Veľkometrážny 3-izbový byt s predzáhradkou a parkovaním na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 97 m²

Ponúkame na prenájom veľkometrážny priestranný 3-izbový byt s predzáhradkou a garážovým státím

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj rekreačná chata v nádhernom prostredí Liptova

Reality Ružomberok

Chata, drevenica, zrub | 258 m²

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu v malebnom prostredí Vyšného Matejkova, len pár minút od zná

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ružomberok

129,000 € 500 €/m²

člen NARKS

Na prenájom reprezentatívny priestor s výmerou 95 m² v Modranke

Reality Trnava

Polyfunkčný objekt | Topoľová | 95 m²

Reprezentatívny komerčný priestor na prenájom | 95 m² | Modranka pri Trnave Ponúkame na prenáj

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

1,100 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom moderného fitness priestoru so zariadením – pripravený na okamžité využitie

Reality Trnava

Polyfunkčný objekt | Topoľová | 95 m²

Hľadáte priestor pre osobné tréningy, menšie skupinové cvičenia alebo vlastný fitness projekt b

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj kompletne zrekonštruovaný dom s okamžitým nasťahovaním v obci Divín

Reality Lučenec

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Realitná kancelária Broker Consulting, Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lučenec

124,900 € 1388 €/m²

člen NARKS

Priestranný 3-izbový byt v centre Bratislavy - Šancová ulica, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 74 m²

Spoločnosť Broker Consulting exkluzívne ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt na Šancovej ulici

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Priestranný, zrekonštruovaný 6 izbový rodinný dom so zariadením a krásnym pozemkom v Dunakiliti, neďaleko Bratislavy na predaj.

Reality Dunakiliti

Rodinný dom | Maďarsko | Dunakiliti |

Broker Consulting a.s. exkluzívne ponúka na predaj veľký 6 izbový rodinný dom s bazénom a krá

Publikované: 09.09.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Dunakiliti

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj - Priestranný 4 izbový byt na Vyšehradskej ulici v Petržalke s možnosťou výmeny za menší byt s doplatkom

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 83 m²

Broker Consulting a.s. exkluzívne ponúka na predaj veľký, presvetlený 4-izbový byt so zasklenou

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

člen NARKS

Stavebné pozemky na predaj Častkovce

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 500 m²

OK Realitné služby Broker Consulting - výhradný predaj Nie každý deň sa objaví príležitosť kúp

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Častkovce

59,000 € 118 €/m²

člen NARKS

Moderný 2-izbový byt s loggiou a parkovaním, Ahoj park, 52 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 52 m²

Ponúkame na prenájom štýlovo zariadený a výborne dispozične riešený 2-izbový byt v obľúbenej no

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

690 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Apartmány v Španielsku

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Vlastniť luxusný apartmán na juhu Španielska je... ... skvelá možnosť, ako nielen behom sychrav

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 01.09.2025
Byty na predaj

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj: štýlový 3,5-izbový rodinný dom, 85 m², Jarok pri Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | 85 m²

Ponúkame na predaj moderný 3,5-izbový rodinný dom so zastavanou rozlohou 95 m2, z toho je úžitk

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitra

249,900 € 2940 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemky, Lužianky, 60 €/m2

Reality Lužianky

Pozemok pre rodinné domy | Pod Hliníkom | 697 m²

Ponúkame Vám na predaj atraktívne stavebné pozemky v obci Lužianky, časť Holotka, len pár minút

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lužianky

39,900 € 57 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ. 2 izbový tehlový byt s francúzskymi oknami na predaj Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | Lieskovská cesta | 53.25 m²

NA PREDAJ | 2-izbový tehlový byt – Lieskovská cesta, Zvolen Ponúkame na predaj kompletne zreko

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Zvolen

145,000 € 2723 €/m²

člen NARKS

Na predaj budova na bývanie alebo podnikanie, Kalonda

Reality Kalonda

Objekt pre obchod | Železničná | 1,200 m²

Na predaj – budova s potenciálom bývania alebo podnikania | Kalonda (okr. Lučenec) Ponúkame na

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Kalonda

150,000 € 125 €/m²

člen NARKS

Na predaj rodinný dom v obci Kalonda

Reality Kalonda

Rodinný dom | 160 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej obci Kalonda, situovaný na priestrann

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kalonda

95,000 € 594 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom Kolíňany

Reality Kolíňany

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Na predaj: priestranný 4-izbový rodinný dom v obci Kolíňany pri Nitre Ponúkame na predaj moder

Publikované: 25.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kolíňany

239,000 € 1549 €/m²

člen NARKS

Na prenájom: 3-izbová bytová jednotka v rodinnom dome – Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | 113 m²

Ponúkame na prenájom priestrannú bytovú jednotku na prízemí dvojgeneračného rodinného domu na v

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na prenájom Nitra

900 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Zariadený 3i byt na prenájom, Lenardova 14, Petržalka, Bratislava (bez provízie)

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lenardova | 66 m²

Na prenájom zariadený veľký 3 izbový byt na 2.poschodí s výťahom. Celková plocha je 66m2 + 4m2

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

KANCELÁRIE v Ružinove na predaj. Možný odpočet DPH a BONUS navyše

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 191 m²

Broker Consulting ponúka na predaj kancelársky priestor v žiadanej lokalite – PRIEMYSELNÁ ULICA

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 1885 €/m²

člen NARKS

Predaj, rodinný dom v obci Štrba

Reality Štrba

Rodinný dom | Hlavná | 85 m²

Na predaj zrekonštruovaný rodinný dom v obci Štrba – ideálna investícia pod Tatrami! Ponúkame

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Štrba

119,000 € 1400 €/m²

člen NARKS

Na predaj 4 izbový byt v centre mesta Lučenec

Reality Lučenec

4 izbový byt | Štvrt M. R. Štefánika | 77 m²

Ponúkame na predaj slnečný, priestranný 4 izbový byt o výmere 77 m², ktorý sa nachádza na 7. po

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Lučenec

99,000 € 1416 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Veľký stavebný pozemok pre 6 rodinných domov

Reality Poľný Kesov

Pozemok pre rodinné domy | 1,980 m²

Spoločnosť Broker Consulting, a.s. v zastúpení majiteľa ponúka na predaj stavebný pozemok pre 6

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Poľný Kesov

129,990 € 66 €/m²

člen NARKS

2 izbový byt Prievidza predaj, sídlisko Necpaly, 55 m2, pôvodný stav.

Reality Prievidza

2 izbový byt | Urbárska | 55 m²

2 izbový byt Prievidza predaj, sídlisko Necpaly, 55 m2, pôvodný stav. Na predaj 2 izbový byt

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prievidza

82,000 € 1491 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Rodinné domy na predaj (23073)
Reality v Martine (744)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Upresniť hľadanie