Priestranný 3-izbový byt v projekt Zuckermandel

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 87 m²

Priestranný 3-izbový byt s rozlohou 87,82 m2 a lodžiou 8 m2 sa nachádza v novostavbe Zuckermand

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,900 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

NAVA | PRIESTRANNÝ 1 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PIVNICOU V PROJEKTE JARABINKY

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Jarabinková | 46 m²

Martin Krč a NAVA reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj 1-izbový byt v novostavbe Jarabinky

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

224,900 € 4889 €/m²

2-izbový byt s parkovaním – Račianska ulica, Nové Mesto 54m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt v novšej stavbe v mestskej

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

246,999 € 4574 €/m²

PREDAJ: 3 izbový byt, 82 m2 + lodžia, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Rezedová | 82 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj 3 izbový byt s lodžiou, pivnicou a garážou na Rezedovej ulici

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,900 € 3901 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

EXKLUZÍVNE │ Prémiový 82m² byt v novostavbe s garážou a pivnicou

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Eduarda Wenzla | 82 m²

Ponúkame na predaj tento moderný 82m² byt s terasou. Byt je nový, kompletne zariadený a priprav

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

289,900 € 3535 €/m²

REZERVOVANÉ! 2IZB. BYT so ZÁHRADKOU, VÝCHODNÁ ALEJ, RAČA, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Východná | 44 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje na predaj moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt,

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

FRANK ZICHER - Predávame veľkometrážny 3 izbový byt v projekte Design Cubes na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bellova | 133.52 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt s panoramatickým výh

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

590,000 € 4419 €/m²

Útulný 2 izbový byt s garážovým miestom v Slnečniciach

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 39 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v lokalite Slnečnice. Byt sa nachádza na 6. poschodí. POPIS

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Praktický, plne zariadený 1i byt v rezidencii Letná

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Letná | 48 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom praktický, plne zariadený 1i byt so slušnou výmerou 48 m2, v r

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

570 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

OCCAM | Prémiový 3i byt na prenájom v pokojnej lokalite pod Kolibou – Pionierska ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pionierska | 61.48 m²

Occam New Home ponúka na prenájom výnimočný 3i byt situovaný na Pionierskej ulici v atraktívnej

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

5-izbový byt pod Bôrikom

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 155 m²

Moderný 5-izbový byt s rozlohou 160 m2 a terasou 12 m2 sa nachádza v novostavbe rodinného domu

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,500 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AZ. Na prenájom 4-izbový byt s veľkou terasou, parkovaním – vhodný aj pre firmu, Bratislava Rača (Krasňany)

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | 90 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a kvalitne zariadený 4-izbový byt s veľkou terasou v novostavb

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,190 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

P I O N I E R S K A |úplne nový príjemný 3i byt | BAIII- Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pionierska | 64.73 m²

Exkluzívny 3-izbový apartmán na prenájom | 64,73 m² | Pionierska, Nové Mesto Ponúkame na pren

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,000 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

M A R T I N Č E K O V A | 3i byt 124m² s balkónom | BAII - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 120 m²

Novinka v ponuke Y A M I • D O M I na prenájom priestranný 3-izbový byt v projekte ShipHouse

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,150 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Arvin & Benet | Luxusná novostavba v žiadanej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Martinčekova | 66.39 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj 2i novostavbu v projekte Ship House, ktorý prepája nadčasový diz

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

324,900 € 4894 €/m²

6,5 izbový priestranný apartmán v Petržalke vo Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

5 a viac izbový byt | Kopčianska | 169.4 m²

Realitná kancelária Pegas real Vám ponúka na predaj kompletne zariadený 7 izbový byt v Bratis

Publikované: 01.06.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

590,000 € 3483 €/m²

3 izbový byt v Petržalke vo Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 89.5 m²

Realitná kancelária Pegas real Vám ponúka na predaj kompletne zariadený 3 izbový apartmán v B

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

360,000 € 4022 €/m²

3 izbový byt v Petržalke vo Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 69.1 m²

Publikované: 01.02.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

290,000 € 3907 €/m²

Nadštandardný 3-izbový byt na Jégeho ulici v BA - Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jégeho | 93.11 m²

Ponúkame na predaj krásny, priestranný a moderne riešený 3-izbový byt v bytovom dome len s 15 b

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,192 € 4287 €/m²

NA PREDAJ 2-IZBOVÝ BYT – BYTOVÝ KOMPLEX SOLAR, BUDATÍNSKA, PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Budatínska | 54 m²

Ponúkame na predaj prakticky riešený 2-izbový byt v bytovom komplexe Solar na Budatínskej ulici

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

241,000 € 4463 €/m²

Prenájom klimatizovaného, moderne zariadeného 2-izbového bytu s loggiou a garážovým státím v bytovom dome na Ružinovskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 65 m²

Prenajmeme 2-izbový kompletne novozariadený byt 65 m2 na 8p/10 v tehlovom bytovom dome/novostav

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

1 izbový byt, úžitková 25,13m2, balkón 4,16m2, parkovacie miesto, kobka, Rača-Na pasekách

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 25.13 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 1-izbový, kompletne zariadený byt v novostavbe - miestna časť Rač

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

153,000 € 6088 €/m²

člen NARKS

Ružinov 2 izbový byt na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Stará Ivanská cesta | 59 m²

Na predaj priestranný 2-izbový byt s balkónom – Bratislava, Ružinov Výmera: 59 m² Snívate o mod

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 4492 €/m²

Predaj 3-IZB. BYT - BA, MANHATTAN

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 82 m²

Panoramatický výhľad na Malé Karpaty a Kolibu definuje atmosféru tohto 3-izbového bytu vo vyhľa

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

389,000 € 4744 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Rodinné domy na predaj (23065)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie