Hľadáte bývanie alebo investičnú príležitosť?

Reality Rapovce

Rodinný dom | 1,700 m²

Vo výhradnom zastúpení vlastníka ponúkame rodinný dom so zachovanou architektúrou v obci s term

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rapovce

75,000 € 500 €/m²

Rodinný dom s možnosťami

Reality Stará Bašta

Rodinný dom | Nezadaná | 380 m²

Vo výhradnom zastúpení, so súhlasom vlastníka ponúkame rozsiahlu nehnuteľnosť v obci Stará Bašt

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Stará Bašta

63,000 € 166 €/m²

Rodinný dom na bývanie, na víkendy, 1+4

Reality Tachty

Rodinný dom | 2,043 m²

So súhlasom vlastníka, ponúkame vo výhradnom zastúpení, útulný rodinný dom s prístavbou a záhra

Publikované: 30.08.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Tachty

48,000 € 23 €/m²

Pozemok vhodný na výstavbu - 23 árov - 10,52/m2

Reality Radzovce

Pozemok pre rodinné domy | 2,281 m²

Vo výhradnom zastúpení vlastníka ponúkame veľký pozemok v intraviláne obce Radzovce. Plocha poz

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Radzovce

24,000 € 11 €/m²

Rodinný dom s hosťovským príbytkom má lepšiu, nižšiu cenu !!!

Reality Studená

Rodinný dom | 1,341 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj rodinný dom spolu s hosťovským príbytkom v obci Stude

Publikované: 12.08.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Studená

45,000 € 338 €/m²

Rodinný dom 1+4, nová strecha, kúrenie, garáž

Reality Tachty

Rodinný dom | Tachty | 1,507 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj rodinný dom v príjemnej pohraničnej obci Tachty, okr.

Publikované: 13.03.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Tachty

45,000 € 30 €/m²

Výborný rodinný dom pre pohodlné bývanie

Reality Tachty

Rodinný dom | Nezadaná | 315 m²

So súhlasom vlastníka, vo výhradnom zastúpení ponúkame dom stvorený pre rodinné bývanie v obci

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Tachty

99,000 € 314 €/m²

Komfortný priestranný mestský byt, veľkorysá dispozícia, šatník, garážové miesto, výborná poloha v širšom centre

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 149.8 m²

Predáme nadštandardný novší rodinný dom vo Vajnoroch v tichej slepej ulici len s novými rodinný

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3598 €/m²

Perfektné bývanie - nadštandardný priestranný rodinný dom, veľkorysá dispozícia, veľká záhrada s bazénom, moderné úsporné technológie (A/A1)

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Za mlynom | 314 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

729,000 € 2322 €/m²

NOVINKA: Nadštandardný 3-izbový byt s bazénom v novostavbe AGÁTY, 83 M2, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 82.89 m²

Ponúkame Vám na predaj nový, priestranný 3-izbový byt s terasou v dokončenom a skolaudovanom pr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

329,000 € 3969 €/m²

Bez provízie - Štýlový 2-izbový byt v novostavbe Prístavná v blízkosti downtownu, Nivy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 66 m²

Bez provízie RK. Ponúkame Vám na prenájom štýlovo zariadený 2-izbový byt s priestrannou terasou

Publikované: 23.12.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

870 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Projekt Severná - stavebný pozemok pre rodinný dom Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Severná | 563 m²

V projekte Severná v obci Moravany nad Váhom ponúkame na predaj pozemok pre rodinný dom P16 o v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

185 €/m2 185 €/m2

Novinka
Novinka

Prenajom 2-izbový byt o výmere 56 m² – Prostejovská ulica.

Reality Prešov

2 izbový byt | 56 m²

Ponúkam na dlhodobý prenájom priestranný a svetlý 2-izbový byt o výmere 56 m² vo vyhľadávanej l

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Prešov

630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Kysucká - 1izbový apartmán

Reality Košice-Západ

Garsónka | Kysucká | 21 m²

Lokalita: Košice – Terasa, Kysucká ulica Výmera: 21 m² + lodžia 2 m² Poschodie: 12/12 (žiadni s

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

650 €/mesiac 31 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Byt na KVP=>1izbový

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Titogradská | 36 m²

Byt má 36 m2 + logiu a k dispozícii je aj kobka v prízemí. Byt je na 7. poschodí z ôsmich, po r

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sídlisko KVP

630 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

SIREAL MYJAVA - Na prenájom zrekonštruovaný 4-izbový byt – Myjava, Pažického ulica.

Reality Myjava

4 izbový byt | Pažického | 88 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom priestranný 4-izbový byt po rekonštrukcii s výmerou 88 m², situov

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Myjava

700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ: Moderný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – ul. Štefana Králika

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Štefana Králika | 54 m²

REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 3-izbový byt, ktorý vznikol prerobením z 2-iz

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

219,000 € 4056 €/m²

Novinka
Novinka

LEGEND - 3D - !!! Znížená cena !!! - Zrekonštruovaný 5i+1 RD v Krajnom - 455m2, garáž, veľká terasa s grilom

Reality Myjava

Rodinný dom | Krajňanská | 758 m²

!!! Znížená cena !!! ** Štýlový rodinný dom – Garáž – Veľká murovaná terasa so vstavaným grilom

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Myjava

266,000 € 351 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM uzatvorenej murovanej GARÁŽE v bytovom dome Lužná u.- Petržalka, 140€ vrátane E

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Lužná | 17 m²

Ponuka na prenájom uzatvorenej murovanej garáže na prízemí novostavby bytového domu na Lužnej

Publikované: 31.03.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

140 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

MUROVANÁ NOVO ZREKONŠTRUOVANÁ VEĽKÁ CHATA 187 m2 s TERASAMI PRIAMO NA JAZERE S VLASTNOU PLÁŽOU, 3D

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | Nezadaná | 146 m²

3Dprehliadka: https://app.cloudpano.com/tours/p9DtAec1R Hľadáte rekreačnú nehnuteľnosť na celo

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Domy na predaj Malé Leváre

385,000 € 2637 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNY ZARIADENÝ 2 izbový BYT S VEĽKOU LODŽIOU, KRÁSNE VÝHĽADY NA DUNAJ, ZUCKERMANDEL

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 65.34 m²

3D PREHLIADKA: https://app.cloudpano.com/tours/5mEYBdKrV Ponuka na predaj dizajnového 2 izbov

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

425,000 € 6504 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ RODINNÉHO DOMU S ODDYCHOVOU ZÁHRADKOU PLNEJ ZELENE V PODUNAJSKÝCH BISKUPICIACH, 3D

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Boragova | 119 m²

3Dprehliadka: https://app.cloudpano.com/tours/POo8viq-h Predaj 4 izbového murovaného rodinného

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

379,000 € 3185 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK 592 m2 PIEŠŤANY - DRAHOVCE, Jozefov dvor

Reality Drahovce

Pozemok pre rodinné domy | jozefov dvor | 592 m²

PLÁNUJETE STAVAŤ A NEMÁTE STAVEBNÝ POZEMOK? ALEBO CHCETE INVESTOVAŤ DO NAJISTEJŠEJ KOMODITY ? T

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Drahovce

125 €/m2 125 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK 638 m2 PIEŠŤANY - DRAHOVCE, Jozefov dvor

Reality Drahovce

Pozemok pre rodinné domy | jozefov dvor | 638 m²

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Drahovce

125 €/m2 125 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30396)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23073)
Upresniť hľadanie