Rodinný dom s garážou, Senica

Reality Senica

Rodinný dom | 130 m²

Vo vyhľadávanej lokalite širšieho centra Senice – ulica Sadová – Vám spoločnosť MAXA reality ex

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Senica

187,200 € 1440 €/m²

NA PRENÁJOM 2 izbový byt, Zuzany Chalupovej, Slnečnice - mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 48 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám MAXA reality ponúka na prenájom veľmi pekný, prémiovo zari

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

900 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK, KUNOV III

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | 461 m²

Na predaj: stavebný pozemok – ideálny na rekreačnú chatku, na mobilný dom alebo kontajnerové bý

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Senica

45,000 € 98 €/m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej a pokojnej lokalite Sebedražie

Reality Sebedražie

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v obci Sebedražie s výmerou 66 m², nachádzajúci sa na 4. poscho

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Sebedražie

84,000 € 1273 €/m²

ZĽAVA!!! Trojizbový byt, Sotina, Senica

Reality Senica

3 izbový byt | 74 m²

3-izbový byt s komorou a loggiou, Senica – Sotina (ul. J. Mudrocha) Na predaj ponúkame 3-izbo

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

115,000 € 1554 €/m²

Stavebný pozemok 802m2, Prievidza

Reality Prievidza

Pozemok pre rodinné domy | 802 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok určený na stavbu rodinného dom na sídlisku Sever v meste Prievid

Publikované: 01.12.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

149,000 € 186 €/m²

Pozemok v intraviláne, obec Hlboké

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | 1,264 m²

NOVINKA v ponuke MAXA REALITY Pozemok v intraviláne obce Hlboké, okres Senica Na predaj po

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Senica

50,000 € 40 €/m²

Prenájom 3 - izbový byt Centrum, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 57 m²

Ponúkame Vám na prenájom vkusne zrekonštruovaný slnečný 3 izbový byt v Centre mesta v Prievidza

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

530 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PREDAJ : Pozemok s peknými výhľadmi 1292 m2 - Čierny Balog

Reality Čierny Balog

Pozemok pre rodinné domy | 1,292 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v extraviláne obce Čierny Balog, v miestnej časti Krám, pod Urba

Publikované: 19.09.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Balog

68,500 € 53 €/m²

Stavebné pozemky s výhľadom na mesto, Rezort Vinohrady, Senica

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | 625 m²

Rezort Vinohrady – bývanie s výhľadom, ktorý nemá konkurenciu HOTOVO – siete sa práve kolauduj

Publikované: 12.01.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Senica

170 €/m2 170 €/m2

Kúpime!!! Garsónku v Senici

Reality Senica

Garsónka | 22 m²

Hľadáme pre nášho klienta garsónku. Záujemca uprednostní prerobenú a zariadenú garsónku. Balkón

Publikované: 16.01.2018 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Senica

75,000 € 3409 €/m²

Kúpime!!! Štvorizbový byt, Senica

Reality Senica

4 izbový byt | 84 m²

Hľadáme pre klienta 4 izbový byt v Senici. Klient uprednostní byt po kompletnej rekonštrukcii.

Publikované: 23.04.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Senica

150,000 € 1786 €/m²

Na predaj záhrada - Nováky

Reality Nováky

Pozemok pre rodinné domy | 338 m²

S elektrinou, vodou a podielom na prístupovej ceste - ideálne miesto na oddych a výstavbu chatk

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nováky

20,000 € 59 €/m²

Trojizbový byt, sídl. Zapotôčky, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 64 m²

MAXA REALITY Vám ponúka na predaj slnečný 3 - izbobý vo vyhľadávanej časti sídliska Zapotôčky n

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prievidza

109,000 € 1703 €/m²

Trojizbový byt v novostavbe RIVERISIDE, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 77 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt s terasou vo výhľadávanej lokalite starého sídliska. Lo

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena na vyžiadanie

Trojizbový byt na prenájom sídlisko Kopanice, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 64 m²

Hľadáte príjemné bývanie v pokojnej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou? Ponúkame vám

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

630 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Jedinečný slnečný pozemok v Handlovej

Reality Handlová

Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²

Ponúkam na predaj jedinečný slnečný pozemok v Handlovej, ideálny na výstavbu vysnívaného rodinn

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Handlová

42,000 € 28 €/m²

REZERVOVANÉ Moderný 3 - izbový byt v meste Nováky

Reality Nováky

3 izbový byt | 67 m²

MAXA REALITY Vám ponúka na predaj exkluzívny trojizbový byt vo vyhľadávanej lokalite Novák na u

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nováky

134,000 € 2000 €/m²

Trojizbový byt na prenájom v projekte Riverside, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 80 m²

Ponúkame na prenájom byt v novostavbe prestížneho bytového komplexu Riverside v meste Prievidza

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj 3- izbový byt, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 81 m²

Posledný voľný!!! MAXA reality Vám ponúka na predaj štýlový priestranný 3- izbový byt vo vyhľad

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prievidza

132,900 € 1641 €/m²

Orná pôda v obci Zemianske Kostoľany

Reality Zemianske Kostoľany

Pozemok pre rodinné domy | 21,431 m²

Maxa reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rozsiahlu ornu pôdu v obci Zemianske Kostoľany. O

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Zemianske Kostoľany

Cena na vyžiadanie

Na predaj pozemok v obci Dolná Lehota

Reality Dolná Lehota

Pozemok pre rodinné domy | 787 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Dolná Lehota. Nachádza sa v extraviláne obce a je vedený

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Lehota

39,000 € 50 €/m²

PREDAJ GARÁŽ Brezno - Fraňa Kráľa

Reality Brezno

Garáž | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž v radovej zástavbe mesta Brezno. Je situovaná vo vyhľadávanej a do

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Brezno

Cena na vyžiadanie

Priestory reštaurácie na predaj, Prievidza

Reality Prievidza

Administratívny objekt | 300 m²

Ponúkame Vám na predaj priestory reštaurácie v najlukratívnejšej časti mesta Prievidza, oproti

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Prievidza

310,000 € 917 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23071)
Reality v Martine (744)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Upresniť hľadanie