Rekreačný pozemok | Kežmarok | 0 m²
Reality Alpia ponúka na predaj pozemok v blízkosti mesta Kežmarok. Táto lokalita je ideálnym m
52,836 €
Rodinný dom | 406 m²
Reality Alpia ponúka na predaj rodinný dom v atraktívnej lokalite obce Bešeňová, len 200 metrov
338,000 € 833 €/m²
2 izbový byt | 60.4 m²
Zariadený 2-izbový byt s balkónom a parkovaním – Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry Reality Alpia
249,000 € 4123 €/m²
Pozemok pre reklamu | 0 m²
Investičná príležitosť pre developerov v Novej Lesnej V exkluzívnom zastúpení ponúkame na kúpu
Cena dohodou
2 izbový byt | 82.3 m²
ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: 2-izbový apartmán s terasou – Veľká Lomnica Realit
135,200 € 1643 €/m²
Lúka, pasienok | 1,574 m²
Hľadáte tiché a pokojné miesto na relax v obklopení prírody? Ponúkame na predaj svahovitý poze
30 €/m2 30 €/m2
Rodinný dom | Liptovské Revúce | 1,280 m²
Ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom vhodný na penzión (obytný dom) v obci Liptovské Revú
150,000 € 117 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
Reality Alpia ponúka v zastúpení na predaj nehnuteľnosť v meste Spišská Nová Ves – priestranný
160,000 € 2353 €/m²
Apartmán | 54.1 m²
Ponúkame na predaj zariadený 2-izbový apartmán nachádzajúci sa v apartmánovom dome Triangel na
198,000 € 3660 €/m²
4 izbový byt | 83 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite
189,000 € 2277 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 80 m²
Hľadáte kancelárske priestory pre svoje podnikanie? Ponúkame vám administratívny priestor na 0.
680 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 596 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj slnečný stavebný pozemok s výmerou 596 m² v obci Kľače (ok
83,000 € 139 €/m²
Rodinný dom | 600 m²
Hľadáte miesto, kde bude mať vaša rodina dostatok priestoru, súkromia aj spoločných chvíľ? V po
249,000 € 415 €/m²
Záhrada | 0 m²
Predám záhradný pozemok pri potoku – Tomčany, 540 m², krásny výhľad na Veľkú Fatru Ponúkam na
33,000 €
Pozemok pre rodinné domy | Breziny | 3,328 m²
Hľadáte ideálne miesto na stavbu vášho vysnívaného domu? Ponúkame Vám na predaj veľký slnečný
119,000 € 36 €/m²
Rodinný dom | 784 m²
Ponúkame priestranný trojpodlažný rodinný dom v Ružomberku. Nachádza sa v pokojnej a vyhľadáva
Cena dohodou
Garáž | 19 m²
*****Reality Alpia*****Ponúkame na predaj garáž v radovej zástavbe, predávanú spolu s pozemkom
19,700 € 1037 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok v lukratívnej časti mesta Považská Bystri
168,858 €
Reštaurácia | 128 m²
Atraktívne reštauračno-obchodné priestory na prenájom – Námestie francúzskych partizánov, Marti
1,700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 800 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový poschodový rodinný dom v pokojnej obci Strekov, ktorý č
44,900 € 56 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pravenec | 0 m²
Reality Alpia ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok o rozlohe 423 m2 v obci Pravenec- koló
52,000 €
Priestor pre sklad | 992 m²
Ponúkame na predaj výnimočnú investičnú príležitosť - trojposchodovú budovu v Hurbanove, ideáln
305,000 € 307 €/m²
3 izbový byt | 122.9 m²
◄ Investičný 3 - izbový byt, v BLOKU ,,D", v projekte ,,APARTMÁNY BOJNICE" - ,, APARTMÁNY POD Z
352,100 € 2865 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 473 m²
KEĎ SA HORY STANÚ VAŠÍM DOMOVOM Exkluzívna novostavba chaty v srdci Valčianskej doliny Predsta
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.