Nadštandardný 3-izbový byt s výhľadom na Karpaty a garážou

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77.12 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 3-izbový byt v nadštandarde v novostavbe na adrese Rudroffova 1,

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 4590 €/m²

Na prenájom dvojizbový elegantný byt v širšom centre Bratislavy, volajte 0903 724 375

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bazová | 49 m²

Na prenájom dvojizbový elegantný byt v širšom centre Bratislavy, volajte 0903 724 375 Ponúkame

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom 1 izbového bytu s parkovaním na Budatínskej ulici v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Budatínska | 42 m²

Prenájom priestranného 1 izbového bytu v novostavbe na Budatínskej ulici v Petržalke v príjemne

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

NA BOROCH SA VÝBORNE BÝVA

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Hany Ponickej | 51.35 m²

Ak uvažujte o štartovacom byte alebo rozumnej investícii, bratislavská lokalita BORY je v súčas

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

239,000 € 4654 €/m²

Exkluzívny 4-izbový byt s veľkou terasou v projekte RNDZ – 7. podlažie, 169 m² celkovej plochy

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Nezadaná | 169 m²

Realitná kancelária Wilusa Vám ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v modernom projekte RND

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

VEĽKÝ 3 IZ.BYT 134 m2 BRATISLAVA KOLIBA TUPÉHO UL. TERASA PARKING

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tupého | 134 m²

Predstavujeme Vám exkluzívnu ponuku na predaj nadštandardného 3-izbového bytu v obľúbenej časti

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

399,990 € 2985 €/m²

NA PREDAJ 1 IZ. APARTMÁN BRATISLAVA RUŽINOV NOVOSTAVBA PRÍSTAVNÁ 1 LODŽIA 49m2

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 49 m²

Hľadáte luxusné bývanie s moderným dizajnom a vynikajúcou polohou? Ponúkame na predaj exkluzívn

Publikované: 20.11.2023 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 5408 €/m²

PRENÁJOM | Moderný 2-izbový byt s garážou | Bratislava - Nové Mesto |

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Svätovavrinecká | 65 m²

PRENÁJOM | Moderný 2-izbový byt s garážou | Bratislava - Nové Mesto | LOKALITA: Svätovavrineck

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT PARKING | KOLIBA | 115 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 115 m²

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT PARKING | KOLIBA | 115 m² Cena: 550 000 € + garážové státie 30 000 € L

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

550,000 € 4783 €/m²

NOVO ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZB. BYT S 2X BALKÓNOM, 2X GARÁŽOU POD HRADOM, ZÁMOCKÁ ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zámocká | 90 m²

Ponúkame Vám na prenájom NOVO ZREKONŠTRUOVANÝ, klimatizovaný 3 izbový byt 2x balkónom, 2x garáž

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

V novostavbe 2-izbový byt na Galvaniho ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 49 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na Galvaniho ulici, ktorý predstavuje ideálnu voľbu pre tých,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 6082 €/m²

TOP - REZERVOVANÝ : Stačí sa len nasťahovať a bývať

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 83.73 m²

Hľadáte moderné bývanie v pokojnej a zelenej časti Bratislavy, kde sa spája komfort, kvalitné z

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

349,000 € 4168 €/m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe Einpark Residence

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, nachádza sa v novostavbe Einpark Residence na Zadunajskej cest

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

498,000 € 6385 €/m²

Na prenájom veľký 1,5 izb. byt v obľúbenej novostavbe Blumental.

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Radlinského | 47 m²

Ponúkame na prenájom veľký 1,5 izb. byt v Starom Meste v obľúbenej novostavbe Blumental – Radli

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

790 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Zariadený 2,5-izb. byt v projekte Nuppu na Hraničnej ul. v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 58.62 m²

2,5-izb. byt v projekte Nuppu na Hraničnej ul. v Ružinove. Apartmán o celkovej rozlohe 58,62m2

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 17.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

329,990 € 5629 €/m²

Krásny 3 izb.byt s DVOMI BALKÓNMI a garáž.státím v NOVOSTAVBE na Kazanskej ulici v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Kazanská | 93.06 m²

Krásny 3 izbový byt s DVOMI BALKÓNMI a garážovým státím v NOVOSTAVBE na Kazanskej ulici v Podun

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

287,000 € 3084 €/m²

Iba 1/2 provízia! Zariadený 1,5-izb. byt s parkovaním v projekte Vydrica na Žižkovej ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Žižkova | 41.4 m²

Zariadený 1,5-izb. byt s parkovaním v projekte Vydrica na Žižkovej ul. v Starom Meste. Byt o ro

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 21.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Moderný 3-izb. byt s veľkou terasou a saunou v projekte Slnečnice mesto

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 132.38 m²

Moderný 3-izb. byt s veľkou terasou a saunou na ul. Zuzany Chalupovej v projekte Slnečnice mest

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 05.08.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

480,000 € 3626 €/m²

2-izb. byt s parkovaním v novostavbe na Perličkovej ul. v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Perličková | 57 m²

2-izb. byt s parkovaním v novostavbe na Perličkovej ul. v Podunajských Biskupiciach. Byt v osob

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

289,000 € 5070 €/m²

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Kazanská | 93.06 m²

Krásny 3 izbový byt s DVOMI BALKÓNMI v NOVOSTAVBE na Kazanskej ulici v Podunajských Biskupiciac

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

287,000 € 3084 €/m²

Moderný 1-izb. byt v novostavbe na Prístavnej ul. v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 36.1 m²

Moderný 1-izb. byt v novostavbe na Prístavnej ul. v Ružinove. Byt o rozlohe 36,1m2, umiestnený

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 6371 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 41.4 m²

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 21.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

3-izb. byt s parkovacím miestom v projekte Bory Bývanie

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 76.63 m²

3-izb. byt s parkovacím miestom na ul. Hany Ponickej v projekte Bory Bývanie. Byt v osobnom vla

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 02.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

330,000 € 4306 €/m²

3-izb. byt na ul. Gustáva Malého v projekte Matadorka v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 67 m²

3-izb. byt na ul. Gustáva Malého v projekte Matadorka v Petržalke. Byt v osobnom vlastníctve, o

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

330,000 € 4925 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Rodinné domy na predaj (23060)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Upresniť hľadanie