Buďte prvým nájomníkom v modernom 2-izbovom byte na ul. 1. mája

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 62 m²

Hľadáte nové, moderné nájomné bývanie v Liptovskom Mikuláši, v ktorom ešte nikto nebýval? Ponúk

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom rodinného domu so záhradou – Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 90 m²

Reality Alpia Vám v zastúpení majiteľa ponúka na dlhodobý prenájom priestranný rodinný dom na M

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Hrádok

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Obchodno - výrobné priestory na prenájom, Ľadoveň

Reality Martin

Priestor pre výrobu | 70 m²

Ponúkame na prenájom výrobno-obchodný priestor o výmere cca 70 m², situovaný v lokalite Ľadoveň

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Martin

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Apartmány Bojnice - Apartmány pod zámkom, Bojnice

Reality Bojnice

Apartmán | Bojnice | 0 m²

Hľadáte miesto, kde sa budete cítiť ako na dovolenke každý deň? Projekt "Apartmány Bojnice - Ap

Publikované: 24.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bojnice

Cena dohodou

Rodinný dom na predaj, Sučany

Reality Sučany

Rodinný dom | 792 m²

Rodinný dom s garážou a veľkým pozemkom v Sučanoch Ponúkame na predaj prakticky riešený 3-izbo

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Sučany

193,000 € 244 €/m²

Tehlový rodinný dom so záhradou /891 m2/, Veľké Rovné

Reality Veľké Rovné

Rodinný dom | 891 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj priestranný tehlový rodinný dom s pozemkom / 891 m2 / v ob

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Veľké Rovné

105,000 € 118 €/m²

3 izbový byt v projekte Stará Husitská - Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 61.5 m²

Hľadáte vlastné bývanie alebo zaujímavú investičnú príležitosť? Reality Alpia v spolupráci s i

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

129,500 € 2106 €/m²

Podnikateľský objekt/sklad a pozemok na prenájom, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Priestor pre sklad | 340 m²

Ponúkame na prenájom podnikateľský objekt v obci Bernolákovo, nachádajúci sa na hlavnom ťahu do

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bernolákovo

3.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

INVESTIČNÉ APARTMÁNY V POĽSKU

Reality Żywiec

Apartmán | Poľsko | Żywiec

Reality Alpia Vám ponúkaju v spolupráci s česko-poľským developerom investičné apartmány v Poľs

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Żywiec

Cena dohodou

Rekreačný pozemok s krásnym výhľadom/500 m2/ - Belá /Bránice

Reality Belá

Pozemok pre reklamu | 500 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj rekreačný pozemok o výmere 500 m2 v katastrálnom území Bel

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Belá

175 €/m2 175 €/m2

Pozemok vhodný na výstavbu na predaj, Bojnická, Nové Mesto, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Predávame pozemok v Bratislave vhodný na výstavbu bytového domu alebo administrativnej budovy v

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

785,000 €

Na predaj rekreačná chata - novostavba v Komárne časť Nová Stráž

Reality Komárno

Vidiecky dom | 260 m²

Exkluzívna novostavba rekreačnej chaty v Komárne – Nová Stráž: Váš nový domov na relax aj celor

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Komárno

80,000 € 308 €/m²

Rekonštruovaný 3-izb tehlový byt v tichej lokalite Komárna

Reality Komárno

3 izbový byt | 62 m²

Ponúkame Vám na predaj rekonštruovaný, tehlový 3-izb byt v tichej lokalite Komárna. Byt prešiel

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Komárno

84,900 € 1369 €/m²

Orná pôda na predaj Žakovce

Reality Žakovce

Orná pôda | 6,975 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: Orná pôda na predaj Žakovce | Stabilná investícia

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Žakovce

2,502.5 € 0 €/m²

Na predaj slnečný pozemok na polosamote pri lese

Reality Dulovce

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Predáme slnečný pozemok ideálny na výstavbu rodinného domu, situovaný na polosamote pri lese v

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dulovce

55,000 €

Orná pôda na predaj Žakovce

Reality Žakovce

Orná pôda | 0 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Žakovce

1,680 €

EXKLUZÍVNY REPREZENTATÍVNY DOM V POPRADE – IDEÁLNY PRE BIZNIS AJ LUXUSNÉ BÝVANIE

Reality Poprad

4 izbový byt | 155.9 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: EXKLUZÍVNY REPREZENTATÍVNY DOM V POPRADE – IDEÁLNY

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Poprad

1,490 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Podnikateľský objekt na predaj v centre mesta, ul.K.A.Medveckého

Reality Ružomberok

Objekt pre obchod | 413 m²

Ponúkame na predaj rozsiahly podnikateľský objekt v atraktívnej lokalite centra mesta, na ulici

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Ružomberok

849,000 € 2056 €/m²

Zariadený 2.izbový apartmán pri jazere na predaj, Hrabovo

Reality Ružomberok

Apartmán | 53.7 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný, zariadený 2 - izbový apartmán v Apartmánovom dome Viktória

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

179,000 € 3333 €/m²

Pozemok na predaj, neďaleko diaľnice D1, Spišský Hrhov

Reality Spišský Hrhov

Komerčná zóna | 0 m²

Pozemok len 3km od diaľnice D1 Levoča - Prešov s rozlohou 70 000 m2 určených na priemyselnú výs

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Spišský Hrhov

Cena dohodou

Záhradka v lokalite Mier pod letiskom - Spišská Nová Ves

ALPIA.SK Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: Záhradku v lokalite Mier pod letiskom - Spišská Nová

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Nová Ves

28,000 €

5-Izb. Rodinný dom na predaj č.4, vhodný na bývanie alebo rekreáciu, obec Vlašky

Reality Vlachy

Vidiecky dom | 347 m²

Hľadáte tichý domov na trvalé bývanie, rekreáciu s možnosťou krátkodobého prenájmu vo vyhľadáva

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Vlachy

207,000 € 597 €/m²

3-IZBOVÝ RD medzi Zvolenom a Banskou Bystricou (250 000 €)

Reality Hronsek

Rodinný dom | 457 m²

Ponúkame novostavbu v tichej ulici bez prechodnej dopravy - uzavretá komunita, pokoj a mestá na

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hronsek

250,000 € 547 €/m²

Exkluzívny rodinný dom na predaj, Karvaša a Bláhovca, Vrútky

Reality Vrútky

Rodinný dom | 1,500 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom vo Vrútkach, ktorý vás osloví už pri prvej návšteve – pokojná lo

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Vrútky

385,000 € 257 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23072)
Upresniť hľadanie