Moderný 2-izbový byt | Investičná príležitosť v Hlohovci

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Železničná | 51.7 m²

Na predaj štýlový a moderne zariadený 2-izbový byt na Železničnej ulici v Hlohovci, ktorý je id

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

126,900 € 2455 €/m²

Novinka
Novinka

FRANK ZICHER - Predávame komerčný objekt – administratívna budova s parkovaním pre 25 áut a investičným potenciálom, Jelenia ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Jelenia | 1,000 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER exkluzívne ponúka na predaj trojpodlažnú administratívnu budov

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,750,000 € 1750 €/m²

Krásny pozemok priamo na golfe v zabývanej ulici v časti Green Residence

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Rezidenčná | 1,301 m²

Splnený sen – vrátiť sa domov z práce po náročnom dni na miesto, kde sa budete cítiť ako na dov

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 10.03.2025
Pozemky na predaj Hrubá Borša

300 €/m2 300 €/m2

NA PREDAJ: Slnečný rodinný dom s veľkou záhradou v pokojnej obci Bardoňovo

Reality Bardoňovo

Rodinný dom | Nezadaná | 115 m²

Ponúkame na predaj útulný rodinný dom so slnečnou záhradou v pokojnej obci Bardoňovo. Nehnuteľn

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Domy na predaj Bardoňovo

67,500 € 587 €/m²

NA PREDAJ priestranná a moderná 5-izbová novostavba v Čunove

Reality Bratislava-Čunovo

Rodinný dom | Cirokova | 221 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový dom v mestskej časti Bratislava V – Čunovo. Táto lokalita je ideáln

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Čunovo

Cena dohodou

Na predaj 3 izbový byt s krásnou záhradou v Ivanke pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Ružová | 64.6 m²

Ponúkame Vám na predaj zaujímavú ponuku 3 izbového bytu o výmere 64,6 m2 so záhradou, ktoré má

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

258,000 € 4164 €/m²

NA PREDAJ - nový, nezariadený 2-izbový byt so záhradou - Hrubá Borša.

Reality Hrubá Borša

2 izbový byt | Rezidenčná | 78.29 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 2-izbový byt v prestížnej novostavbe. Byt sa nachádza v uzavretom

Publikované: 26.01.2025 Aktualizované: 08.01.2026
Byty na predaj Hrubá Borša

259,143 € 3175 €/m²

NA PREDAJ ideálny pozemok - 758 m² pri golfe, Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | ulica Pri akadémii | 758 m²

Ponúkame na predaj krásny, rovinatý pozemok o výmere 758 m² v skvelej lokalite Hrubá Borša v te

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Pozemky na predaj Hrubá Borša

280 €/m2 280 €/m2

Na predaj pozemok 470 m2 Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Janovecká | 470 m²

Almonds Reality Vám ponúka na predaj pozemok v obci Hrubá Borša. Ide o pozemok v zastavanej ča

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 28.12.2025
Pozemky na predaj Hrubá Borša

270 €/m2 270 €/m2

Priestranná garáž s montážnou jamou a elektrinou na Letnej v Rožňave

Reality Rožňava

Garáž | Letná | 30 m²

Ponúkame na predaj priestrannú garáž na ulici Letná. Táto garáž je ideálnou voľbou pre tých, kt

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Rožňava

23,000 € 767 €/m²

Super ponuka! Novostavba! 169000 euro.

Reality Betliar

Rodinný dom | 260 m²

Spoločnosť RealityRožňava s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj rozostavaný rodinný dom vo vyh

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Betliar

169,000 € 650 €/m²

2 izbový byt s balkónom blízko centra mesta.

Reality Rožňava

2 izbový byt | 54 m²

Spoločnosť Reality Rožňava s.r.o. Vám ponúka do pozornosti 2 izbový byt s balkónom blízko cent

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Rožňava

78,000 € 1444 €/m²

Záhrada na Rudňanskom kopci.

Reality Rožňava

Chalupa, rekreačný domček | 4 m²

Exkluzívne iba u Nás.Ponúkame Vám na predaj záhradná chata Rožňava, Rudniansky kopec. Plocha: ú

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Rožňava

21,500 € 5375 €/m²

Znížená cena!!! Rodinný dom vo vyhľadávanej obci Betliar.

Reality Betliar

Rodinný dom | 100 m²

Spoločnosť RealityRožňava s.r.o. Vám ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej a

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Betliar

139,000 € 1390 €/m²

Pozemok v priemyselnej zóne – 1.382 m² | Investičná príležitosť

Reality Brzotín

Komerčná zóna | Nezadaná | 1,382 m²

Pozemok v priemyselnej zóne– 1382 m² | Investičná príležitosť Ponúkame na predaj pozemok s ce

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Brzotín

Cena dohodou

Rodinný dom Maďarsko/ Mályi-Pingyom /3km od Miškolca/

Reality Mályi

Rodinný dom | Maďarsko | Mályi

Ponúkame na predaj útulný rodinný dom s úžitkovou plochou 70 m² (z toho 49 m² zastavané, vrátan

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Mályi

95,500 € 1364 €/m²

Pozemok 3.135 m2 - Častá

Reality Častá

Záhrada | Píla | 3,135 m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Častá, pod hradom Červený kameň. Na liste vlastníctva je vede

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Častá

15 €/m2 15 €/m2

Pozemok 3.466 m2 - Modra

Reality Modra

Orná pôda | Trnavská | 3,466 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu v katastrálnom území Modra, smer Budmerice. Výmera: Celková výmera

Publikované: 18.09.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Modra

62,000 € 18 €/m²

Pozemok 5.758 m2 - Modra

Reality Modra

Lúka, pasienok | Trnavská | 5,758 m²

Ponúkame na predaj pozemok v katastrálnom území Modra, smer Budmerice. Výmera: Celková výmera p

Publikované: 26.08.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Modra

98,000 € 17 €/m²

Obch. priestor s výkladom (70 m2) - Obchodná ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Obchodná | 70 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v centre Bratislavy, na Obchodnej ul.. Nachádza sa na pr

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,570 €/mesiac 51 €/mesiac/m²

Záhrada - Devínske Jazero (585 m2)

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Záhrada | Devínske jazero | 606 m²

Ponúkame na predaj záhradu v lokalite Devínske Jazero. Výmera: celková plocha pozemku jee 585

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

63,000 € 104 €/m²

Objekt vhodný na reštauráciu - Studienka

Reality Studienka

Reštaurácia | Studienka | 400 m²

Ponúkame na predaj RD v obci Studienka (12 km/10 min. autom od Malaciek), ktorý je vhodný na ga

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Studienka

289,000 € 723 €/m²

Nebytové priestory v centre Malaciek (115 m2)

Reality Malacky

Kancelárie, administratívne priestory | Záhorácka | 115 m²

Ponúkame na predaj nebytové priestory v centre Malaciek na Záhoráckej ul.. Priestory sa nachádz

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Malacky

140,000 € 1217 €/m²

REZERVOVANÝ - SIMREA ponúka exkluzívne na predaj zariadenú garsónku v Sládkovičove – perfektné štartovacie bývanie alebo investičná príležitosť

Reality Sládkovičovo

Garsónka | J. Dalloša | 20 m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj zariadenú garsónku v Sládkovičove – perfektné štartovacie bý

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Sládkovičovo

Cena dohodou

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23060)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Reality v Martine (739)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Upresniť hľadanie