Luxusné rodinné sídlo v rezidenčnom projekte Agáty

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Agátová | 197 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE Vám predstavuje jedinečný dom, ktorý spája moderný dizajn, vysoký kom

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Dúbravka

3,890 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

PREDAJ Chata s jazerom a pozemkami 121 000 m2

Reality Polomka

Chalupa, rekreačný domček | Muránska Planina | 120 m²

BIBI reality s.r.o. Vám ponúka na predaj peknú veľkú chatu s vlastými jazerami a obrovskými poz

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Polomka

975,000 € 8125 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ lesný pozemok, Chotár, Nová Baňa, 10 842 m2

Reality Nová Baňa

Lesná pôda | Chotár | 10,842 m²

BIBI reality s.r.o. Vám Ponúka na predaj lesný pozemok v obci Nová Baňa, časť Chotár, okres Žar

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

33,500 € 3 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM 1i byt, kompletná rekonštrukcia, Sihoť, Gagarinova

Reality Trenčín

1 izbový byt | Gagarinova | 28 m²

BIBI reality s.r.o. Vám ponúka na prenájom krásny 1 izbový byt v meste Trenčín - Sihoť, ul. Gag

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

550 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

POSLEDNÝ Stavebný pozemok, Zelená Voda, NMnV

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre bytovú výstavbu | Zelená Voda | 1,006 m²

BIBI reality s.r.o. Vám Ponúka na predaj posledný stavebný pozemok okres Novom Meste nad Váhom

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

90 €/m2 90 €/m2

Novinka
Novinka

PREDAJ 3izb byt, Piešťany,ul. Krajinská, kompletná rek.

Reality Piešťany

3 izbový byt | Krajinská | 64 m²

BIBI reality s.r.o. pre Vás pripravuje kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v meste Piešťany,

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Piešťany

180,000 € 2813 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ Stavebný pozemok, Prašník, 1064 m2

Reality Prašník

Pozemok pre rodinné domy | Prašník | 1,064 m²

BIBI reality s.r.o. Vám Ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Prašník v zastavanej časti obc

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Prašník

50,000 € 47 €/m²

Novinka
Novinka

pozemok ꓲ 400 m2 ꓲ GABČÍKOVO ꓲ rekreačný pozemok so stavebným povolením

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | 400 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Aký je hlavný parameter pre výber miesta

Publikované: 27.09.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

44,900 € 112 €/m²

Reality Vojka nad Dunajom

Rekreačný pozemok | 400 m²

Publikované: 27.09.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vojka nad Dunajom

44,900 € 112 €/m²

RD ꓲ 479 m2 ꓲ DONSKÁ ꓲ ideálny domov pre viacgeneračné bývanie

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Iný objekt na bývanie | Donská | 479.3 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

799,000 € 1667 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RD ꓲ 479 m2 ꓲ DONSKÁ ꓲ flexibilné riešenie pre život aj prácu

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Donská | 479.3 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

799,000 € 1667 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľký svetlý 3i byt, možný prerobiť na plnohodnotný 4 izb.!

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Pri kríži | 72 m²

PONUKA Moje centrum bývania ponúka na predaj veľký svetlený 3 izbový byt s výnimočnou dispozí

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

249,500 € 3465 €/m²

3i byt v súkromnom areáli, zariadenie aj parking v cene!

Reality Vojka nad Dunajom

3 izbový byt | Kyselica 179 | 60 m²

PONUKA Moje centrum bývania vám ponúka na predaj unikátny 3 izbový byt s atypickým pôdorysom,

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Vojka nad Dunajom

159,990 € 2667 €/m²

Piešťany - prenájom 3 izbového bytu v rodinnom dome - ID 23015

Reality Piešťany

3 izbový byt | Vajanského | 100 m²

ID 23015 Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt v Piešťanoch, na Vajanského ulici. Byt sa nachád

Publikované: 11.05.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Priestranný pozemok v obci Nevidzany, len 10 km od Zlatých Moraviec

Reality Nevidzany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,021 m²

Hľadáte pokoj od mestského ruchu a túžite po pokojnom vidieckom bývaní s výbornou dostupnosťou

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nevidzany

49,000 € 24 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ- Na prenájom - 3 izbový prerobený byt Centrum Martina - pár minút od Fakulty a SNK

Reality Martin

3 izbový byt | Holubyho | 68 m²

Ako jediní si Vám dovoľujeme predstaviť v ponuke 3 izbový byt na prenájom v úžasnom prostredí c

Publikované: 02.05.2024 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Martin

580 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom rodinný dom Martin-širšie centrum

Reality Martin

Rodinný dom | 130 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom rodinný dom po staršej rekonštrukcii v lokalite Martin - širš

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na prenájom Martin

750 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok Martin-Vrútky, všetky IS na pozemku, rozloha 721 m2

Reality Vrútky

Pozemok pre rodinné domy | Karvaša a Blahovca | 721 m²

Exkluzívne iba v našej ponuke nájdete stavebný pozemok vo Vrútkach, okres Martin v lokalite Kar

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vrútky

175 €/m2 175 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 3 izbový byt v novostavbe Martin - časť Nový Martin, od 1.5.2026 k dispozícii

Reality Martin

3 izbový byt | Nový Martin | 68 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt v novostavbe v lokalite Nový Martin. Byt bude k dispozíci

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Martin

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok Turčiansky Peter - Trebostovo, všetky siete pri pozemku

Reality Trebostovo

Pozemok pre rodinné domy | Trebostovo | 762 m²

Exkluzívne iba v našej ponuke nájdete na predaj stavebný pozemok v novej zóne medzi Turčianskym

Publikované: 13.06.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trebostovo

60,435 € 79 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok Mošovce, neďaleko Turč. Teplíc

Reality Mošovce

Pozemok pre rodinné domy | 940 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Mošovce, okres Turčianske Teplice. Jedná sa o po

Publikované: 24.06.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Mošovce

83 €/m2 83 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok Turčiansky Peter - Trebostovo, všetky IS, 878 m2

Reality Turčiansky Peter

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 878 m²

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Turčiansky Peter

64,820 € 74 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Iba u nás - Na predaj 1 izbový byt Martin Jahodníky

Reality Martin

1 izbový byt | 28 m²

Exkluzívne iba u nás - Ponúkame na predaj útulný, slnečný a dispozične dobre riešený 1-izbový b

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Martin

96,500 € 3446 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rekreačné pozemky – Martin, Mestská Bôrová

Reality Martin

Rekreačný pozemok | Mestská Bôrová | 312 m²

Hľadáte únik z mestského zhonu, miesto pre víkendový relax? Ponúkame Vám unikátnu možnosť kúpy

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Martin

10,296 € 33 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23056)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30399)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Upresniť hľadanie