2-izbový byt v novostavbe s balkónom a garážovým státím

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Bieloruská | 50 m²

Ponúkame na prenájom moderný a prakticky riešený 2-izbový byt v novostavbe na Bieloruskej ulici

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE! Predaj 2 izbového bytu v Ružinove, pri plavárni, výhodná investícia!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 32.42 m²

Štartovacie bývanie alebo stabilná investičná príležitosť s výbornou prenajímateľnosťou. Výhodn

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

125,999 € 3886 €/m²

EXKLUZÍVNE! Predaj 2 izbového bytu, rok 2013, výhodná investícia! Neprehliadnite!

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

125,999 € 3894 €/m²

EXKLUZÍVNE! Predaj 2 izbového bytu, rok 2013, výhodná investícia!

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | 32.35 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

125,999 € 3895 €/m²

Exkluzívny 1-izbový byt s predzáhradkou na ulici M. Schneidra Trnavského, Dúbravka.

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | M. Schneidra - Trnavského | 65 m²

Ponúkame na predaj precízne navrhnutý 1 izbový byt predzáhradkou s výhľadom na zeleň na prízemí

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

226,000 € 3477 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom 2-izbového bytu v novostavbe Ovocné sady + parking

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 45 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný, moderný 2 izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Ovocné sa

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Priestranný klimatizovaný 2i byt s dvoma lodžiami a TOP výhľadom na Kamzík

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nová Rožňavská 3 | 65.32 m²

Realitná kancelária PEGAS REAL Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení priestranný kompletn

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

227,500 € 3483 €/m²

OCCAM | Stačí sa nasťahovať - dizajnový 3i byt v projekte Prístavná

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 101 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný a štýlovo zariadený 3-izbový byt v prémiovom projekte Prístavn

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

435,000 € 4307 €/m²

TREEF | Exkluzívny penthouse s veľkou terasou – Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 102.36 m²

Luxusné bývanie na najvyššom podlaží s výnimočnou terasou Realitná kancelária Treef Vám exkluz

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

655,500 € 6404 €/m²

Dokončené - byt s veľkorysou terasou (B4) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | 80 m²

Activity Residence - lokalita Chorvátsky Grob (časť Čierna Voda) TERMÍN KOLAUDÁCIE: 2Q 2026 Via

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

226,750 € 2834 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 2-izbový apartmán s parkovaním, Vila Leonardo, Bajkalská

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 59.77 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný a výborne dispozične riešený 2-izbový apartmán situovaný v obľ

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 4181 €/m²

Predaj exkluzívneho 5 izbového bytu s terasou a balkónom, krbom a 2x garážovým státím – Zochova ulica, Staré Mesto, Bratislava , bývanie v centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Zochova | 237 m²

Základné informácie: • Predaj 5-izbového moderného bytu – Zochova ulica, Staré Mesto, Bratislav

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

ESTATERS - Príjemný 2-Izbový byt v projekte BORY - NOVÝ DVOR na ul. M. Bučiča na prenájom!

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Michala Bučiča | 59.81 m²

Realitná kancelária ESTATERS vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na prenájom krásny a m

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PREDAJ: 1,5 izb. apartmán, NOVOSTAVBA, Malokrasňanská 4, BA-Rača

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Malokrasňanská | 35.3 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 1,5-izbový apartmán s lodžiou a šatníkom v novostavbe na Malo

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

204,900 € 5805 €/m²

Na prenájom zariadený 2,5 izbový byt balkón Rača Bratislava

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | nemá | 55 m²

Na prenájom pekný zariadený 2,5 izbový byt s balkónom, Rača, Bratislava. Rozloha: 55 m2. Samost

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,000 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Elegantný 2-izbový byt s balkónom a garážovým státím pri Auparku

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Lužná | 60 m²

Realitná kancelária JAdoma Vám exkluzívne ponúka na prenájom elegantný a svetlý 2-izbový byt s

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ: svetlý 2i byt | širšie centrum | Košická - Nivy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Košická | 40 m²

REZERVOVANÉ Na prenájom príjemný a útulný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite širšieho centr

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

520 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predaj: 1-izbový byt, Malokarpatské námestie, Bratislava-Lamač

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Malokarpatské námestie | 53 m²

NA PREDAJ: Slnečný a priestranný 1-izbový byt Lamač, Malokarpatské námestie Hľadáte štartovacie

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

180,000 € 3396 €/m²

ASSENZIO | PRENÁJOM Pet friendly garsónka v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Garsónka | Podunajská | 25 m²

ASSENZIO PROPERTY ponúka na prenájom štýlovú a kompletne zrekonštruovanú garsónku v mestskej ča

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

550 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Novostavba 1,5i byt s veľkým exteriérom a BAZÉNOM, BA IV. Dúbravka, Agátova ul., 41,82 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátova | 41.82 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj 1,5 izbový byt s veľkým exteriérom vo výmere 11,17 m2 v nov

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

209,900 € 5019 €/m²

Novostavba Agáty s ext. BAZÉNOM, väčší 2i byt , BA IV. Dúbravka, Agátova ul., 60 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátova | 60 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj priestranný 2 izbový byt s veľkým exteriérom v projekte AGÁ

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

264,900 € 4415 €/m²

Novostavba 1,5i byt s veľkým exteriérom a BAZÉNOM, , BA IV. Dúbravka, Agátova ul., 42,06 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátova | 42.06 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj 1,5 izbový byt v projekte AGÁTY , BA IV., Agátova ul., pod

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

204,900 € 4872 €/m²

Jedinečný 2i byt s terasou a vlastnou ZÁHRADOU v centre DOWNTOWNU, METROPOLIS, Bottova ul., 110,03 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 110.24 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj VÝNIMOČNÝ 2 izbový byt (apartmán) s terasou a veľkometrážnou

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Priestranný moderný 2 izbový byt s terasou a garážou - Horský park

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hriňovská | 82 m²

Spoločnosť Galman exkluzívne ponúka nadštandardný 2 izbový byt s terasou v modernom projekte Me

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

370,000 € 4512 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Rodinné domy na predaj (23060)
Upresniť hľadanie