Predaj pozemku v Čadci - Čadečke

Reality Čadca

Iný pozemok | Čadečka | 1,290 m²

Okres: Čadca, Mesto: Čadca – Čadečka, Rozloha pozemku: 1 290 m2, Cena: 24 €/m2, Uvedený

Publikované: 16.08.2023 Aktualizované: 26.08.2024
Pozemky na predaj Čadca

24 €/m2 24 €/m2

Predaj stavebného pozemku v Olešnej

Reality Olešná

Pozemok pre rodinné domy | Olešná | 398 m²

Okres: Čadca, Obec: Olešná, Rozloha pozemku: 398 m2, Cena: 11.741 € Uvedený pozemok sa na

Publikované: 16.11.2023 Aktualizované: 24.07.2025
Pozemky na predaj Olešná

11,741 € 30 €/m²

Prenájom haly v Krásne nad Kysucou

Reality Krásno nad Kysucou

Skladový objekt | Nezadaná | 357 m²

Okres: Čadca, Mesto: Krásno nad Kysucou, Rozloha celkom: 586 m2, Rozloha haly: 357 m2, Cena

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 28.05.2025
Objekty na prenájom Krásno nad Kysucou

5.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Projekt Severná - stavebný pozemok pre rodinný dom Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Severná | 520 m²

V projekte Severná v obci Moravany nad Váhom ponúkame na predaj pozemok pre rodinný dom P25 o v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

185 €/m2 185 €/m2

Novinka
Novinka

Prenájom haly v Čadci

Reality Čadca

Priestor pre sklad | Palárikova | 308 m²

Okres: Čadca, Mesto: Čadca – širšie centrum, Rozloha: 308 m2, Cena: 3,50 €/m2 Uv

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Priestory na prenájom Čadca

1,078 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Predaj novostavby chaty v Oščadnici - Ľaliky

Reality Oščadnica

Chata, drevenica, zrub | Pod Kalváriou | 260 m²

Okres: Čadca Obec: Oščadnica – Ľaliky, Rozloha pozemku: 5.231 m2, Cena: 329.000 € Uvedený

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Oščadnica

329,000 € 1265 €/m²

Prenájom zariadeného 5 lôžkového apartmánu v Oščšadnici

Reality Oščadnica

Apartmán | Nezadaná | 80 m²

Okres: Čadca Obec: Oščadnica – Ľaliky, Cena: 730 €/mesiac vrátane energií Uvedený apartmán

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na prenájom Oščadnica

730 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj stavebných pozemkov v Čiernom pri Čadci

Reality Čierne

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 760 m²

Okres: Čadca, Obec: Čierne, Rozloha: 1. parcela: 760 m2 2. parcela 740 m2

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Čierne

84 €/m2 84 €/m2

Predaj zrekonštruovanej garsónky v Turzovke

Reality Turzovka

Garsónka | Nezadaná | 30 m²

Okres: Čadca, Mesto: Turzovka - širšie centrum, Rozloha: 30 m2, 1.p., Cena: 63.900 €, Uvedený

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na predaj Turzovka

63,900 € 2130 €/m²

Predaj rekreačného pozemku v Čadci

Reality Čadca

Rekreačný pozemok | Podbrežie | 470 m²

Okres: Čadca Mesto: Čadca – širšie centrum, Rozloha: 470 m2, Cena: 30 €/m2, Uvedený pozemok

Publikované: 15.11.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Pozemky na predaj Čadca

30 € 0 €/m²

Predaj pozemku v chatovej oblasti Čadca - Bukov

Reality Čadca

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 770 m²

Okres: Čadca, Mesto: Čadca – Bukov, Rozloha pozemku: 769 m2 Cena: 35 €/m2 Uvedený pozemok s

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Čadca

35 €/m2 35 €/m2

Prenájom kancelárskych priestorov v Čadci - centrum

Reality Čadca

Kancelárie, administratívne priestory | Palárikova | 35 m²

Okres: Čadca, Mesto: Čadca – centrum, Rozloha: 1. Kancelária: 35 m2, 1.p. 2. Kancelária: 35

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Priestory na prenájom Čadca

260 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Predaj parkovacích miest v Čadci - Žarec

Reality Čadca

Zmiešaná zóna | A. Bernoláka | 1 m²

Okres: Čadca, Mesto: Čadca – Žarec, Cena: info v RK Uvedené parkovacie miesta sa nachádzaj

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Čadca

1 € 1 €/m²

Predaj rodinného domu v Čadci - Milošovej

Reality Čadca

Rodinný dom | Milošová | 130 m²

Mesto: Čadca – Milošová, Rozloha pozemku: 1326 m2, Cena: 159.000 €, Uvedený rodinný dom

Publikované: 30.11.2022 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Čadca

159,000 € 1426 €/m²

Predaj drevenice vo Veľkom Rovnom

Reality Veľké Rovné

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 80 m²

Okres: Bytča Obec: Veľké Rovné, Rozloha pozemku: 727 m2, Cena: 84.900 €, Uvedená drevenica

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľké Rovné

84,900 € 1061 €/m²

Predaj pozemku v Čadci - širšie centrum

Reality Čadca

Pozemok pre bytovú výstavbu | A. Bernoláka | 1,593 m²

Okres: Čadca, Mesto: Čadca – Žarec, Rozloha: 1.593 m2, Cena: info v RK, Uved

Publikované: 21.08.2023 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Čadca

Info v RK

3i byt v centre šale na ul. Dolná

Reality Šaľa

3 izbový byt | Dolná | 78 m²

PRIESTOR, LOKALITA A KOMORA, DO KTOREJ SCHOVÁTE AJ VŠETKY „RAZ SA TO ZÍDE VECI Hľadáte 3-izbov

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Šaľa

119,000 € 1526 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ – Rodinný dom v obci Jatov (okres Nové Zámky)

Reality Jatov

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v pokojn

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Jatov

98,000 € 653 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Severná | 620 m²

V projekte Severná v obci Moravany nad Váhom ponúkame na predaj pozemok pre rodinný dom P20 o v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

185 €/m2 185 €/m2

Novinka
Novinka

Na predaj stavebný pozemok na hlavnom ťahu v Ivanke pri Nitre

Reality Ivanka pri Nitre

Pozemok pre rodinné domy | Novozámocká ulica | 528 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok, ktorý sa nachádza na hlavnom ťahu v obci Ivanka pri Nitre.

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Nitre

97,900 € 185 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj záhradnej chatky v Staškove

Reality Staškov

Záhradná chatka | Staškov | 17 m²

Okres: Čadca, Obec: Staškov, Rozloha: 520 m2 Cena: 35.000 € Uvedená záhradná chatka sa nach

Publikované: 21.03.2024 Aktualizované: 07.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Staškov

35,000 € 2059 €/m²

Predaj rodinného domu v Trávnici

Reality Trávnica

Rodinný dom | Hlavná | 200 m²

Okres: Nové Zámky, Obec: Trávnica, Rozloha pozemku: 1425 m2, Cena: 256.800 €, Uvedený rodi

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Trávnica

256,800 € 1284 €/m²

Prenájom zariadeného bytu 3 + 1 v Čadci

Reality Čadca

3 izbový byt | Janka Kráľa | 60 m²

Okres: Čadca, Mesto: Čadca – Žarec, Rozloha: 60 m2, 2 balkóny, 7.p., Cena: 550 €/mesiac vrá

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Čadca

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenajmeme predajňu so skladovým priestorom ( 70 + 100 m2) , Košice, Nad jazerom , parkovanie

Reality Košice-Nad jazerom

Obchodné priestory | 70 m²

Prenájom predajne o výmere 70 m2 s prilehlým skladovým priestorom ( 100 m2 ) v polyfunkčnom

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Nad jazerom

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23074)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Upresniť hľadanie