Iba u nás - Na predaj 1 izbový byt Martin Jahodníky

Reality Martin

1 izbový byt | 28 m²

Exkluzívne iba u nás - Ponúkame na predaj útulný, slnečný a dispozične dobre riešený 1-izbový b

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Martin

96,500 € 3446 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rekreačné pozemky – Martin, Mestská Bôrová

Reality Martin

Rekreačný pozemok | Mestská Bôrová | 312 m²

Hľadáte únik z mestského zhonu, miesto pre víkendový relax? Ponúkame Vám unikátnu možnosť kúpy

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Martin

10,296 € 33 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bývanie s výhľadom, ktorý Vás neomrzí – stavebný pozemok Záborie, 5 km od Martina

Reality Záborie

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,006 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov, kde sa spája pokoj prírody s výbornou dostupnosťou

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Záborie

170 €/m2 170 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 1 izbový byt v centre Martina-ul. Záborského

Reality Martin

1 izbový byt | 30 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt priamo v centre Martina o výmere 30m2 na ul. Záborského - pár

Publikované: 11.12.2020 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Martin

390 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Komerčný pozemok Martin - Košúty, 4150 m2

Reality Martin

Zmiešaná zóna | Košúty | 4,150 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v lokalite Martin - Košúty. Pozemok má výmeru 4150 m2. Je určený

Publikované: 30.09.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Martin

91 €/m2 91 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj dom Martin-Centrum, s veľkým pozemkom, vhodný aj ako podnikateľský objekt

Reality Martin

Rodinný dom | 230 m²

Ponúkame na predaj dom resp. podnikateľský objekt v Martine, v širšom centre na ul. Kollárova.

Publikované: 04.05.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok Košťany nad Turcom na komerčné resp. priemyselné využitie - od 5000 m2

Reality Košťany nad Turcom

Komerčná zóna | Košťany nad Turcom | 5,000 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Košťanoch nad Turcom, 3 km od Martina, na komerčné resp. priemysel

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Košťany nad Turcom

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ - Iba u nás - Na predaj 4 izbový byt Martin-Priekopa, 85m2

Reality Martin

4 izbový byt | M. Dulu | 85 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny a to 4-izbový byt v lokalite Martin-Priekopa, na ulici M.Dulu.

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ -Stavebný pozemok Turčiansky Peter-Trebostovo, 657 m2, všetky IS

Reality Trebostovo

Pozemok pre rodinné domy | 657 m²

Exkluzívne iba v našej ponuke nájdete na predaj stavebný pozemok v novej zóne medzi Turčianskym

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Pozemky na predaj Trebostovo

105 €/m2 105 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadáme 1 izbový veľkometrážny byt s balkónom

Reality Martin

1 izbový byt | 45 m²

Predávate nehnuteľnosť a nedarí sa? Chcete predať nehnuteľnosť? ZADARMO Vám poradíme reálnu trh

Publikované: 22.04.2024 Aktualizované: 14.01.2025
Byty na kúpa Martin

85,000 € 1889 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj - 3-izbový byt s potenciálom 4-izbového (82 m²), Martin - Záturčie

Reality Martin

3 izbový byt | 78 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Hľadáte bývanie, kde Vám nikto nebude „skákať nad hlavou a ktoré môže rás

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Martin

153,000 € 1962 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Iba u nás - Priestranný 1-izbový byt, 35 m2 – Martin, Predná Priekopa

Reality Martin

1 izbový byt | 35 m²

Exkluzívne v našej ponuke: Hľadáte štartovacie bývanie, ktoré si môžete pretvoriť presne podľa

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 1 izbový byt Martin-Podháj s veľkou loggiou

Reality Martin

1 izbový byt | Timravy | 28 m²

Hľadáte štartovacie bývanie alebo investičnú príležitosť? Vo výhradnom zastúpení ponúkame na p

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Martin

106,000 € 3786 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ-Stavebný pozemok Vrútky - Karvaša a Bláhovca, všetky IS už na pozemku, s prístupom, 629 m2

Reality Vrútky

Pozemok pre rodinné domy | Karvaša a Blahovca | 629 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok vo Vrútkach - časť Karvaša a Bláho

Publikované: 11.11.2024 Aktualizované: 17.10.2025
Pozemky na predaj Vrútky

148 €/m2 148 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebné pozemky v novej zóne Záborie

Reality Záborie

Pozemok pre rodinné domy | 797 m²

Na predaj posledné 4 pozemky!!! Ponúkame Vám na predaj pozemky v novej lokalite IBV v obci Záb

Publikované: 30.04.2021 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Záborie

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ-Stavebný pozemok Turčiansky Peter-Trebostovo, 617 m2, všetky IS

Reality Turčiansky Peter

Pozemok pre rodinné domy | Turčiansky Peter | 617 m²

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Pozemky na predaj Turčiansky Peter

105 €/m2 105 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Kúpa 2 izbový byt Martin - Centrum s loggiou

Reality okres Martin

2 izbový byt | 52 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta s hotovosťou 2 izbový byt v centre alebo širšom centre Martina.

Publikované: 19.08.2024 Aktualizované: 20.01.2025
Byty na kúpa

120,000 € 2308 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderné kancelárske priestory – zariadené, flexibilné a pripravené na okamžité využitie, bez nutnosti investície do zariadenia!!!

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Seberíniho | 16 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderne zariadené kancelárske priestory s možnosťou flexibilného prisp

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 15.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

HOUSE & WEBER I MURÁNSKA, 6i dom, 232 m2, PRESTÍŽNA lokalita, PRIAMY VÝHĽAD na hrad, ZARIADENÝ, SAUNA, 542 m2 pozemok, KAMERY, GARÁŽ, BIO JAZIERKO

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Muránska | 232 m²

HOUSE & WEBER exkluzívne ponúka na predaj nádherne presvetlený 6-izbový dvojpodlažný rodinný do

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

1,190,000 € 5129 €/m²

Novinka
Novinka

BRANDreal ponúka na prenájom 2 izbový byt, Piešťany, Winterova ulica

Reality Piešťany

2 izbový byt | Winterova | 64 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v centre Piešťan nachádzajúci sa v blízkosti pešej zóny na Wi

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ 6- IZBOVÝ RD S DVOJGARÁŽOU,VEĽKÝ POZEMOK 1,65ha

Reality Levice

Rodinný dom | . | 270 m²

6-izbový rodinný dom s DVOJGARÁŽOU a VEĽKÝM POZEMKOM 16 500 m² – v obci Podlužany len 3 km od L

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Levice

410,000 € 1519 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom kancelária 72 m2, Zlaté piesky - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Krajná | 72 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka na prenájom peknú a priestrannú kanceláriu o veľkosti 72 m

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 6-izbového rodinného domu s wellnessom v Starej Turej

Reality Stará Turá

Rodinný dom | Sadová | 410 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ priestranný 6-izbový rodinný dom s vn

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Stará Turá

295,000 € 720 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne PREDAJ 4-izbový priestranný byt v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | . | 100 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ 4-izbový byt v Záhorskej Bystrici. 4

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

399,000 € 3990 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23056)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30399)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Upresniť hľadanie