Lúka, pasienok | 1,574 m²
Hľadáte tiché a pokojné miesto na relax v obklopení prírody? Ponúkame na predaj svahovitý poze
30 €/m2 30 €/m2
Rodinný dom | Liptovské Revúce | 1,280 m²
Ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom vhodný na penzión (obytný dom) v obci Liptovské Revú
150,000 € 117 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
Reality Alpia ponúka v zastúpení na predaj nehnuteľnosť v meste Spišská Nová Ves – priestranný
160,000 € 2353 €/m²
Apartmán | 54.1 m²
Ponúkame na predaj zariadený 2-izbový apartmán nachádzajúci sa v apartmánovom dome Triangel na
198,000 € 3660 €/m²
4 izbový byt | 83 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite
189,000 € 2277 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 80 m²
Hľadáte kancelárske priestory pre svoje podnikanie? Ponúkame vám administratívny priestor na 0.
680 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 580 m²
Hľadáte ideálne miesto pre výstavbu vášho vysnívaného domu? Ponúkame vám na predaj stavebný poz
87,000 € 150 €/m²
Rodinný dom | 729 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj priestranný tehlový rodinný dom s pozemkom / 729 m2 / v ob
290,000 € 398 €/m²
Orná pôda | 5,579 m²
Ponúkame na predaj ornú pôdu v katastrálnom území Blatnica o výmere 5579 m2 /cca. 243 m x 23 m/
3 €/m2 3 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 596 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj slnečný stavebný pozemok s výmerou 596 m² v obci Kľače (ok
83,000 € 139 €/m²
3 izbový byt | 122.9 m²
◄ Investičný 3 - izbový byt, v BLOKU ,,D", v projekte ,,APARTMÁNY BOJNICE" - ,, APARTMÁNY POD Z
352,100 € 2865 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 473 m²
KEĎ SA HORY STANÚ VAŠÍM DOMOVOM Exkluzívna novostavba chaty v srdci Valčianskej doliny Predsta
Cena dohodou
Rodinný dom | 424 m²
Moderné bývanie bez kompromisov v Turanoch Ak hľadáte dom, do ktorého sa môžete okamžite nasťa
319,900 € 754 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 1,038 m²
Rekreačná chata na predaj – Karvaša a Blahovca Pozemok 1 038 m² | súkromie | príroda | výborná
145,000 € 140 €/m²
1 izbový byt | 29 m²
Ponúkame na prenájom príjemný 1-izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí z 3. v zateplenom byt
380 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | 39 m²
Ponúkame na postúpenie nájmu pekný priestor pre manikérku, kozmetičku, alebo masérku. Priestor
14,000 € 359 €/m²
2 izbový byt | 62 m²
Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Martin – Priekopa, kt
124,000 € 2000 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 875 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 875 m², situovaný vo vyhľadávanej lokalite Martin
110,000 € 126 €/m²
3 izbový byt | 84 m²
Reality Alpia vám ponúkajú na predaj veľký 3-izbový byt s balkónom / 84 m2 / v Žiline časť Hlin
Cena dohodou
Rodinný dom | 704 m²
Rodinný dom na predaj – Horná Štubňa (len pár minút od kúpeľného mesta Turčianske Teplice) Ponú
99,000 € 141 €/m²
Polyfunkčný objekt | 440 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj podnikateľský objekt /440 m2/, Hôrky - Žilina. Objekt preš
Cena dohodou
2 izbový byt | 48 m²
City Park Vrútky – moderné 2-izbové byty na prenájom! Svetlé, priestranné, v centre mesta – pri
500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | 39 m²
250 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 37 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na prenájom 1-izbový byt s bezbariérovým prístupom, /37 m2/, Žilina
480 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.