Poprad - Prenájom 3-izbového bytu Juh III - ulica Jarná, 630€ vrátane energií

Reality Poprad

3 izbový byt | 68 m²

Reality Alpia ponúka v zastúpení na prenájom zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom v obľúbene

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Poprad

630 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Záhradná chatka na predaj, Lúčky-Kalameny

Reality Lúčky

Záhradná chatka | 400 m²

Oáza pokoja pod Chočskými vrchmi: Hľadáte únik z mestského kolobehu? Vaša nová záhrada v lokali

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lúčky

19,900 € 50 €/m²

Chata v horskom prostredí na predaj, lokalita Bystrička

Reality Bystrička

Chalupa, rekreačný domček | 189 m²

Ponúkame na predaj útulnú chatu v krásnom horskom prostredí uprostred lesa s nádherným výhľadom

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bystrička

69,000 € 365 €/m²

Štýlový 3-izbový byt v novostavbe - Zvolen Západ

Reality Zvolen

3 izbový byt | 71 m²

Ponúkame moderný 3-izbový byt v novostavbe na sídlisku Západ s loggiou a pivnicou, ideálny pre

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Zvolen

209,000 € 2944 €/m²

Pozemok na predaj, Švošov

Reality Švošov

Orná pôda | 0 m²

Predaj: Hľadáte ideálne miesto pre váš nový domov? Ponúkame na predaj slnečný pozemok s krásn

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Švošov

64,000 €

POPRAD dlhodobý prenájom 4 izby 2 kupelne

Reality Poprad

Obchodné priestory | 0 m²

Prenájov viac izbového ubytovacieho zariadenia vhodný pre partiu pracovníko. Lokalita s veľmi d

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

300 €/mesiac

1 - izbové byty, APARTMÁNY BOJNICE - APARTMÁNY POD ZÁMKOM, Bojnice

Reality Bojnice

1 izbový byt | Bojnice | 31.8 m²

Investičná príležitosť v srdci Bojníc: 1 - izbové byty v projekte ,,APARTMÁNY BOJNICE" - ,, APA

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bojnice

Cena dohodou

Prenájom 2-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii – Martin Priekopa, 63 m2

Reality Martin

2 izbový byt | 63 m²

Prenájom zrekonštruovaného 2-izbového bytu – Martin, Priekopa Ponúkame na prenájom kompletne zr

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Martin

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

RD/ CHalupa v obci Liešťany

Reality Liešťany

Rodinný dom | Liešťany | 801 m²

Reality Alpia ponúka na predaj RD/ chalupu v obci Liešťany. Dom sa nachádza v tichej lokalite

Publikované: 20.10.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Liešťany

Cena dohodou

Rekreačná chata v lese – Martin, Stráne

Reality Martin

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

Rekreačná chata v lese – Martin, Stráne Ponúkame na predaj kompletne zariadenú rekreačnú chatu

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Martin

169,000 €

Rodinný dom v stave holodom /424 m2/, Ochodnica

Reality Ochodnica

Rodinný dom | 424 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj dom s pozemkom o celkovej výmere 424 m2 v obci Ochodnica,

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Ochodnica

158,000 € 373 €/m²

2- izbový byt na prenájom v novostavbe vo Vrútkach

Reality Vrútky

2 izbový byt | 58 m²

Bez poplatkov realitnej kancelárie! Moderný 2-izbový byt na prenájom (58m²) + pivnica. Hľadáte

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Vrútky

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Podnikateľský objekt/sklad a pozemok na prenájom, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Priemyselná zóna | 0 m²

Ponúkame na prenájom podnikateľský objekt v obci Bernolákovo, nachádajúci sa na hlavnom ťahu do

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na prenájom Bernolákovo

0.9 €/m2/mesiac

Novostavba bungalovu s garážou a záhradou /594 m2/, Žilina - Poluvsie

Reality Rajecké Teplice

Rodinný dom | 594 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj tehlovú novostavbu, bungalov s garážou a so záhradou /594

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Rajecké Teplice

Cena dohodou

3 izbový byt / Nováky

Reality Nováky

3 izbový byt | 87.5 m²

Reality Alpia ponúka na predaj 3- izbový byt. Byt sa nachádza v kľudnej lokalite s výbotnou do

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nováky

92,000 € 1051 €/m²

Rezidenčný 2-izbový byt / 44m2 /, Bytča - Centrum

Reality Bytča

2 izbový byt | 44 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na prenájom 2-izbový byt / 44m2 / v Bytči (centrum). Byt sa nachádza

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bytča

530 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3 izbový mezonet balkónom,/89m2/, Žilina - Vlčince

Reality Žilina

3 izbový byt | 89 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj 3 izbový mezonet s balkónom ,/89m2/, Žilina - Vlčince. Dispo

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Skladová hala na predaj, Bystrická cesta, Sídlisko SNP, Ružomberok

Reality Ružomberok

Priestor pre sklad | Bystrická cesta | 1,941 m²

Predaj skladového priestoru v Ružomberku – Výborná lokalita a dostupnosť Hľadáte priestrannú h

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Ružomberok

489,000 € 263 €/m²

Nízkoenergetický rodinný dom na predaj vo Vrútkach

Reality Vrútky

Rodinný dom | 638 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 6-izbový dvojpodlažný nízkoenergetický rodinný dom v pokojnej čast

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Vrútky

306,000 € 480 €/m²

Obchodné priestory na prenájom, Jahodníky-Martin

Reality Martin

Obchodné priestory | 200 m²

Reality Alpia ponúka na prenájom jedinečný komerčný objekt na ulici Jesenského – ideálne riešen

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Martin

1,500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Priestranný 4-izbový rodinný dom po rekonštrukcii – Biely Potok

Reality Ružomberok

Rodinný dom | 524 m²

Ponúkame EXKLUZÍVNE na predaj udržiavaný dvojpodlažný rodinný dom v lukratívnej mestskej časti

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

210,000 € 401 €/m²

2-izbový byt na prenájom v centre BB, komplet zariadený, Komenského, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 57.9 m²

Reality Alpia ponúka na prenájom len u nás 2-izbový byt v novostavbe na ulici Alexandra Matušku

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rodinný dom na predaj, Lehota pri Nitre

Reality Lehota

Rodinný dom | 1,154 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v tichšej lokalite obce Lehota pri Nitre. Stojí na pozemku s cel

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lehota

150,000 € 130 €/m²

3-izbový byt na prenájom, I.Houdeka, Sídlisko Baničné, Ružomberok

Reality Ružomberok

3 izbový byt | 82 m²

Ponúkame na prenájom novozrekonštruovaný 3.izbový byt so záhradou v rodinnom dome na ulici Houd

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Ružomberok

680 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Rodinné domy na predaj (23072)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie