Arvin & Benet | Luxusná novostavba v žiadanej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Martinčekova | 66.39 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom 2i novostavbu v projekte Ship House, ktorý prepája nadčasový d

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

OCCAM | 3i apartmán s balkónmi v projekte Metropolis, downtown Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 73.7 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný 3-izbový apartmán v prestížnom projekte Metropolis, ktorý pred

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

489,000 € 6635 €/m²

Moderný 1-izbový byt s veľkým balkónom (42 m²) | Tehelné pole | novostavba 2020 | investičný potenciál

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 42 m²

TUreality ponúka na predaj moderný 1-izbový byt v kvalitnej novostavbe v jednej z najžiadanejší

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 5452 €/m²

Prenájom 2-izbového bytu – Bratislava, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Na Kampárke | 58 m²

Realitná kancelária Horizont Real ponúka na prenájom krásny, kompletne zariadený 2-izbový byt n

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Slnečnice Zóna Mesto - zariadený byt na prenájom od 1.06.2026

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 24 m²

Ponúkam na prenájom pekný, zariadený byt s loggiou na ulici Zuzany Chalupovej vo vyhľadávanom p

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

620 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

NÍZKE MESAČNÉ NÁKLADY! 2-izbový byt v novostavbe v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátova ul., Bratislava | 45.8 m²

URBAN & PARTNER ponúka na predaj moderne riešený, 2-izbový byt o celkovej výmere 45,8 m², situo

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

149,000 € 3253 €/m²

Na predaj 2-izbový apartmán vo Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Kopčianska | 46.81 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj klimatizovaný apartmán (46,81m2 s loggiou 2,63m2) s p

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

247,000 € 5277 €/m²

REZERVOVANÉ: veľkorysý 2-izbový byt | parkovanie | pri Ľudovom námestí - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Hálkova | 78 m²

REZERVOVANÉ Na prenájom veľkorysý 2-izbový byt s balkónom, klimatizáciou a parkovaním – Hálkov

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

ČEREŠNE ETAPA UP PREDAJ 2i APARTMÁNU_DOKONČENIE 2027

Reality Bratislava-Dúbravka

Apartmán | Polianky | 48.61 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový apartmán s južnou orientáciou S708 - výmera interiéru je 43,78 m2 p

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

262,984 € 5410 €/m²

ČEREŠNE ETAPA RESIDENCE PREDAJ 2i BYTU_KOLAUDÁCIA 2026

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 47.41 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový BYT so východnou orientáciou R162 - výmera interiéru je 47,41 m2 pl

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

273,731 € 5774 €/m²

PREDPREDAJ_ČEREŠNE NOVÁ ETAPA PLAZA PREDAJ 4i BYTU_DOKONČENIE 2029

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Polianky | 100.34 m²

Ponúkame na predaj novú etapu Čerešní - PLAZU, 4 izbový BYT so juhovýchodnou orientáciou T152

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

463,141 € 4616 €/m²

PREDPREDAJ_ČEREŠNE NOVÁ ETAPA PLAZA PREDAJ 2i BYTU_DOKONČENIE 2029

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 46.62 m²

Ponúkame na predaj novú etapu Čerešní - PLAZU, 2 izbový BYT so západnou orientáciou v27 - výme

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

245,604 € 5268 €/m²

PREDPREDAJ_ČEREŠNE NOVÁ ETAPA PLAZA PREDAJ 5i BYTU_DOKONČENIE 2029

Reality Bratislava-Dúbravka

5 a viac izbový byt | Polianky | 118.85 m²

Ponúkame na predaj novú etapu Čerešní - PLAZU, 5 izbový BYT so severozápadnou orientáciou T136

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

536,074 € 4511 €/m²

Predaj 2-izbového apartmánu v Eurovea Tower, 57,5 m² + balkón, výhľad na Dunaj, odpočet DPH, garantovaný nájom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 64 m²

V ponuke je nový, luxusne zariadený 2-izbový apartmán v projekte Eurovea Tower s výhľadom na Du

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

548,580 € 8572 €/m²

WINEHILLS - 4i. byt s nadštandardnou rozlohou + 3x terasa

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Matúškova | 157 m²

Prvá Realitná Kancelária Vám ponúka rozlohou nadštandardný 4 izbový slnečný a svetlý byt na 3.p

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

899,000 € 5726 €/m²

1-Izbový byt na predaj v Slnečniciach- Viladomy

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Fialová | 30 m²

Ponúkame Vám na predaj útuľný 1 izbový byt p projekte Vila domy- Slnečnice na Fialovej ulici v

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

169,000 € 5633 €/m²

AZ. Slnečný 2-izbový byt s loggiou v Jégého aleji – ideálne bývanie aj investícia

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 46 m²

Hľadáte ideálne bývanie alebo investičnú príležitosť s okamžitým výnosom? Máme pre vás exkluzív

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 5543 €/m²

Skvelý 2-izb. byt s výhľadmi, Proxenta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mýtna | 62.67 m²

Virtuálna prehliadka: https://riesimebyvanie.sk/property/2-izb-byt-ba-stare-mesto-3/ Ak číhate

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

315,900 € 5041 €/m²

1-izbový apartmán v rezidenčnom projekte GALVANIA Rezidencie

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Galvaniho | 40 m²

Objavte ďalšiu etapu projektu GALVANIA Rezidencie, ktorý prináša štýlové bývanie s dôrazom na k

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

175,000 € 4375 €/m²

Ďalšia etapa developerského projektu GALVANIA Rezidencie spustená – bývanie, kde to žije!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 46 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

189,000 € 4109 €/m²

Arvin & Benet | Výnimočný, dizajnový mezonet v najprestížnejšej lokalite Starého mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ľubinská | 169 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom výnimočný, dizajnový 4i mezonet v luxusnej vile, situovaný v j

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

4,200 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

ČEREŠNE ETAPA RESIDENCE PREDAJ 2i apartmánu_KOLAUDÁCIA 2026

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 49.22 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový APARTMÁN s západnou orientáciou P13 - výmera interiéru je 49,22 m2

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

278,178 € 5652 €/m²

ČEREŠNE ETAPA UP PREDAJ 3i APARTMÁNU _DOKONČENIE 2027

Reality Bratislava-Dúbravka

Apartmán | Polianky | 63.71 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový apartmán s juhozápadnou orientáciou S103 - výmera interiéru je 63,7

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

289,723 € 4548 €/m²

Krásny priestranný 2-izbový byt s garážovým státím v novostavbe Nová Záhorská (West Park 3), ul. Kunovská

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Kunovská | 68.95 m²

Predaj slnečného priestranného 2-izbového bytu v novostavbe Nová Záhorská (West Park 3), ul. Ku

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

215,000 € 3118 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Rodinné domy na predaj (23065)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie