Rekreačný pozemok | Podbrežie | 470 m²
Okres: Čadca Mesto: Čadca – širšie centrum, Rozloha: 470 m2, Cena: 30 €/m2, Uvedený pozemok
30 € 0 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 770 m²
Okres: Čadca, Mesto: Čadca – Bukov, Rozloha pozemku: 769 m2 Cena: 35 €/m2 Uvedený pozemok s
35 €/m2 35 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Palárikova | 35 m²
Okres: Čadca, Mesto: Čadca – centrum, Rozloha: 1. Kancelária: 35 m2, 1.p. 2. Kancelária: 35
260 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Zmiešaná zóna | A. Bernoláka | 1 m²
Okres: Čadca, Mesto: Čadca – Žarec, Cena: info v RK Uvedené parkovacie miesta sa nachádzaj
1 € 1 €/m²
Rodinný dom | Milošová | 130 m²
Mesto: Čadca – Milošová, Rozloha pozemku: 1326 m2, Cena: 159.000 €, Uvedený rodinný dom
159,000 € 1426 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 80 m²
Okres: Bytča Obec: Veľké Rovné, Rozloha pozemku: 727 m2, Cena: 84.900 €, Uvedená drevenica
84,900 € 1061 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | A. Bernoláka | 1,593 m²
Okres: Čadca, Mesto: Čadca – Žarec, Rozloha: 1.593 m2, Cena: info v RK, Uved
Info v RK
3 izbový byt | Dolná | 78 m²
PRIESTOR, LOKALITA A KOMORA, DO KTOREJ SCHOVÁTE AJ VŠETKY „RAZ SA TO ZÍDE VECI Hľadáte 3-izbov
119,000 € 1526 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v pokojn
98,000 € 653 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Severná | 620 m²
V projekte Severná v obci Moravany nad Váhom ponúkame na predaj pozemok pre rodinný dom P20 o v
185 €/m2 185 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Novozámocká ulica | 528 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok, ktorý sa nachádza na hlavnom ťahu v obci Ivanka pri Nitre.
97,900 € 185 €/m²
Záhradná chatka | Staškov | 17 m²
Okres: Čadca, Obec: Staškov, Rozloha: 520 m2 Cena: 35.000 € Uvedená záhradná chatka sa nach
35,000 € 2059 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 200 m²
Okres: Nové Zámky, Obec: Trávnica, Rozloha pozemku: 1425 m2, Cena: 256.800 €, Uvedený rodi
256,800 € 1284 €/m²
3 izbový byt | Janka Kráľa | 60 m²
Okres: Čadca, Mesto: Čadca – Žarec, Rozloha: 60 m2, 2 balkóny, 7.p., Cena: 550 €/mesiac vrá
550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | 70 m²
Prenájom predajne o výmere 70 m2 s prilehlým skladovým priestorom ( 100 m2 ) v polyfunkčnom
Cena na vyžiadanie
Garáž | Mierová | 20 m²
Okres: Čadca, Mesto: Čadca – sídl. III, Rozloha: 20 m2, Cena: 90 €/mesiac, Uvedená garáž
90 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 110 m²
Okres: Čadca, Mesto: Čadca – Horelica, Rozloha: 110 m2, 1.p., Cena: 650 €/mesiac vrátane en
650 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Cintorínska | 65.2 m²
2 izbový CINTORÍNSKA - STARÉ MESTO - priestranný...............................................
340,000 € 5215 €/m²
5 a viac izbový byt | Grösslingova | 139.11 m²
4 izbový CENTRUM - GRÖSSLINGOVA - 139 m2 + GARÁŽ - " zóna DUNAJSKÁ "...........................
498,000 € 3580 €/m²
4 izbový byt | Grösslingova | 139.11 m²
498,000 € 3580 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Južná Trieda | 200 m²
Ponúkame na prenájom klimatizované kancelárske priestory s parkovacími miestami na Južnej tried
1,600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 1,369 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj útulnú, romantickú chalupu, v obci ktorú si zamilujet
99,000 € 72 €/m²
Lesná pôda | 129,760 m²
So súhlasom vlastníka ponúkame vo výhradnom zastúpení lesný pozemok v katastrálnom území Hajnáč
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 1,215 m²
Vo výhradnom zastúpení vlastníka ponúkame výborný rodinný dom s altánkom a upraveným dvorom v o
82,000 € 67 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.