Predaj 2 izbového zrekonštruovaného zariadeného tehlového bytu, Dolná Lehota, na krok od Krpáčova

Reality Dolná Lehota

2 izbový byt | 84 m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt v obci Dolná Lehota, v prostredí s

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dolná Lehota

82,000 € 976 €/m²

Top
Top

RD Pastuchov, 3+2 izby, tichá ulica, dve garáže, 8 km od Hlohovca

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Pastuchov | 135 m²

SLEPÁ ULICA | 2 GARÁŽE| 2 IZBY V PODKROVÍ | 2 PIVNICE| STUDŇA| IBA 8KM OD HC

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

139,000 € 1030 €/m²

Top
Top

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Nové Mesto, Ukrajinská

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ukrajinská | 57 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Jana Nejedlíková, kontakt: 0948 490 041, nehnuteľnosť s

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,000 € 4368 €/m²

Top
Top

AZ. ZNÍŽENÁ CENA! - Predaj priestranného 3-izbového bytu s vynikajúcou logistikou – Klokočina, Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | 74 m²

Hľadáte bývanie, kde sa nebudete musieť tlačiť? Ponúkame na predaj väčší 3-izbový byt s výmerou

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,990 € 2297 €/m²

Top
Top

AZ. 4i rodinný dvojdom v Jarovciach, bytová jednotka A - Adresa a bývanie bez kompromisov

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | 93 m²

Kvalitná stavba a technické riešenia Dvojdom je postavený s dôrazom na dlhú životnosť a nízke p

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

379,000 € 4075 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok 674 m², IS, optika, prístup – Nižná Šebastová

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Pri ihrisku | 674 m²

Ponúkame na predaj ucelený pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v tichej lokalite Nižná Še

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

124,900 € 185 €/m²

Top
Top

Priestor na prízemí pri Hiltone - 86 m2

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Rooseveltova | 86 m²

Ponúkame na prenájom priestor o výmere 86 m2 v centre Košíc na Rooseveltovej 6, na prízemí (opr

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

999 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

Priestor s umývadlom – 17 m2 - Moyzesova ul.

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Moyzesova | 17 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruované kancelárske priestory o výmere 17,5 m2 v centre Košíc na M

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

179 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

NGO | Vila, ktorú nenájdete náhodou - Koliba, súkromie pod lesom a výhľad, ktorý sa nemení

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Merlotová | 240 m²

Toto nie je adresa, na ktorú narazíte cestou. A práve preto tu nájdete pokoj, ktorý inde chýba

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Priestor pre predajňu s výkladom - Mäsiarska ul., Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Mäsiarska | 74 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruované obchodné priestory o výmere 74 m2 v centre Košíc na Mäsiar

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

899 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

LEVEL REAL - Exkluzívne 3izb byt na predaj - NOVY PROJEKT - Stupava

Reality Stupava

3 izbový byt | Cementárenská | 62 m²

Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 18.01.2026
Byty na predaj Stupava

189,990 € 3064 €/m²

Top
Top

LEVEL REAL - Exkluzívne - STREŠNÝ 2 izb BYT s veľkou terasou - Stupava - NOVOSTAVBA

Reality Stupava

2 izbový byt | Cementárenská | 62 m²

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 18.01.2026
Byty na predaj Stupava

179,990 € 2903 €/m²

Top
Top

Luxusné 3 - izbové apartmány v projekte VESNA

Reality Donovaly

3 izbový byt | Donovaly | 75.1 m²

Predstavte si, že v piatok zavriete notebook, sadnete do auta a o chvíľu už riešite jediné: kam

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Donovaly

218,018 € 2903 €/m²

Top
Top

Luxusné 2-izbové apartmány v projekte VESNA

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 60.9 m²

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Donovaly

209,039 € 3432 €/m²

Top
Top

Posledná !!! 4-izbová nadštandartná novostavba so záhradou a výhľadom na zámok – Smolenice

Reality Smolenice

Rodinný dom | Za Bránou | 121 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, nadštandartný kompletne zariadený 4-izbový rodinný dom v prestížn

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Smolenice

326,000 € 2694 €/m²

Top
Top

SKY PARK výnimočná ponuka - 2 izbový byt v II. veži

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 51.2 m²

Ponúkam na predaj luxusné bývanie v projekte SKY PARK. Jedná sa o 2-izbový byt s výbornou polo

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

325,000 € 6348 €/m²

Top
Top

Prenájom 2-izbového bytu v novostavbe Ovocné sady – Ivanská cesta

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 45 m²

Ponúkame na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

2-izbový byt s balkónom, klimatizáciou a parkovacím miestom v garáži priamo v dome!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 55.54 m²

Realitná kancelária REINVEST pripravuje do ponuky na prenájom 2-izbový byt s balkónom a parkova

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

NGO | 2 izbový byt s výhľadom na jazierko - Tri Vody, Malinovo

Reality Malinovo

2 izbový byt | Tri vody | 53 m²

Byt, ktorý spája to podstatné – výborný stav bez ďalších investícií, funkčne zariadený interiér

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Malinovo

229,000 € 4321 €/m²

Top
Top

NGO| Exkluzívny 6 izbový rodinný dom pod lesom - Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Pod Lipovým | 243 m²

Predstavte si dom, kde sa ráno zobúdzate s výhľadom na zeleň, počujete ticho lesa a pritom zost

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

Info v RK

Top
Top

NGO | Domy pri lese vo VRAKÚŇ (klimatizácia, tep. čerpadlo, kompletné oplotenie)

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Nezadaná | 133 m²

Predstavte si bývanie, kde máte každé ráno výhľad na zeleň, ticho okolo seba a zároveň ste za p

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

275,000 € 2068 €/m²

Top
Top

IMPEREAL - NA PREDAJ 2-izbový tehlový byt - m.č. Nové Mesto - KOMPLETNÁ NOVÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 63.83 m²

IMPEREAL Vám ponúka na predaj 2-izbový byt o rozlohe 63,83 m2 (vrátane zaskleneného balkóna o v

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,000 € 4214 €/m²

Top
Top

Čarovná usadlosť - rodinný dom (bývalý mlyn) na polosamote s obrovským oploteným pozemkom 9 232m2 – Janova Lehota

Reality Janova Lehota

Rodinný dom | Janova Lehota 275 | 250 m²

​Hľadáte absolútny únik z civilizácie, milujete prírodu, zvieratá, alebo snívate o vlastnej far

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Janova Lehota

269,000 € 1076 €/m²

Top
Top

V neverejnej ponuke ponúkame na predaj rodinný dom na KRAMÁROCH

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 760 m²

V neverejnej ponuke ponúkame na predaj 4-podlažný rodinný dom na Kramároch - Bratislava mestská

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,500,000 € 1974 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1390)
Rodinné domy na predaj (23075)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Upresniť hľadanie