POZEMOK 7725 m2, DVA VSTUPY - Podkylava, okr. MY

Reality Podkylava

Zmiešaná zóna | 7,725 m²

Ponúkame na predaj krásny veľký viacúčelový pozemok v lokalite obce Podkylava na Myjavských k

Publikované: 07.12.2023 Aktualizované: 15.03.2026
Pozemky na predaj Podkylava

90,000 € 12 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok Bardejov-Bardejovská Nová Ves

Reality Bardejov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Buková | 797 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávanej časti Bardejov časť Bard

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

Cena na vyžiadanie

Pozemok v obci Becherov

Reality Becherov

Iný stavebný pozemok | Becherov | 1,270 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj investičný pozemok v obci Becherov. Vlastnosti pozemku:

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Becherov

33,500 € 26 €/m²

Dvojgeneračný dom s hotovým 2-izbovým bytom a veľkým pozemkom, bývajte hneď, zvyšok si dotvorte podľa seba!

Reality Višňové

Rodinný dom | 172 m²

MGM Reality vám ponúka dom, ktorý môže byť skvelou investíciou na prenájom, ale zároveň

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Višňové

280,000 € 1628 €/m²

Reprezentatívne kancelárske priestory na Mariánskom námestí

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 85 m²

Predstavujeme Vám kancelárie, ktoré budú vizitkou vášho podnikania. Ponúkame na prenájom štýlov

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Priestranné a flexibilné komerčné priestory na prenájom - Rosinská cesta

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 430 m²

Ponúkame na prenájom priestranné komerčné priestory s celkovou výmerou približne 430 m², situov

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

ZNÍŽENÁ CENA! Príjemný 2+1 izbový byt s pôsobivým výhľadom

Reality Žilina

2 izbový byt | Stodolova | 50 m²

Predstavujeme Vám na predaj príjemný 2-izbový byt s rozlohou 50 m², situovaný v panelovom bytov

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Žilina

154,900 € 3098 €/m²

EXKLUZÍVNE Predaj 4 izbový nebytový priestor, Bratislava - Nové Mesto, LEGIODOMY, Cena: 259.990€

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | 98 m²

Realitná kancelária MGM ponúka exkluzívne na predaj nebytové priestory s rozlohou 98 m2 v obytn

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,990 € 2653 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Fantastický 3-izbový byt s výťahom v centre Žiliny

Reality Žilina

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 93 m²

Predstavujeme Vám veľkometrážny 3-izbový byt s výťahom a lodžiou v tehlovom bytovom dome priamo

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

REZERVÁCIA Moderný 2 izbový byt s balkónom a extra skladom v top lokalite, Nábrežná, Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

2 izbový byt | 55 m²

Štýlový 2-izbový byt na ulici Nábrežná v Kysuckom Novom Meste predstavuje ideálne bývanie pre t

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

139,000 € 2527 €/m²

Prémiový obchodný priestor 80 m2 na Mariánskom námestí v Žiline

Reality Žilina

Obchodné priestory | Mariánske námestie | 80 m²

Ponúkame výnimočný obchodný priestor s výmerou 80 m², nachádzajúci sa priamo na Mariánskom náme

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

Cena dohodou

REZERVOVANÉ! Veľký 1-izbový byt 49 m² s lodžiou, parkovaním a pivnicou, Na križovatkách - Ružinov, 215 000 €

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Na križovatkách | 49 m²

REZERVOVANÉ! Predstavte si byt, ktorý vám dá viac priestoru, než by ste od 1-

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

215,000 € 4388 €/m²

Tak TU sa budeš cítiš ako v lese! Štýlový 3-izbový byt so záhradou a garážou, Žilina - Závodie.

Reality Žilina

3 izbový byt | 61.5 m²

Hľadáš byt, ale v skutočnosti túžiš po pokoji rodinného domu? Máme pre teba unikát, ktorý v Žil

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Žilina

198,700 € 3231 €/m²

EXKLUZÍVNE! Stavebná parcela s výnimočnou polohou, Žilina - Bôrik

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Oravská | 0 m²

Predstavujeme Vám výnimočnú stavebnú parcelu vo vysoko cenenej mestskej lokalite Žilina - Bôrik

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

289,990 €

EXKLUZÍVNE! Váš kúsok raja v Hornom Vadičove

Reality Dolný Vadičov

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Zabudnite na hluk dopravy. Ponúkame na predaj pozemok v malebnom prostredí na konci Vadičovskej

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Vadičov

29 €/m2

EXKLUZÍVNE! Predaj výrobná hala, Žilina

Reality Žilina

Priestor pre sklad | 0 m²

Vo výhradnom zastupení pre Vás pripravujeme na predaj lukratívnu investičnú nehnuteľnosť. Skla

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Žilina

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE! Obchodno - administratívne priestory LIVING CENTRUM, Žilina - Solinky

Reality Žilina

Obchodné priestory | Obežná | 1 m²

Predstavujeme Vám moderný priestor so širokými možnosťami komerčného využitia nachádzajúci sa v

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

Predaj rekreačný dom v štýle oravskej drevenice pri Oravskej priehrade Cena: 81.900€

Reality Zubrohlava

Rodinný dom | 400 m²

Tradičná oravská drevenica s dušou a potenciálom – Zubrohlava, pri Oravskej priehrade Ponúk

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Zubrohlava

81,900 € 205 €/m²

Bungalov, ako žiaden iný: 4-izbový dom s XXL garážou a zimnou záhradou, Rajecké Teplice - Konská, Cena: 370 000 €

Reality Žilina

Rodinný dom | Konská | 162 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO DOM? Lebo tento bungalov má štýl, súkromie a 100,57 m² komfortu b

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Žilina

370,000 € 2284 €/m²

Váš domov s výhľadmi na mesto i hory: prémiový 4-izbový byt s terasou, Žilina – Bôrik, Cena: 455 000 €

Reality Žilina

4 izbový byt | Tajovského | 155.9 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO BYT? Lebo veľkometrážnych 155,9 m² s nadštandardnou terasou a piv

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Žilina

455,000 € 2919 €/m²

Váš podnikateľský úspech: zabehnutý komplex pri bráne do národného parku, Cena: 5 957 000

Reality Martin

Hotel, penzión, ubytovňa | 6,352 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TÁTO PRÍLEŽITOSŤ? Kompletne fungujúce podnikateľské areály s ROI histór

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Martin

5,957,000 € 938 €/m²

(32) 1-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE REZIDENCIA SOBIESKI

Reality Štúrovo

1 izbový byt | 36.19 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 1-izbový byt v developerskom projekte REZIDENCIA SOBIESKI o c

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

(26) 1-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE REZIDENCIA SOBIESKI

Reality Štúrovo

1 izbový byt | 27.33 m²

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

02.C - 2-izb. apartmán, 98,18 m2, DONOVALY, priamo na zjazdovke

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 98.18 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája príroda, pokoj a kvalitné bývanie? Tento štýlový apartmán je ideál

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23077)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30389)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie