Prenajmeme skladový priestor v Bratislave II. Ružinove.

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Galvaniho | 312 m²

Prenajmeme vykurovaný skladový priestor v Bratislave II. Ružinov na Galvániho ulici. V hale sa

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,304 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenajmeme priestor na rôzne využitie v Bratislave IV. Záhorskej Bystrici.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Čsl. tankistov | 80 m²

Prenajmeme priestor na rôzne využitie v Bratislave IV. Záhorskej Bystrici. Plocha priestoru je

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

10 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Elegantný rodinný dom v Strede nad Bodrogom

Reality Streda nad Bodrogom

Rodinný dom | 230 m²

Realitná kancelária Ing. Marcela Jarolímová v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj elegantný

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Streda nad Bodrogom

149,000 € 648 €/m²

Slnečný, rovinatý a bezproblémový stavebný pozemok

Reality Streda nad Bodrogom

Pozemok pre rodinné domy | 1,247 m²

Realitná kancelária Ing. Marcela Jarolímová v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj slnečný, o

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Pozemky na predaj Streda nad Bodrogom

30,000 € 24 €/m²

Slnečný stavebný pozemok v obci Janík

Reality Janík

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,914 m²

Realitná kancelária Ing. Marcela Jarolímová v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj krásny a s

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Janík

59,000 € 20 €/m²

Slnečný stavebný pozemok Košice - Pereš

Reality Košice-Pereš

Pozemok pre rodinné domy | Svidnícka | 500 m²

Realitná kancelária Ing. Marcela Jarolímová v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj slnečný, b

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Pozemky na predaj Košice-Pereš

119,000 € 238 €/m²

Dvojgeneračný bungalov v Rožňave

Reality Rožňava

Rodinný dom | Čučmianska Dlhá | 140 m²

Realitná kancelária Ing. Marcela Jarolímová v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj dvojgenera

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Rožňava

199,000 € 1421 €/m²

Rozostavaný rodinný dom v tesnej blízkosti Košíc

Reality Kráľovce

Rodinný dom | Nezadaná | 238 m²

Ponorte sa do sveta neobmedzených možností a vytvorte si domov svojich snov v obci Kráľovce pri

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kráľovce

230,000 € 966 €/m²

Vlastné bývanie v srdci vinohradníckej oblasti Tokaj

Reality Streda nad Bodrogom

Rodinný dom | 240 m²

Máme pre vás super ponuku! Hľadáte dom, do ktorého sa môžete hneď nasťahovať? Realitná kancelár

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Streda nad Bodrogom

149,000 € 621 €/m²

Vlastné bývanie v srdci prírody

Reality Zádiel

Pozemok pre rodinné domy | 541 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov alebo víkendovú chalupu? Ponúkame vám jedinečnú príl

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Zádiel

50,000 € 92 €/m²

Stavebný pozemok pre 2 domy, slnečný a ideálne rovinatý

Reality Kašov

Pozemok pre rodinné domy | 2,004 m²

Realitná kancelária Ing. Marcela Jarolímová v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj slnečný a

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 08.03.2026
Pozemky na predaj Kašov

29 €/m2 29 €/m2

Hľadám Garsónku s balkónom v Žiline - Hliny

Reality Žilina

Garsónka | 23 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta čiastočne alebo úplne prerobenú garsónku s balkónom alebo loggio

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Žilina

115,000 € 5000 €/m²

Novinka
Novinka

FINTICE, Sady, 470m2 - pozemok pre RD

Reality Fintice

Pozemok pre rodinné domy | Malinová | 470 m²

Investičný Pozemok s panoramatickým výhľadom – Fintice, lokalita SADY, 470m2. V novom územnom p

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Fintice

37,900 € 81 €/m²

pozemok - priemyselny park HANISKA - 7482m2

Reality Prešov

Priemyselná zóna | 7,482 m²

Pozemok v priemyselnom areály HANISKA , oproti spoločnosti SPINEA prístup po asfaltovej ceste

Publikované: 20.10.2022 Aktualizované: 24.11.2025
Pozemky na predaj Prešov

Cena dohodou

Pozastavené: Pozemok - Veľký Šariš 1037m2

Reality Veľký Šariš

Pozemok pre rodinné domy | Baratoky | 1,037 m²

POZASTAVENÉ Ponúkame na predaj pozemok s ideálnymi rozmermi 28x37m s celkovou rozlohou 1037m2

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Pozemky na predaj Veľký Šariš

69 €/m2 69 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK 668 m² – Bertotovce | TOP lokalita pri Prešove, siete na pozemku

Reality Bertotovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 668 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš rodinný dom, kde spojíte pokoj vidieka s rýchlou dostupnosťou me

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Bertotovce

55,900 € 84 €/m²

Objekt vhodný na skladovanie / ľahkú výrobu

Reality Prešov

Skladový objekt | Zlatobanská | 588 m²

Ponúkame na predaj objekt vhodný pre chovateľov na perfiérii Prešova - mestská časť Solivar. P

Publikované: 23.05.2024 Aktualizované: 24.11.2025
Objekty na predaj Prešov

259,000 € 440 €/m²

Pripravujeme: 3-izbový byt v širšom centre mesta – 65 m² + balkón

Reality Prešov

3 izbový byt | Pavlovičovo námestie | 65 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v širšom centre mesta. Byt má výmer

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Prešov

189,999 € 2923 €/m²

Žehňa - stavebné pozemky od 40 Eur/m2

Reality Žehňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,436 m²

Ponúkame na predaj viacero pozemkov v obci Žehňa, jedná sa o NOVÚ LOKALITU s krásnym výhľadom n

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 24.11.2025
Pozemky na predaj Žehňa

40 € 0 €/m²

ZARIADENÝ 3-ibový byt v projekte Kubániho Dvory

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Kubániho | 80 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, nachádzajúci sa v obľúbenom rezidenčnom projekte Kubániho dvor

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Zvolen

278,800 € 3485 €/m²

4-izbové byty v projekte Kubániho dvory – Zvolen, centrum

Reality Zvolen

4 izbový byt | Ľ. Kubániho | 102.73 m²

Projekt Kubániho dvory prináša bývanie pre ľudí, ktorí hľadajú priestor, dostupnosť a kvalitné

Publikované: 25.05.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Zvolen

308,689 € 3005 €/m²

Posledný predzáhradkový byt v SKOLAUDOVANOM projekte Kubániho dvory v centre Zvolena

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Kubániho | 59.74 m²

V projekte Kubániho dvory, ktorý je už skolaudovaný a nachádza sa v bezprostrednej blízkosti ce

Publikované: 25.05.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Zvolen

305,025 € 5106 €/m²

PREDAJ VONKAJŠÍCH PARKOVACÍCH MIEST – Kubániho dvory, Zvolen

Reality Zvolen

Spevnené plochy | Ľ. Kubániho | 11 m²

Ponúkame na predaj vonkajšie parkovacie státia v modernom rezidenčnom projekte Kubániho dvory v

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Objekty na predaj Zvolen

14,900 € 1355 €/m²

SKOLAUDOVANÉ !! predzáhradkový byt v projekte Sekvoja

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | Pod Sekvojou | 69.2 m²

Nový život, nové zážitky, nová Sekvoja v Novej Bani. Sekvoja je miesto pre slobodných aj pre

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

184,684 € 2435 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1389)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23061)
Upresniť hľadanie