Stavebný pozemok s rozlohou 1758 m² v obci Lošonec.

Reality Lošonec

Pozemok pre rodinné domy | Lošonec | 1,758 m²

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj stavebný pozemok s

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lošonec

165,900 € 94 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Stavebný pozemok s rozlohou 656 m² v obci Borinka.

Reality Borinka

Pozemok pre rodinné domy | Borinka | 656 m²

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Borinka

163,900 € 250 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3 izbový vzorový byt č.6 v OS Za Južnou BD1 na predaj za 299.700 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 88.14 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový vzorový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh. Čis

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Trenčín

248,500 € 2819 €/m²

Top
Top

3 izbový byt s loggiou ul. Budyšínska - štvrť Tehelné pole pri Trnavskom Mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Budyšínska 20 | 79 m²

K KARIN & PARTNERS vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj priestranný 3‑izbový byt s loggiou a

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

289,000 € 3658 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ - Začiatok Dúbravky priestranný 3 izbový byt na ulici Bullova, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bullova | 75 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt na ulici Bullova, mestská časť Dúbravk

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

263,900 € 3519 €/m²

Top
Top

GRAVITAS | EXKLUZÍVNY PRENÁJOM | ŠTÝLOVÝ BYT VO VYDRICI

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 47.4 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na prenájom nový, doposiaľ neobývaný 2-izbový byt v prestížnej

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

FOIT - PREDAJ SYMPAŤÁK NA IDEÁLNOM SLNEČNOM POZEMKU

Reality Trnava

Rodinný dom | 113 m²

Základné informácie: * Lokalita: Trnava – Spiegelsaal, ulica Západná * Typ: rodinný dom (2 p

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trnava

340,000 € 3009 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

novostavba 4 izbový rodinný dom Neporadza, na pozemku 635m2

Reality Neporadza

Rodinný dom | 158 m²

5 STARS Realitná agentúra Vám ponúka nový 4-izbový bungalov, ktorý sa nachádza v malebnej dedi

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Neporadza

264,999 € 1677 €/m²

Top
Top

Lukratívne stavebné pozemky s výhľadom v Svätom Jure

Reality Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Mariánska cesta | 1,952 m²

Ponúkame na predaj výnimočné stavebné pozemky v pokojnej časti Svätého Jura, jednej z najvyhľad

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

350 €/m2 350 €/m2

Top
Top

REZERVOVANÉ 1 izbový byt, 28m2, Teplická, Piešťany.

Reality Piešťany

1 izbový byt | Teplická | 28 m²

Štartovacie bývanie alebo investícia? Tento byt ponúka oboje . Predstavte si bývanie, kde sa sp

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Piešťany

84,990 € 3035 €/m²

Top
Top

Novostavba Bytový dom Kačica Residence Banská Bystrica - Byt B08

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 101.5 m²

INFORMÁCIE O PROJEKTE Projekt Kačica Residence predstavuje výnimočné bývanie v blízkosti centr

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

355,261 € 3500 €/m²

Top
Top

Novostavba Bytový dom Kačica Residence Banská Bystrica Byt - A02 s predzáhradkou o výmere 19,5 m2

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Mikuláša Kováča | 80.8 m²

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

365,520 € 4524 €/m²

Top
Top

Na PREDAJ pozemky Čab priemyselná zóna 149 000m2

Reality Čab

Priemyselná zóna | 150,000 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na pr

Publikované: 25.10.2018 Aktualizované: 12.01.2026
Pozemky na predaj Čab

Cena dohodou

Top
Top

NOVOSTAVBA - 2i byt s balkónom s parkovacím miestom v TOP lokalite Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 45 m²

REINVEST s.r.o. Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na PRENÁJOM priestranný 2-i byt v n

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

NIDAL: PREDAJ - 4-izbový rodinný dom v dvojdome v Stupave

Reality Stupava

Rodinný dom | 91 m²

Základné informácie Predstavte si, že bývate 25 minút od Bratislavy, ale večer zaspávate v tic

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Stupava

300,000 € 3297 €/m²

Top
Top

NIDAL - PREDAJ dizajnový 3-izbový byt s terasou a predzáhradkou v štýle japonského minimalizmu v projekte Zlaté Schody - Devín

Reality Bratislava-Devín

3 izbový byt | 83.56 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj výnimočný 3 izbový byt v rodinnom dome s troma byto

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

499,000 € 5972 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NIDAL: PREDAJ 2-izbový byt s veľkým balkónom – Danubia Residents, Komárno (byt č. 31)

Reality Komárno

2 izbový byt | 49.22 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj štýlový, kompletne zariadený 2-izbový byt v modernom re

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Komárno

140,000 € 2844 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

2 IZBOVÝ BYT S PREZÁHRADKOU, PIVNICOU A PARKOVANÍM - BENALEX HOME RESIDENCE, Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

2 izbový byt | Studená | 55 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny 2 izbový byt v Novostavbe z roku 2020 v Dunajskej Lužnej v BENAL

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

227,900 € 4144 €/m²

Top
Top

Výhodné ceny. Skolaudované byty a apartmány vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 50.5 m²

Najlepšie ceny novostavieb v Bratislave! 2-izb skolaudované apartmány od 164.000,- Eur! Ihneď k

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

164,000 € 3248 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NIDAL: Predaj - stavebný pozemok v Zálesí - časť DOMKY

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | 890 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu v a

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

239,000 € 269 €/m²

Top
Top

Lucron ponúka jedinečný mezonet v projekte Urban Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 172.26 m²

Urban Residence je osobitý rezidenčný projekt určený pre všetkých, ktorí chcú bývať v meste, vy

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

789,750 € 4585 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

4.-izbový rodinný dom v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Jabloňová | 115 m²

V Bernolákove na ulici Jabloňová ponúkam 4.-izbový bungalov na predaj. FOTKY DOMU SÚ UŽ REÁL

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

375,000 € 3261 €/m²

Top
Top

Administratívne priestory v prestížnej kancelárskej budove v historickom centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Staromestská | 372.21 m²

Spoločnosť CRESCO REAL ESTATE ponúka na prenájom kancelárske priestory v budove UNIQ Staromests

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 03.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top
Top

Nový obchodný priestor na prenájom / predaj v štvrti Slnečnice (A1-KP-03)

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Fialová | 103.84 m²

Spoločnosť CRESCO REAL ESTATE ponúka na prenájom (alebo predaj) výborne situovaný a veľmi dobre

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 15.08.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (738)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Upresniť hľadanie