Na predaj skladové priestory s predajňou v Hurbanove

Reality Hurbanovo

Priestor pre sklad | 992 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú investičnú príležitosť - trojposchodovú budovu v Hurbanove, ideáln

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Hurbanovo

305,000 € 307 €/m²

3 - izbový byt, D 22 ,,APARTMÁNY BOJNICE - APARTMÁNY POD ZÁMKOM"

Reality Bojnice

3 izbový byt | 122.9 m²

◄ Investičný 3 - izbový byt, v BLOKU ,,D", v projekte ,,APARTMÁNY BOJNICE" - ,, APARTMÁNY POD Z

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bojnice

352,100 € 2865 €/m²

Exkluzívna novostavba chaty na predaj v srdci Valčianskej doliny, Valča

Reality Valča

Chalupa, rekreačný domček | 473 m²

KEĎ SA HORY STANÚ VAŠÍM DOMOVOM Exkluzívna novostavba chaty v srdci Valčianskej doliny Predsta

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Valča

Cena dohodou

Rodinný dom na predaj, Turany

Reality Turany

Rodinný dom | 424 m²

Moderné bývanie bez kompromisov v Turanoch Ak hľadáte dom, do ktorého sa môžete okamžite nasťa

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Turany

319,900 € 754 €/m²

Chata na predaj, Karvaša Bláhovca, Vrútky

Reality Vrútky

Chalupa, rekreačný domček | 1,038 m²

Rekreačná chata na predaj – Karvaša a Blahovca Pozemok 1 038 m² | súkromie | príroda | výborná

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vrútky

145,000 € 140 €/m²

Bývanie v centre Martina, 1-izbový byt na prenájom

Reality Martin

1 izbový byt | 29 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 1-izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí z 3. v zateplenom byt

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Martin

380 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Podnikateľský objekt, sklad /440 m2/, Hôrky - Žilina

Reality Hôrky

Polyfunkčný objekt | 440 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj podnikateľský objekt /440 m2/, Hôrky - Žilina. Objekt preš

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Hôrky

Cena dohodou

Kozmetický/masérsky salón na postúpenie nájmu, Hrobákova, Petržalka - Háje, Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | 39 m²

Ponúkame na postúpenie nájmu pekný priestor pre manikérku, kozmetičku, alebo masérku. Priestor

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

14,000 € 359 €/m²

Znížená cena! Na predaj podnikateľský objekt v Trávniku, okres Komárno

Reality Trávnik

Obchodné priestory | 13,828 m²

Máte záujem o jedinečnú investičnú príležitosť? Ponúkame na predaj rozsiahly priemyselný areál

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Trávnik

330,000 € 24 €/m²

Lukratívny pozemok pri moste Monoštor v priemyselnej oblasti Komárna

Reality Komárno

Priemyselná zóna | 4,965 m²

Ponúkame na predaj priemyselný pozemok v novej priemyselno obchodnej časti Komárna, iba pár min

Publikované: 28.08.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

670,000 € 135 €/m²

Na prenájom kancelársky priestor v Komárne

Reality Komárno

Objekt pre obchod | Hradná | 35 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor, ktorý je o rozlohe 35 m2 v blízkosti centra mesta Ko

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Komárno

402.5 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj LUKRATÍVNÝ STAVEBNÝ POZEMOK KOMÁRNO - Hadovce

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Na predaj lukratívny stavebný pozemok v Komárne časť Hadovce. Plocha pozemku má výmeru 1 600 m²

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

139,800 €

Na predaj obchodné priestory v Hurbanove

Reality Hurbanovo

Priestor pre sklad | 992 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú investičnú príležitosť - obchodné priestory v Hurbanove Nehnuteľn

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Hurbanovo

123,000 € 124 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom a garážou v obci Šárovce

Reality Šarovce

3 izbový byt | Šarovce | 72 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v obci Šarovce, okres Levice. Rozloha bytu je 72m2, v osobnom v

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Šarovce

55,000 € 875 €/m²

Na predaj garáž pri centre mesta v Komárne.

Reality Komárno

Garáž | 28 m²

Ponúkame na predaj garáž so zastavanou plochou 28 m2 s vnútornými rozmermi 6x3,5metra. Nachádza

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Komárno

22,000 € 786 €/m²

Pozemok na predaj

Reality Malá Čierna

Pozemok pre rodinné domy | Malá Čierna | 0 m²

Reality Alpia: Stavebný pozemok v tichej lokalite Malej Čiernej - Ideálny pre váš nový domov! H

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Malá Čierna

40,000 €

Podnikateľský objekt na prenájomj, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | Považská Bystrica | 59.7 m²

Reality Alpia: Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory, vhodné na masážny salón, kozmeti

Publikované: 20.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

480 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

ZNÍŽENÁ CENA! Na predaj registrovaná vinica vo vinohradníckej oblasti v Bátorových Kosihách

Reality Bátorove Kosihy

Orná pôda | Bátorove Kosihy | 0 m²

Ponúkame na predaj vinicu vo vinohradníckej oblasti v Bátorových Kosihách o výmere 3000 m2. Poz

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bátorove Kosihy

20,000 €

1-izbový byt SNP

Reality Považská Bystrica

1 izbový byt | Sídlisko SNP | 39.3 m²

Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt na sídlisku SNP. Byt je po čiastočnej rekonš

Publikované: 17.10.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

84,900 € 2160 €/m²

Predaj stavebného pozemku pre rodinný dom – Bzovská Lehôtka /1102 m2/

Reality Bzovská Lehôtka

Pozemok pre rodinné domy | 1,102 m²

Ponúkame na predaj pozemok určený na individuálnu výstavbu rodinného domu v obci Bzovská Lehôtk

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bzovská Lehôtka

40 €/m2 40 €/m2

Pozemok pre rodinný dom na predaj, Svätý Kríž

Reality Svätý Kríž

Pozemok pre rodinné domy | Svätý Kríž | 0 m²

Reality Alpia v zastúpení ponúka na predaj krásny rovinatý a slnečný pozemok s veľkým potenciál

Publikované: 11.12.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Kríž

75,000 €

Rodinný dom na predaj, Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | 1,200 m²

Ponúkame na predaj vidiecky dom v lokalite VIESKA, Turčianske Teplice. Dom sa nachádza 650 m od

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

125,000 € 113 €/m²

Rodinný dom na predaj, Širšie centrum, Odtoky

Reality Martin

Rodinný dom | 446 m²

✨ Moderný rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii | Martin – Odtoky ✨ Hľadáte bývanie bez ďalš

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Martin

290,000 € 650 €/m²

Stavebný pozemok na predaj, Odtoky

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1100 m2 v lokalite Martin, centrum - Odtoky. Príj

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Martin

209,000 €

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30397)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23072)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Upresniť hľadanie