Komfortný 6 izbový dom v Modre na Vinárskej ulici, 12,5 ar pozemok

Reality Modra

Rodinný dom | Vinárska | 290 m²

Na základe poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom vo výbornej lokalite vi

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Modra

635,000 € 2190 €/m²

OC ISLAND: Kaderníctvo na prenájom

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Zelenečská ulica | 52 m²

Levelreal ponúka na prenájom priestor pre kaderníctvo. Predmetný priestor sa nachádza v OC Isla

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 30.11.2025
Priestory na prenájom Trnava

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Častá - Píla - Rodinný dom s vnút. bazénom a dvojgarážou

Reality Častá

Rodinný dom | Píla - Rázcestie | 200 m²

Na základe poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj skolaudovaný rodinný dom v obci Pí

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Častá

488,000 € 2440 €/m²

REKREAČNÁ CHATA V SRDCI MALÝCH KARPÁT – LIMBACH, LEITNÉ

Reality Limbach

Chalupa, rekreačný domček | Lietne | 128 m²

Predstavte si miesto, kde vás ráno zobudí ticho lesa, čerstvý vzduch a pocit absolútneho pokoja

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Limbach

260,000 € 2031 €/m²

2-izbový byt s výnimočnou terasou v lokalite Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Niťová | 75 m²

Predstavte si bývanie, kde sa každý deň začína svetlom zaplaveným priestorom a končí pri praska

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 3533 €/m²

Elegantný 2-izb. byt vo viladome Vinohradis, Frankovská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Frankovská | 78.43 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v komornom projekte viladomov Vinohradis, nachádzaj

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

385,200 € 4911 €/m²

Ivanka pri Dunaji - 15arový pozemok so Stavebkom

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,500 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj ideálny stavebný pozemok SPOLU S PRÁVOPLATNÝM STAVEBNÝM ROZHODNUT

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

Cena dohodou

Ovocný sad - Morava - 28 236m2

Reality Jarohněvice

Ovocný sad | Česká republika | Jarohněvice |

Ponúkame vám na predaj ovocný sad v Kroměřížskom okrese, v dedine Jarohněvice s vodnou plochou

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Jarohněvice

Info v RK

Ivanka Pri Dunaji - 900m2 SP s platným stavebným povolením

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 900 m²

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

Cena dohodou

4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE NOVÁ ZÁHORSKÁ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Kunovská | 99 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj nový 4-izbový byt v prevedení ŠTANDARD v projekte

Publikované: 19.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

452,410 € 3624 €/m²

Ako v rodinnom dome - nadštandardný byt so záhradkou, klímou a 2 parkovacími miestami - Rovinka

Reality Rovinka

3 izbový byt | Obilná | 82 m²

Ponúkame na prenájom moderný a priestranný byt situovaný v rodinnom dome s tromi bytmi v obci R

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Rovinka

1,100 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Svetlý klimatizovaný 2kk byt + uzavretá garáž, novostavba Bosákova ulica - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Bosákova | 58 m²

Dizajnový mestský 2-izb. byt sa nachádza na 3.p. v novostavbe na Bosákovej ulici (začiatok Petr

Publikované: 13.07.2023 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

840 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ ! NA PREDAJ Chatka, Kunov I

Reality Senica

Chalupa, rekreačný domček | 538 m²

Únik z mesta? Toto je ONO! Predstavte si víkend na slnku, rannú kávu s výhľadom a večer pri kr

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Senica

49,000 € 91 €/m²

Na predaj rodinný dom, centrum, Senica

Reality Senica

Rodinný dom | 90 m²

EXKLUZÍVNA PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE SENICE – DOM S POTENCIÁLOM PODNIKANIA AJ BÝVANIA Hľadáte nehnu

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Senica

227,000 € 2522 €/m²

PRENÁJOM kancelárskych priestorov, centrum HURBANOVA, Senica

Reality Senica

Administratívny objekt | 89 m²

MAXA REALITY ponúka s poverením prenajímateľa na prenájom veľmi pekné, priestranné, nadštandar

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Senica

727 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Stavebné pozemky v kľudnej časti obce Nitrianske Pravno

Reality Nitrianske Pravno

Pozemok pre rodinné domy | 654 m²

Hľadáte miesto pre svoj nový domov? Možno ste ho práve našli. Posledné dva pozemky voľné !!!!

Publikované: 13.10.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Pravno

67,000 € 102 €/m²

NA PREDAJ Budova s investičným zámerom, Senica

Reality Senica

Objekt pre obchod | 0 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V TESNEJ BLÍZKOSTI PRIEMYSELNÉHO PARKU – Senica, Kasárenská ulica Ponúk

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Senica

Cena na vyžiadanie

STAVEBNÝ POZEMOK, IBV MLYNY, SENICA

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | 863 m²

MAXA reality ponúka na predaj posledný stavebný pozemok v zabývanej, atraktívnej lokalite IBV

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Senica

139,000 € 161 €/m²

Na predaj dvojizbový byt s balkónom na starom sídlisku v Prievidzi

Reality Prievidza

2 izbový byt | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojizbový byt na starom sídlisku s balkónom v dobrej lokalite starého s

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena na vyžiadanie

Rodinný dom Malá Lehota

Reality Malá Lehota

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj dom v Obci Malá Lehota okr. Žarnovica. DOM: Samostatne stojací jednopo

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Malá Lehota

149,990 € 750 €/m²

EXKLUZÍVNE Rodinný dom, Čierne mesto, Prievidza

Reality Prievidza

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obľúbenej a vyhľadávanej časti Čierne mesto v Prievidzi. Táto

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Prievidza

269,900 € 1799 €/m²

Izby na prenájom v rodinnom dome v Opatovciach nad Nitrou

Reality Opatovce nad Nitrou

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame Vám na prenájom 4 izby v rodinnom dome v obci Opatovce nad Nitrou v tesnej blízkosti

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na prenájom Opatovce nad Nitrou

300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Hala a prevádzková budova na predaj, Prievidza

Reality Prievidza

Objekt pre obchod | 594 m²

Ponúkame Vám na predaj halu na ulici Nadjazdová, hneď pri priamom vjazde do okresného mesta Pri

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Prievidza

Cena na vyžiadanie

Hľadáme dvojizbový byt v Prievidzi

Reality Prievidza

2 izbový byt | 60 m²

Kúpa 2 izbový byt Prievidza. Plocha: úžitková 60m2. Na podlaží nezáleží v prípade výťahu. Cena

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

95,000 € 1583 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (744)
Rodinné domy na predaj (23071)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie