37455 (Ju3MzFJ2rZz) Aktualizovaný: 11. 05. 2026 1. publikácia: 11. 05. 2026

3-izbový byt v centre Zvolena – Jozefa Kozačeka, 79 m², balkón, pivnica

Zvolen • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

159,900 € 2024 €/m²

Základné informácie

Druh:
3 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
79 m²
Info
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 79 m², nachádzajúci sa na ulici Jozefa Kozačeka vo Zvolene, len približne 3 minúty pešo od Námestia SNP.

Byt sa nachádza na 4. poschodí tehlového bytového domu bez výťahu. Je v pôvodnom stave, čo novému majiteľovi dáva možnosť zrekonštruovať si ho podľa vlastných predstáv – či už na komfortné mestské bývanie, alebo ako investičnú nehnuteľnosť na prenájom.

Dispozícia bytu

Byt má veľmi praktickú dispozíciu. Zo vstupnej chodby je samostatný vstup do jednotlivých miestností, takže izby nie sú priechodné.

pivnica.

Veľkou výhodou bytu je jeho výmera, vzdušnosť a samostatné izby, vďaka čomu je vhodný pre rodinu, pár, ale aj ako investícia na prenájom.

Lokalita

Bytový dom sa nachádza vo vyhľadávanej centrálnej lokalite mesta Zvolen. V pešej dostupnosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť – obchody, služby, školy, škôlky, zdravotnícke zariadenia, kaviarne, reštaurácie, kultúrne inštitúcie aj zastávky MHD.

Výborná poloha v centre mesta zabezpečuje pohodlné bývanie bez potreby každodenného používania auta.

Parkovanie

Parkovanie je možné vo vnútrobloku bytového domu, prípadne v okolí bytového domu podľa aktuálnej dostupnosti.

Zhrnutie

Tento byt je vhodný najmä pre kupujúceho, ktorý hľadá:

veľkometrážny 3-izbový byt v centre Zvolena,
byt s dobrou dispozíciou a samostatnými izbami,
nehnuteľnosť na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv,
investičnú príležitosť v atraktívnej lokalite,
bývanie s pešou dostupnosťou do centra mesta.

Cena: 159 900 €

Pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky ma kontaktujte na tel. čísle 0907 803 243.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
79 m²

Podlažie:
4

Počet nadzemných podlaží:
4

Vybavenie:
Balkón, Pivnica, Verejné parkovanie, Špajza, Výťah

Zariadenie:
Holopriestor

Telekomunikácie:
Internet
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ondrej Maľa

Reality Alpia

Reality Alpia

A. Kmeťa 24 • 036 01, Martin
Celá ponuka spoločnosti

159,900 € 2024 €/m²

Kontakt na predajcu

Ondrej Maľa

Reality Alpia