Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²
!!!REZERVOVANÉ DO 31.05.2026!!! NÁJDETE LEN U NÁS Špecialista na reality RK FineLiving Mgr.
87,000 € 1088 €/m²
Polyfunkčný objekt | Ul. gen. Klapku | 168 m²
Ponúkame Vám na predaj polyfunkčnú budovu s možnosťou všestranného využitia – na podnikanie aj
119,900 € 714 €/m²
Dvojgarsónka | Stavbárska | 42 m²
Popis nehnuteľnosti Na predaj 2-garsónka na Stavbárskej ulici č. 36, Bratislava – mestská časť
120,900 € 2879 €/m²
Rodinný dom | Záleská | 180 m²
Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom, ktorý je súčasťou dvojdomu, situovaný vo vyhľadávane
255,000 € 1417 €/m²
2 izbový byt | Ul. Ľ. Štúra | 66.7 m²
Ponúkame na predaj exkluzívny 2-izbový byt na ul. Ľudovíta Štúra, priamo v centre Levíc – oprot
124,900 € 1873 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 900 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v blízkosti centra mesta Nové Zámky, situovaný v tichej a v
180,000 € 200 €/m²
Iný rekreačný objekt | Šuranská | 30 m²
PREDAJ: Celoročne obývateľná moderná chatka (30 m²) s pozemkom 387 m² – Nitra, Šuranská Cena:
75,000 € 2500 €/m²
2 izbový byt | Maďarsko
ProvensReal sro vám predstavuje výnimočnú príležitosť vlastniť byt na jednej z najprestížnejšíc
499,000 € 7921 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
Súrne hľadám pre konkrétnych klientov (s vlastnými zdrojmi) na kúpu 2izbový byt, ideálne v star
300,000 € 5000 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 500 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky v lokalite určenej pre IBV v obci Jakubov v projekte Za
165 €/m2 165 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Cintorínska | 260 m²
Na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory o výmere 205 - 260 m2 na ul. Cintorínska, Bra
11.2 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Východná | 53.25 m²
Ponúkame na predaj moderne riešený a zariadený 2-izbový byt v najobľúbenejšej rezidenčnej štvrt
209,900 € 3942 €/m²
3 izbový byt | 81 m²
FatraReal ponúka na predaj 3-izbový byt v príjemnom prostredí dolného Liptova v strede klimatic
120,000 € 1481 €/m²
2 izbový byt | Veternicová | 51.17 m²
Realitná kancelária Angels Real Vám exkluzívne ponúka 2-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratis
210,000 € 4104 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 60 m²
NOVOSTAVBY RODINNÝCH DOMOV V OBCI LÚKY- OKRES PÚCHOV Výmera RD: 70m2,
139,000 € 2317 €/m²
Priestor pre výrobu | Na Skalu | 15,995 m²
Sublease opportunity. High quality warehouse & light production space located in the CTPark Z
Cena dohodou
Obchodné priestory | Kysucká | 606.46 m²
Ponúkame na prenájom zateplený prevádzkový objekt vhodný pre skladovanie, ľahkú výrobu, servis,
3,142 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Roveň | 75 m²
BYT JE PREDANÝ! Napíšte nám aký byt hľadáte a my Vám zašleme nové ponuky ešte pred ich zverejne
135,000 € 1800 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 700 m²
Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu o výmere 700 m
90,000 € 129 €/m²
Rodinný dom | 119 m²
TT Reality - Vám so súhlasom majiteľa dáva do pozornosti predaj 6 novostavieb rodinných domov t
329,000 € 2765 €/m²
Prevádzkový areál | Nezadaná | 3,430 m²
Spoločnosť BELKAL INVEST s.r.o ponúka prevádzkový areál bývalej výroby prefabrikátov a armatúry
Cena dohodou
2 izbový byt | SNP | 66 m²
Ponúkame na prenájom 2-izb. byt s rozlohou 66 m2 v Seredi na ulici SNP. Interiér tvorí veľká
650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Šoltésovej | 160 m²
Ponúkame Vám rodinný dom v tesnej blízkosti centra mesta Považská Bystrica - mestská časť Jelšo
149,000 € 931 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 733 m²
Realitná kancelária Aston Waldner ponúka na predaj pozemok v obci Veľká Lomnica, blízko Tatrans
129,000 € 176 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.