Exkluzívne na PRENÁJOM: Štýlová novostavba v projekte Pod lesíkom

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Na humnisku | 121 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť prenajať si novostavbu moderného 5 - izbového rodinného domu

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na prenájom Borský Mikuláš

949 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Top
Top

Moderná novostavba v projekte Pod lesíkom na PREDAJ!

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Na humnisku | 121 m²

Hľadáte ideálnu nehnuteľnosť na Záhorí, len 45 minút od Bratislavy? Ponúkame vám novostavbu v t

Publikované: 11.10.2023 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

209,000 € 1727 €/m²

Top
Top

3-izbový byt s výhodami rodinného domu za bezkonkurenčnú cenu

Reality Nový Svet

3 izbový byt | Nezadaná | 66.32 m²

PRVÁ a DRUHÁ ETAPA UKONČENÁ VILA BYTY po úspešnom projekte v Miloslavove a Novom Svete, Vám op

Publikované: 04.02.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Nový Svet

169,000 € 2548 €/m²

Top
Top

Vila BYTY Nový Svet 3-izbový byt s výhodami rodinného domu

Reality Nový Svet

3 izbový byt | Nezadaná | 82.84 m²

VILA BYTY po úspešnom projekte v Miloslavove, Vám v obci Nový Svet pri Senci ponúkajú byt v II

Publikované: 04.02.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Nový Svet

199,000 € 2402 €/m²

Top
Top

VOĽNÝ IHNEĎ - 3 izbový byt s výhodami rodinného domu

Reality Nový Svet

3 izbový byt | 65.52 m²

PRVÁ ETAPA UKONČENÁ POSLEDNÉ DVA VOĽNÉ SKOLAUDOVANÉ BYTY VILA BYTY po úspešnom projekte v Milo

Publikované: 19.10.2023 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Nový Svet

169,000 € 2038 €/m²

Top
Top

CreeX Reality - exkluzívne iba u nás na predaj 3i priestranný a slnečný byt - Sereď

Reality Sereď

3 izbový byt | 74 m²

CreeX Reality a Marek Pecár vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj priestranný a slnečný 3 i

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Sereď

146,600 € 1981 €/m²

Top
Top

CreeX Reality - Priestranný, zariadený, svetlý 3-i byt s bezproblémovým parkovaním - Cottbuská - KVP Košice

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Cottbuská | 81 m²

CreeX Reality a Ing. Matúš Jarný vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj priestranný 3-izbový

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

214,900 € 2653 €/m²

Top
Top

Obchodní dům LIGHTPARK

Reality Bratislava-Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | Račianska | 7,930 m²

Predstavujeme na predaj etablovaný obchodný dom LIGHTPARK, ktorý tvorí unikátnu dominantu na Ra

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Top
Top

Útulný 4 izbový rodinný dom s krásnou záhradou

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Pálffyho | 167.5 m²

Priestranný dom so záhradou, ktorú musíte zažiť osobne. Sú nehnuteľnosti, ktoré si kúpite kvôli

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

439,000 € 2621 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Svetlý 3-izbový byt s parkovaním v tichom areáli – ideálny pre rodinu

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 67.03 m²

Hľadáte bývanie, kde máte pokoj, zeleň a zároveň všetko po ruke? Svetlý 3-izbový byt s balkóno

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Na predaj | 2-izbový byt | 53 m² | Nová Dubnica | Rekonštrukcia |

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | Sad kpt. Nálepku | 53 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s dvoma balkónmi v centre

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

122,500 € 2311 €/m²

Top
Top

Moderná novostavba drevenice v Starej Lesnej

Reality Stará Lesná

Rodinný dom | 105 m²

Horská drevenica s dušou a investičným potenciálom Hľadáte únik do prírody, kde sa snúbi tatra

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Stará Lesná

Cena dohodou

Top
Top

Kompletne zariadený 2-izbový byt na prenájom v Bernolákove

Reality Bernolákovo

2 izbový byt | Dukelská | 53.45 m²

REZERVOVANÉ - THE CONCEPT REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zariadený krá

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bernolákovo

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NA PRENÁJOM - nadštandardný 2 izbový byt, Urban Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 56 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame NA PRENÁJOM 2 izbový byt vo vyhľadávanej a modernej časti na

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

Bývaj Ihneď !!! Novy 4izb. rodinný dom v štandarde s kuchyňou a vstavaným nábytkom v novej zóne vo Veselom

Reality Trnava

Rodinný dom | Veselá | 90 m²

Ponúkame vám moderné bývanie v novej rezidenčnej zóne Rezidencia Veselé – 4izb. rodinný dom B

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Trnava

220,000 € 2444 €/m²

Top
Top

Reality Madunice

Rodinný dom | M. R. Štefánika | 90 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Madunice

220,000 € 2444 €/m²

Top
Top

Reality Piešťany

Rodinný dom | N. Teslu | 90 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Piešťany

220,000 € 2444 €/m²

Top
Top

4izb. Nízkoenergeticky rodinný dom v novovybudovanej zóne v Špačinciach, exkluzívne od developera celej zóny

Reality Špačince

Rodinný dom | Hospodárska | 114.6 m²

Ponúkame vám moderné bývanie v novej rezidenčnej zóne IBV Špačince – ideálne riešenie pre rodin

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Špačince

348,000 € 2530 €/m²

Top
Top

Stavebné pozemky - Senica - UŽ MÔŽETE STAVAŤ! | Rezort Vinohrady

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | Neurčená | 594 m²

HOTOVO! UŽ MÔŽETE STAVAŤ! Aktuálnu ponuku stavebných pozemkov nájdete na www.rezortvinohrady.s

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Senica

170 €/m2 170 €/m2

Top
Top

3. Fáza už v predaji! - 3-izbový mezonet s vlastnou záhradou

Reality Senica

3 izbový byt | neurčená | 65.52 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový mezonetový byt s vlastnou záhradou na okraji mesta Senica, časť

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Senica

158,500 € 2213 €/m²

Top
Top

Janegova & Partners ponúka - ZDRAVOTNÉ STREDISKO

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | 1,000 m²

Ponúkame na predaj zdravotné stredisko s dlhoročnou tradíciou, situované v atraktívnej časti Br

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Top
Top

PÁNSKY HÁJ II Kanianka - Komfortný 2-izbový byt s garážou

Reality Kanianka

2 izbový byt | Pánsky háj | 54.48 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – Elegantný 2-izbový byt s garážou v novostavbe Pánsky háj II, Kanianka

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Kanianka

168,000 € 3084 €/m²

Top
Top

MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU 59,5m2 | NOVOSTAVBA | ZUZANY CHALUPOVEJ – SLNEČNICE

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 59.5 m²

MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU | NOVOSTAVBA | ZUZANY CHALUPOVEJ – SLNEČNICE Váš nový domov zač

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,900 € 4536 €/m²

Top
Top

Priestranný 3-izbový byt 85m2 s loggiou 8m2 v centre Dunajskej Stredy

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nemesszegská | 85 m²

Predaj: Veľkorysý a slnečný 3-izbový byt v Dunajskej Strede – ihneď k nasťahovaniu Radi by sme

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

195,000 € 2294 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23076)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30435)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Upresniť hľadanie