Hľadám Garsónku s balkónom v Žiline - Hliny

Reality Žilina

Garsónka | 23 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta čiastočne alebo úplne prerobenú garsónku s balkónom alebo loggio

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Žilina

115,000 € 5000 €/m²

Novinka
Novinka

FINTICE, Sady, 470m2 - pozemok pre RD

Reality Fintice

Pozemok pre rodinné domy | Malinová | 470 m²

Investičný Pozemok s panoramatickým výhľadom – Fintice, lokalita SADY, 470m2. V novom územnom p

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Fintice

37,900 € 81 €/m²

pozemok - priemyselny park HANISKA - 7482m2

Reality Prešov

Priemyselná zóna | 7,482 m²

Pozemok v priemyselnom areály HANISKA , oproti spoločnosti SPINEA prístup po asfaltovej ceste

Publikované: 20.10.2022 Aktualizované: 24.11.2025
Pozemky na predaj Prešov

Cena dohodou

Pozastavené: Pozemok - Veľký Šariš 1037m2

Reality Veľký Šariš

Pozemok pre rodinné domy | Baratoky | 1,037 m²

POZASTAVENÉ Ponúkame na predaj pozemok s ideálnymi rozmermi 28x37m s celkovou rozlohou 1037m2

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Pozemky na predaj Veľký Šariš

69 €/m2 69 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK 668 m² – Bertotovce | TOP lokalita pri Prešove, siete na pozemku

Reality Bertotovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 668 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš rodinný dom, kde spojíte pokoj vidieka s rýchlou dostupnosťou me

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Bertotovce

55,900 € 84 €/m²

Objekt vhodný na skladovanie / ľahkú výrobu

Reality Prešov

Skladový objekt | Zlatobanská | 588 m²

Ponúkame na predaj objekt vhodný pre chovateľov na perfiérii Prešova - mestská časť Solivar. P

Publikované: 23.05.2024 Aktualizované: 24.11.2025
Objekty na predaj Prešov

259,000 € 440 €/m²

Pripravujeme: 3-izbový byt v širšom centre mesta – 65 m² + balkón

Reality Prešov

3 izbový byt | Pavlovičovo námestie | 65 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v širšom centre mesta. Byt má výmer

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Prešov

189,999 € 2923 €/m²

Žehňa - stavebné pozemky od 40 Eur/m2

Reality Žehňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,436 m²

Ponúkame na predaj viacero pozemkov v obci Žehňa, jedná sa o NOVÚ LOKALITU s krásnym výhľadom n

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 24.11.2025
Pozemky na predaj Žehňa

40 € 0 €/m²

ZARIADENÝ 3-ibový byt v projekte Kubániho Dvory

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Kubániho | 80 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, nachádzajúci sa v obľúbenom rezidenčnom projekte Kubániho dvor

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Zvolen

278,800 € 3485 €/m²

4-izbové byty v projekte Kubániho dvory – Zvolen, centrum

Reality Zvolen

4 izbový byt | Ľ. Kubániho | 102.73 m²

Projekt Kubániho dvory prináša bývanie pre ľudí, ktorí hľadajú priestor, dostupnosť a kvalitné

Publikované: 25.05.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Zvolen

308,689 € 3005 €/m²

Posledný predzáhradkový byt v SKOLAUDOVANOM projekte Kubániho dvory v centre Zvolena

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Kubániho | 59.74 m²

V projekte Kubániho dvory, ktorý je už skolaudovaný a nachádza sa v bezprostrednej blízkosti ce

Publikované: 25.05.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Zvolen

305,025 € 5106 €/m²

PREDAJ VONKAJŠÍCH PARKOVACÍCH MIEST – Kubániho dvory, Zvolen

Reality Zvolen

Spevnené plochy | Ľ. Kubániho | 11 m²

Ponúkame na predaj vonkajšie parkovacie státia v modernom rezidenčnom projekte Kubániho dvory v

