2 izbový byt | Hriňovská | 82 m²
Spoločnosť Galman exkluzívne ponúka nadštandardný 2 izbový byt s terasou v modernom projekte Me
370,000 € 4512 €/m²
3 izbový byt | Bellova 2J | 128.55 m²
Spoočnosť GALMAN exkluzívne ponúka - luxusný štýlový 3 izbový byt v dizajnovom projekte Cubes n
Cena dohodou
3 izbový byt | Mokrohajska cesta 10 | 82.63 m²
Spoločnosť GALMAN ponúka exkluzívne zaujímavý byt s príjemnou dispozíciou vo výbornej lokalite
Cena dohodou
2 izbový byt | trnavská cesta 8B | 66.88 m²
Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka nový moderný a kompletne zariadený 2 - izbový apartmán v bu
309,000 € 4620 €/m²
3 izbový byt | Jaskový rad | 100 m²
Spoločnosť GALMAN ponúka exkluzívne atraktívny veľkometrážny 3 izbový byt v novostavbe komornéh
540,000 € 5400 €/m²
5 a viac izbový byt | Majakovského | 190 m²
Spoločnosť Galman exkluzívne ponúka jedinečný rodinný byt v rezidenčnom projekte UNIQ priamo v
Cena dohodou
3 izbový byt | Dunajská | 137.8 m²
Spoločnosť GALMAN ponúka na prenájom veľkometrážny 3i byt v úplnom centre mesta, BA I.- Staré M
1,400 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Obchodná 42C | 172.91 m²
Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka výnimočný 4 izbový penthouse v technologicky vyspelej novos
889,000 € 5141 €/m²
2 izbový byt | Prístavná | 75.7 m²
Spoločnosť GALMAN ponúka EXKLUZÍVNE na predaj priestranný, kompletne ZARIADENÝ 2i byt s veľkým
344,990 € 4557 €/m²
3 izbový byt | Plynárenská | 105 m²
Ponúkame na prenájom moderný 3 -izbový byt modernej novostavbe CITY PARK, lokalita je ideálna p
1,250 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Dvojgarsónka | Ružinovská | 70 m²
Na prenájom 2-izbový byt s parkovacím státím na Ružinovskej ulici, m.č. Ružinov – Bratislava.
570 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Bezručova | 82 m²
Novinka v ponuke YAMI •DOMI na prenájom 2-izbový byt v prestížnom rezidenčnom projekte Bezručov
1,200 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Polianky | 73.29 m²
MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka n
385,000 € 5253 €/m²
3 izbový byt | Šustekova | 72.5 m²
Prenájom priestranného 3-izbového bytu s garážou – Šustekova ulica, začiatok Petržalky Ponúkam
1,200 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Kadnárova | 67 m²
Ponúkame na prenájom výnimočný a moderne zariadený 3-izbový byt situovaný v obľúbenej časti Rač
860 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Labutia | 28 m²
Realitná kancelária ARBIZ Vám ponúka na prenájom 1-izbový byt s balkónom v mestskej časti Petrž
590 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
Garsónka | Sliačska | 35 m²
Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 1-izbový byt s balkónom, parkovacím státím v garáži do
585 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Agátová | 80 m²
Realitná kancelária CHARLES Vám ponúka na prenájom 3.izbový byt s loggiou v projekte DÚBRAVY o
800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bystrická | 42.14 m²
ASSENZIO REALITNÁ KANCELÁRIA PONÚKA EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM PRÍJEMNÝ 2,5-IZBOVÝ BYT S PARKOVANÍM
750 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 32 m²
PREČO SI TENTO BYT ZAMILUJETE? Moderná novostavba: 4. poschodie, výťah a maximálne bezpečie (k
167,000 € 5219 €/m²
2 izbový byt | Kopčianska | 65 m²
Ponúkame na predaj svetlý 2-izbový byt v známom projekte Vienna Gate na Kopčianskej ulici v Bra
225,000 € 3462 €/m²
4 izbový byt | Slávičie údolie | 137 m²
Arvin & Benet ponúka na predaj moderný veľkometrážny 4i byt s terasou a parkingom v neuveriteľn
519,000 € 3788 €/m²
3 izbový byt | Matúškova | 119.88 m²
Occam New Home ponúka na predaj 3-izbový strešný byt v projekte Winehills - Matuškova Residence
561,247 € 4682 €/m²
3 izbový byt | Matúškova | 73 m²
Occam New Home ponúka na predaj 3-izbový apartmán v čerstvo skolaudovanom projekte Winehills -
379,900 € 5204 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.