STAVEBNÉ POZEMKY NA PREDAJ – DRAHOVCE PRI PIEŠŤANOCH

Reality Drahovce

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 570 m²

190527 - Ideálne pre výstavbu 4 rodinných domov – investičná aj individuálna príležitosť Ponúk

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Pozemky na predaj Drahovce

65,000 € 114 €/m²

Stavebný pozemok 8900 m2 pre Developera - Myjava Jablonská

Reality Myjava

Pozemok pre bytovú výstavbu | Jablonská | 8,900 m²

190178 - Ponúkame NA PREDAJ exkluzívny stavebný pozemok o rozlohe cca 8900 m2 na Jablonskej uli

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

900,000 € 101 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Výnimočná ponuka garáže s prístreškom pre dve autá v Piešťanoch

Reality Piešťany

Garáž | Vrbovská cesta | 18 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú garáž v Piešťanoch na Vrbovskej ceste. Ide o priestrannú garáž s ú

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Piešťany

36,000 € 2000 €/m²

NOVOSTAVBA 4-IZBOVÉHO BUNGALOVU LEN 7 KM OD PIEŠŤAN – SOKOLOVCE

Reality Sokolovce

Rodinný dom | 98.5 m²

189650 - Exkluzívne ponúkame na predaj moderný, nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom typu bung

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Sokolovce

229,900 € 2334 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3i BYT 70m² balkón 5m², garáž + parkovacie miesto, novostavba BANKA

Reality Piešťany

3 izbový byt | Podhorská | 69.29 m²

189820 - V blízkosti Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany v obci Banka na Podhorskej ulici p

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Piešťany

185,000 € 2670 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 3660m2 Myjavské kopanice - Krajné

Reality Krajné

Pozemok pre rodinné domy | 3,659 m²

Realitná kancelária VAŠE REALITY s.r.o. ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok nachádzajúc

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Krajné

79,000 € 22 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÉ POZEMKY NA PREDAJ – DRAHOVCE PRI PIEŠŤANOCH

Reality Drahovce

Pozemok pre rodinné domy | 570 m²

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Drahovce

65,000 € 114 €/m²

4-izbový byt s výhľadom, ktorý nekúpiš každý deň – Brezová pod Bradlom, 81 m²

Reality Brezová pod Bradlom

4 izbový byt | Horný rad | 81 m²

VAŠE REALITY ponúka na predaj 4-izbový byt v Brezovej pod Bradlom, situovaný na 3. poschodí byt

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Brezová pod Bradlom

105,000 € 1296 €/m²

3 IZB BYT 60 M2 PIEŠŤANY, KOMENSKÉHO, KOMPLET REKONŠTRUKCIA

Reality Piešťany

3 izbový byt | Komenského | 60 m²

Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt v Piešťanoch na ulici Komenského, ktorý prešiel kompletn

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Piešťany

150,000 € 2500 €/m²

PREDAJ, rekreačný POZEMOK , JAVOROVÁ ALEJ, CHORVÁTSKY GROB

Reality Chorvátsky Grob

Rekreačný pozemok | Javorová alej | 539 m²

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok v Chorvátskom Grobe na ulici Javorová alej . Výmera p

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 20.07.2025
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

40,000 € 74 €/m²

3-izbový byt so záhradou a garážou – Sadová ulica, Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Sadová | 64 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v tichej lokalite Piešťan na Sadovej ulici, vhodný pre rodinné

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Piešťany

185,000 € 2891 €/m²

Svetlá dvojgarzónka s dvomi loggiami v srdci Petržalky – Holíčska

Reality Bratislava-Petržalka

Dvojgarsónka | Holíčska | 37 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a prakticky riešený 2-izbový byt typu dvojgarzónka nachádzajúci sa

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

760 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok v lokalite Slanec nad Peknou cestou

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Pekná cesta | 1,249 m²

Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

750,000 € 600 €/m²

Stavebný pozemok v lokalite Koliba Stráže

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Strážna | 572 m²

Ponúkame na predaj 572 m2 stavebný pozemok v uzavretej lokalite na Kolibe. Na pozemku sú všetk

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

690,000 € 1206 €/m²

Nitra CENTRUM 3 i byt, 2 x balkón, pivnica ID 614-113-MIG

Reality Nitra

3 izbový byt | Párovská | 64 m²

614 -113– MIG Nitra CENTRUM – Staré Mesto 3 i byt, 2 x balkón, pivnica... Na predaj 3 – izbo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 2656 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj, rekreačný pozemok - Pukanec / Štiavnické vrchy (015-14-SIHA)

Reality Pukanec

Rekreačný pozemok | 401 m²

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok o výmere 401 m², nachádzajúci sa v lesnom prostredí Štiavn

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Pukanec

3,500 € 9 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj, rekreačné pozemky - Pukanec / Štiavnické vrchy (016-14-SIHA)

Reality Pukanec

Rekreačný pozemok | 771 m²

Ponúkame na predaj dva rekreačné pozemky s nádherbým výhľadom, nachádzajúce sa vedľa seba v les

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Pukanec

5,500 € 7 €/m²

Novinka
Novinka

Kompletne vybavený byt za 480 € s energiami aj internetom – Majerská cesta

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Cesta K Smrečine | 30 m²

Potrebujete bývanie s výbornou dostupnosťou na Majerskej ceste, odkiaľ máte železničnú stanicu

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

480 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Medený Hámor: Štýlový 2-izbový byt

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Medený Hámor | 0 m²

Hľadáte moderné dlhodobé bývanie v tichej lokalite Medený Hámor s výbornou dostupnosťou do cent

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

RADO | 3-izbový byt 67m2 + loggia 4m2 | Lehnice

Reality Lehnice

3 izbový byt | Sásovská cesta | 67 m²

RadoReality Vám ponúka na prenájom priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt s loggiou a d

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Lehnice

630 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - 3D: 4i mestský dom | záhradka | Ľudové nám. - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Ľudové námestie | 110 m²

Štýlové 4-izbové bývanie v mestskom dome so záhradkou s udržiavanou zeleňou – príjemná lokalita

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM - 3D: 4i mestský dom | záhradka | pri Ľudovom nám. - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Ľudové námestie | 110 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM: svetlý 1i byt | loggia | VOĽNÝ | Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Tilgnerova | 33 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a kompletne zariadený 1-izbový byt v obľúbenej bratislavskej mestsk

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

530 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

PREDAJ: 3i byt + loggia | príjemná lokalita | Nivy - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Palkovičova | 68 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova – Nivy (Palkovičova ulica).

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 4382 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23073)
Upresniť hľadanie