Obchodný priestor v štvrti Slnečnice, dostupný ihneď (B2-KP-01)

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Fialová | 104.02 m²

Spoločnosť CRESCO REAL ESTATE ponúka na predaj výborne situovaný a veľmi dobre viditeľný obchod

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 15.08.2025
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Top
Top

TOP administratívne priestory v TOP lokalite v Bratislave

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Staromestská | 871.34 m²

Spoločnosť CRESCO REAL ESTATE ponúka na prenájom kancelárske priestory v budove UNIQ Staromests

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 03.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top
Top

SKOLAUDOVANÝ! Nadštandardný 5-izbový dom, kam sa budete každý deň radi vracať

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Agátová | 137 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 5-izbový rodinný

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

663,180 € 4841 €/m²

Top
Top

Priestranný trojizbový byt v novostavbe Agáty (B-04-02), ihneď k nasťahovaniu

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 82.82 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 3-izbový byt (B-0

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

492,879 € 5951 €/m²

Top
Top

SKOLAUDOVANÝ! 2-izbový apartmán (D-01-03) s terasou v projekte Agáty

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 51.26 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 2-izbový apartmán

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

276,962 € 5403 €/m²

Top
Top

Skolaudovaný 3-izbový byt (A-01-05) v novostavbe Agáty, k dispozícii ihneď

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 75.92 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 3-izbový byt (A-

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

361,701 € 4764 €/m²

Top
Top

Úplne nový, skolaudovaný 3-izbový byt (C-01-05) v projekte Agáty s privátnym bazénom

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 72.46 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 3-izbový apartmán

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

318,973 € 4402 €/m²

Top
Top

Veľkorysý 4-izbový byt (A-04-02) s balkónom aj terasou, dostupný ihneď

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Agátová | 87.83 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 4-izbový byt (A-0

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

587,552 € 6690 €/m²

Top
Top

4-izbový skolaudovaný byt v novostavbe s nadštandardnou výmerou (A-03-03)

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Agátová | 106.01 m²

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

523,674 € 4940 €/m²

Top
Top

Agáty - 4-izbový dokončený byt (A-03-04), ihneď k nasťahovaniu

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Agátová | 88.76 m²

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

456,076 € 5138 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Nadštandardný dom s tichom prírody, ktorý si zamilujete

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Zátišie | 300 m²

TARGETreal ponúka na predaj priestranný a moderný rodinný dom v Ľudovej štvrti, kde si ani neuv

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Top
Top

MODERNÉ 2-IZBOVÉ APARTMÁNY V PROJEKTE ISTER TOWER, PARKSIDE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 32 m²

Investičná príležitosť a bývanie na najlepšej adrese! Moderné 2-izbové apartmány v projekte Ist

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

244,725 € 7648 €/m²

Top
Top

MODERNÉ 1 IZBOVÉ APARTMÁNY V ISTER TOWER – PARKSIDE

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Landererova | 25 m²

Investičná príležitosť na najlepšej adrese! V absolútnom centre moderného bratislavského downto

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

198,475 € 7939 €/m²

Top
Top

UNIKÁTNE 2-IZBOVÉ APARTMÁNY V PROJEKTE ISTER TOWER- BUSINESS SUITES

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 57 m²

Moderné 2-izbové apartmány s vysokými stropmi až 3,2 m v projekte Ister Tower v budove Business

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,725 € 6136 €/m²

Top
Top

PRÉMIOVÉ 3 IZBOVÉ BYTY V MODERNOM PROJEKTE ISTER TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 75 m²

ISTER TOWER – jedinečné 3-izbové byty s výhľadom na Bratislavský hrad, Staré Mesto alebo Dunaj.

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

435,000 € 5800 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE 3 IZBOVÉ BYTY S VEĽKÝMI TERASAMI V PROJEKTE ISTER TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 75 m²

Moderné 3-izbové byty s najväčšími terasami v downtowne, len v projekte ISTER TOWER Zažite výni

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

536,000 € 7147 €/m²

Top
Top

ISTER TOWER - EXKLUZÍVNE 4 IZBOVÉ BYTY S PANORAMATICKÝMI VÝHLADMI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Landererova | 119 m²

Viac než len priestor – exkluzívne 4-izbové byty s panoramatickými výhľadmi v ISTER TOWER Zažit

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

800,500 € 6727 €/m²

Top
Top

Novostavba Ružinov – 3 izbový byt s veľkou terasou – najvyššie podlažie | Vavrínová

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vavrínová | 63.48 m²

Bývanie, ktoré si užijete každý deň – s veľkou terasou a maximálnym súkromím. Ponúkame na pred

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,900 € 6142 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM MORAVANY N/V – UZAVRETÁ HRUBÁ STAVBA, GARÁŽ, VŠETKY SIETE

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | Družstevná | 157 m²

PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM PRI PIEŠŤANOCH – UZAVRETÁ HRUBÁ STAVBA, GARÁŽ, VŠETKY SIETE, SLEPÁ ULIC

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

165,000 € 1051 €/m²

Top
Top

REZERVOVANÉ | Na predaj | 2-izbový byt | Nová Dubnica | 56m² | kompletná rekonštrukcia

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | SNP | 56 m²

Realitná kancelária Luca & Doren vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

130,000 € 2321 €/m²

Top
Top

2-izbové byty v projekte BAYA na Bajkalskej ul. - ktoré si na seba vedia zarobiť

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 66.82 m²

Získajte až 7% p.a. ročne ! Pre viac informácií nás prosím kontaktujte. Baya od stavebno-devel

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

283,500 € 4243 €/m²

Top
Top

Ušetrite 20.000 EUR - 4i byt v projekte Nový Majer s parkovacím státím v garáži a kobkou v cene

Reality Stupava

4 izbový byt | Pri majeri | 100 m²

Stavebno-developerská spoločnosť BTK ponúka na predaj skolaudované moderné 4-izbové byty s balk

Publikované: 31.10.2023 Aktualizované: 02.12.2025
Byty na predaj Stupava

303,781 € 3038 €/m²

Top
Top

Útulné 1-izbové byty v projekte BAYA – ktoré si vedia na seba zarobiť

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 42.92 m²

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,800 € 5144 €/m²

Top
Top

Luxusný 2-izbový apartmán v srdci Vysokých Tatier – projekt PRIMAVERA

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 62.87 m²

Užite si dokonalý pokoj, súkromie a relax v jedinečnom prostredí Vysokých Tatier. Ponúkame na

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

Top
Top

Rýchly výber

Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23061)
Upresniť hľadanie