Priestory v Galante Možnosť prenájmu Kancelárskych priestorov s

Publikované: 13.12.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

1,405 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na prenájom 3 izbový byt s lodžiou Galanta centrum

Reality Galanta

3 izbový byt | Revolučná štvrť | 63 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s lodžiou, situovaný na 7. poschodí zo 7

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Galanta

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom pozemok 5000m2, Galanta

Reality Galanta

Komerčná zóna | Nezadaná | 5,000 m²

Na prenájom pozemok v priemyselnej časti Galanty Pozemok má dobrú logistickú polohu. Je vhodný

Publikované: 08.04.2022 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na prenájom Galanta

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Na prenájom Priestor o výmere 135m2 - Galanta

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Centrum | 135 m²

Realitná kancelária Vestareal ponúka na prenájom priestor o výmere 135 m², ktorý sa skladá z 5

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom hala- sklad Trnava Coburgova

Reality Trnava

Priestor pre sklad | Coburgova | 400 m²

Prenájom haly – Trnava, Coburgova ulica (areál TAZ) Ponúkame na prenájom halu o výmere 400 m²

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

1,000 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom skladové, výrobné a kancelárske priestory Trnava Skladová

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Skladová | 1,200 m²

Na prenájom skladovo-výrobný a kancelársky priestor nachádzajúci sa v priemyselnej časti mesta

Publikované: 28.02.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na prenájom Trnava

45 €/m2/rok 45 €/m2/rok

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom zrekonštruovaný priestor 89,6 m2 Trnava Bulharská

Reality Trnava

Priestor pre sklad | Bulharská | 89.6 m²

Na prenájom: Zrekonštruovaný komerčný priestor 89,6 m² – Trnava, Bulharská ulica (priemyselná z

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

670 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na Prenájom Skladovo / Výrobné Priestory v Galante

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Priemyselná | 720 m²

Na Prenájom Skladovo / Výrobné Priestory v Galante Objekt sa nachádza v stráženom kamerami sled

Publikované: 13.12.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

2,772 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na Prenájom Skladové Priestory s rampou + kancelárie GRÁTIS v Galante

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Priemyselná | 1,131 m²

Na Prenájom Skladové Priestory s rampou + kancelárie GRÁTIS v Galante Objekt sa nachádza v strá

Publikované: 13.12.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

4,357 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na prenájom parkovacie miesto, Poštová ulica, Trnava

Reality Trnava

Garáž | Poštová | 18 m²

Ponúkam na prenájom parkovacie miesto nachádzajúce sa v oplotenej novostavbe bytového domu so v

Publikované: 21.05.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

50 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj výrobno skladový priestor v Trnave

Reality Trnava

Priestor pre sklad | Skladová | 828 m²

Na predaj výrobno skladový priestor 828 m2 s vonkajšou spevnenou plochou 689 m2 v Trnave Rozmer

Publikované: 17.02.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Trnava

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3 izbový rodinný dom Kajal 810m2

Reality Kajal

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v obci kajal 810m2 . Prešiel kompletno

Publikované: 14.11.2022 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Kajal

184,500 € 1538 €/m²

Na predaj priemyselný objekt Vinohrady nad Váhom 3800m2

Reality Vinohrady nad Váhom

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 740 m²

Ponúkame na predaj budovu vo Vinohradoch nad Váhom 925m2. Nachádza sa v centre obce výborným p

Publikované: 17.04.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Vinohrady nad Váhom

399,000 € 539 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ: Priestranný 3-izbový byt so záhradou a parkovaním

Reality Galanta

3 izbový byt | Mládežnícka | 106 m²

Realitná kancelária VestaReal ponuka NA PREDAJ: Priestranný 3-izbový byt so záhradou a parkovan

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Galanta

204,000 € 1925 €/m²

Na Predaj 3 izbový Byt s balkónom, výmera72m2 Sereď

Reality Sereď

3 izbový byt | Garbiarska | 72 m²

Realitná kancelária VestaReal ponuka Na predaj 3-izbový byt s potenciálom v meste Sereď Na pr

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Sereď

128,800 € 1789 €/m²

Prenájom Showroom / obchodný priestor, Kancelária – od 400 m² Nitra

Reality Lužianky

Obchodné priestory | Lipová | 1 m²

Ponúkame na prenájom veľkorysý showroom alebo obchodný priestor o výmere 400 m² v modernom prie

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Lužianky

8.5 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom Kancelárie o výmere 10m2 , 12m2 ,17m2 Galanta centrum

Reality Galanta

Kancelárie, administratívne priestory | Sídlisko Jas | 10 m²

Realitná kancelária Vestareal ponúka na prenájom menšie, praktické kancelárske priestory o vým

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

6 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30386)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Rodinné domy na predaj (23072)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality v Martine (744)
Upresniť hľadanie