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Objekty na predaj Zvolen

14,900 € 1355 €/m²

SKOLAUDOVANÉ !! predzáhradkový byt v projekte Sekvoja

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | Pod Sekvojou | 69.2 m²

Nový život, nové zážitky, nová Sekvoja v Novej Bani. Sekvoja je miesto pre slobodných aj pre

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

184,684 € 2435 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v centre Banskej Bystrice – Bottova Residence (Byt 1.3.15)

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Jána Bottu | 42.72 m²

Dovoľte nám, aby sme Vám v mene REM Group predstavili nový projekt v srdci Banskej Bystrice. Z

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

188,801 € 4419 €/m²

Obchodné priestory na prenájom DOLNÁ 19

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Dolná | 332 m²

REM Group ponúka na prenájom obchodný priestor v historickej pasáži PASÁŽ 19 v centre Banskej

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj moderný 4 izbový bungalov s garážou, skolaudovaná novostavba v štandarde, sanita aj kuchynská linka so spotrebičmi, blízko Bratislavy, Tomášov.

Reality Tomášov

Rodinný dom | 129 m²

Ponúkame na predaj útulný a moderne riešený 4 - izbový rodinný dom s garážou, nachádzajúci sa v

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Tomášov

345,000 € 2674 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemku 537 m2, elektrina priamo na pozemku, Limbach

Reality Limbach

Pozemok pre rodinné domy | Suchý vrch | 537 m²

Ponúkame na predaj pozemok (537 m2) vo vyhľadávanej obci Limbach (Suchý vrch). Pozemok má tvar

Publikované: 13.10.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Limbach

69,900 € 130 €/m²

Predaj útulný, úplne prerobený 2 izbový byt s loggiou, Rajecká ulica.

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Rajecká | 46 m²

Na predaj útulný úplne prerobený 2 izbový byt, v tichej lokalite v kompletne zrekonštruovanom a

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

185,000 € 4022 €/m²

Predaj 2 izbový byt, super dispozícia, celkom 54m2, čiastočná rekonštrukcia, loggia aj pivnica, Podzáhradná ulica, Bratislava.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Podzáhradná | 54 m²

Na predaj útulný 2 izbový byt, v kompletne zrekonštruovanom a zateplenom dome, nové výťahy, str

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

180,000 € 3333 €/m²

Predaj pozemku 1700 m2 obdĺžnikový tvar, možnosť rozdeliť na dva.

Reality Rohovce

Pozemok pre rodinné domy | Šulianske jazero | 1,700 m²

Predaj krásneho rovinatého obdĺžnikového pozemku, situovaného medzi hrádzou a hlavnou cestou, p

Publikované: 23.06.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Rohovce

84,950 € 50 €/m²

Predaj nízkoenergetické, skolaudované 4 izbové bungalovy s garážou, tepelným čerpadlom, rekuperáciou, kompletne oplotené, blízko Bratislavy, Tomášov.

Reality Tomášov

Rodinný dom | Bratislavská cesta | 129 m²

Na predaj novopostavené, skolaudované, svetlé, priestranné, maximálne nízkoenergetické (energet

Publikované: 17.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Tomášov

320,000 € 2481 €/m²

Predaj veľký 1 izbový byt, čiastočná rekonštrukcia, Drobného ulica.

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Drobného | 45 m²

Na predaj veľký 1 izbový byt 40 m2 plus 5 m2 balkón, spolu 45 m2 v kompletne zrekonštruovanom a

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 4000 €/m²

1 | 2 | 3 izbový byt v predpredaji za skvelú cenu Dvorníky

Reality Dvorníky

2 izbový byt | Pod Ráblom | 47.8 m²

Moderné bývanie v obľúbenom projekte Bývanie Pod Ráblom v obci Dvorníky pri Hlohovci. Nová 3. e

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Dvorníky

114,000 € 2385 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 2-izbový byt | Investičná príležitosť v Hlohovci

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Železničná | 51.7 m²

Na predaj štýlový a moderne zariadený 2-izbový byt na Železničnej ulici v Hlohovci, ktorý je id

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

126,900 € 2455 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8556)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Rodinné domy na predaj (23059)
Reality v Martine (739)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie