Komfortné bývanie pre zamestnancov, firemných klientov - Apartmán

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Iľanovo | 42 m²

Komfortné bývanie pre zamestnancov, firemných klientov. Reality Alpia Vám v zastúpení ponúka k

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

590 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3-izbový byt v centre Zvolena – Jozefa Kozačeka, 79 m2, balkón, pivnica

Reality Zvolen

3 izbový byt | 79 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 79 m2, nachádzajúci sa na ulici Jozefa Ko

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Zvolen

159,900 € 2024 €/m²

Garážové parkovacie miesto, Parkovací dom Zvolen-Západ

Reality Zvolen

Garáž | Tulská | 12.5 m²

Na predaj Vám ponúkame garážové parkovacie miesto, v parkovacom dome na sídlisku Zvolen - Západ

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

19,500 € 1560 €/m²

Predaj rodinného domu s garážou – Bojnice, ul. 1. mája

Reality Bojnice

Rodinný dom | 1,076 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom na ul. 1. mája v Bojniciach, ktorý sa nachádza na ro

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bojnice

260,000 € 242 €/m²

Chatka na predaj s elektrinou a prístupom autom Dolinky, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Záhradná chatka | 390 m²

*****Reality Alpia *****Ponúkame na predaj záhradku s rekreačnou chatkou v obľúbenej záhradkárs

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

3- izbový byt STRED,2x loggia,mur. jadro,84,6 m2, VÝMENA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 84.6 m²

Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj 3- izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na sídlisku STRED

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Areál Wellness penziónu Motýľ na predaj, Liptovská Teplá

Reality Liptovská Teplá

Hotel, penzión, ubytovňa | 3,027 m²

Ponúkame na predaj nádherný Wellness areál – Penzión Motýľ v lone liptovskej prírody v najtichš

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Liptovská Teplá

Cena dohodou

Rodinný dom s objektom na podnikanie, Tvrdošín

Reality Tvrdošín

Rodinný dom | 449 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom spolu s rozsiahlym objektom určeným na podnikanie na pozemku o v

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Tvrdošín

199,000 € 443 €/m²

Investičný/Rekreačný Apartmán v AD Štiavnica, Liptovský Ján

Reality Liptovský Ján

Apartmán | 43 m²

Reality Alpia v zastúpení Vám exkluzívne ponúka investičnú príležitosť kúpy kompletne zariadené

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Ján

167,000 € 3884 €/m²

Na predaj 2-izbový apartmán v centre Donovál – apartmánový dom Horec

Reality Donovaly

Apartmán | 45.4 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový apartmán nachádzajúci sa v obľúbenom apartmánovom dome Horec priamo

Publikované: 28.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Donovaly

150,500 € 3315 €/m²

2 - izbové byty ,,APARTMÁNY BOJNICE - APARTMÁNY POD ZÁMKOM"

Reality Bojnice

2 izbový byt | Bojnice | 46.7 m²

Investičná príležitosť v srdci Bojníc: 2 - izbové byty v projekte ,,APARTMÁNY BOJNICE" - ,, APA

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bojnice

Cena dohodou

Vidiecky domček, chalupa, Seč, okres Prievidza

Reality Seč

Rodinný dom | 191 m²

Hľadáte útočisko v tichom prostredí prírody, no s dostupnosťou všetkých vymožeností? Ponúkame

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Seč

65,000 € 340 €/m²

Pozemok - Trvalý trávny porast, 7647 m2, Hámre - Horné Hámre, okres Žarnovica

Reality Horné Hámre

Lúka, pasienok | Hámre - Horné Hámre | 7,647 m²

Realitná kancelária Alpia Vám ponúka exkluzívne na predaj pozemok s plochou 7647 m2 v osobnom v

Publikované: 30.08.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

1.5 €/m2 2 €/m2

Rodinný dom s pozemkom, / 781 m2 /, Žilina - Staré mesto

Reality Žilina

Rodinný dom | 781 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj dvojposchodový rodinný dom v lukratívnej časti Žilina-staréh

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Žilina

573,000 € 734 €/m²

Slnečnný a priestranný 3-izbový byt na predaj, Jahodníky, Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 70 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s výmerou 70m² nachádzajúci sa v tichej a príjemnej lokalite Ja

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Martin

137,000 € 1957 €/m²

2-izbový byt s balkónom a loggiou / 68 m2 / - Žilina ( Hliny V )

Reality Žilina

2 izbový byt | 67.5 m²

Reality Alpia Vám ponúka na prenájom zariadený 2-izbový byt s balkónom a loggiou, /68 m2/ v Žil

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Žilina

630 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Hľadám Garsónku s balkónom v Žiline - Hliny

Reality Žilina

Garsónka | 23 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta čiastočne alebo úplne prerobenú garsónku s balkónom alebo loggio

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Žilina

115,000 € 5000 €/m²

Novinka
Novinka

Novo stavba rodinného domu /848 m2/, Dubové

Reality Dubové

Rodinný dom | Dubové | 848 m²

Na predaj Vám ponúkame rodinný dom nachádzajúci sa v novej, rozrastajúcej sa časti obce Dubové.

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dubové

309,000 € 364 €/m²

Moderný 2 izbový byt s predzáhradkou v novostavbe Danubia Residence Komárno

Reality Komárno

2 izbový byt | 49.1 m²

Hľadáte moderné, útulné a kompletne zariadené bývanie, kde spojíte výhody mestského života s po

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Komárno

149,000 € 3035 €/m²

Apartmán vo Fatraparku so zázemím hotela a dušou domova

Reality Ružomberok

Apartmán | 29 m²

Bývanie tam, kde iní chodia na dovolenku – Apartmán v srdci Hrabova Reality Alpia exkluzívne v

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

Cena dohodou

Na predaj dvojgeneračný rodinný dom v obci Búč

Reality Búč

Rodinný dom | 1,345 m²

Ideálna príležitosť pre veľkú rodinu alebo generačné spolubývanie! Ponúkame Vám na predaj výni

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Búč

54,000 € 40 €/m²

MÝTO POD ĎUMBIEROM – Dom so slnečným pozemkom na predaj

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | 563 m²

Reality Alpia Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v lukratívnej lokali

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

94,000 € 167 €/m²

3-izbový byt s tromi balkónmi v obľúbenej lokalite Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 81 m²

Reality Alpia Vám v exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj veľkoryso riešený 3-izbový byt, kt

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

Cena dohodou

Pozemok so stánkom na predaj alebo prenájom, Martin

Reality Martin

Objekt pre obchod | 21 m²

Ponúkame na predaj alebo prenájom pozemok s výmerou 21 m², na ktorom sa nachádza stánok, situov

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Martin

150 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8537)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Rodinné domy na predaj (23072)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie