AZ. !PREDAJ! 2 izb.. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,05 m2 na 2.NP (B2) s balkónom o výmere 3,19 m

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,512 € 5198 €/m²

AZ. !Rezervované! 2 izb.. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,98 m2 na 2.NP (D2) s balkónom o výmere 2,76 m

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

252,307 € 5256 €/m²

AZ. !PREDANÉ! 1-i. byt v štandarde s predzáhradkou, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 35 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 1-izbový byt 35,93 m2 na 1.NP s predzáhradkou o výmere 53 m2

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

208,852 € 5967 €/m²

AZ. !Rezervované! 2 izb. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

252,307 € 5256 €/m²

FINREA│Priestranný a slnečný 2-izbový apartmánový byt, 90 m², Bratislava - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 90 m²

Novinkou v našej ponuke je priestranný a slnečný 2-izbový apartmánový byt, 90 m², 20. poschodie

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Ovocné Sady – 2,5 izb. bytu s balkónom, kobkou a garážovým státím

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ivanská cesta | 55.15 m²

TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám ponúka na predaj zariadený 2,5 – izbový byt s balkónom, kobkou a gar

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,000 € 14 €/m²

NOVO zariadený 3 izbový byt 86,5 m2 s loggiou, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Majerníkova | 86.5 m²

TRNAVA REALITY EXKLUZÍVNE - ponúka na predaj NOVO zariadený 3 izbový byt s loggiou, úžitková pl

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

329,000 € 3803 €/m²

KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 5 IZB. BYT V TEHLOVOM BYTOVOM DOME, ŽABOTOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Žabotova | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 5 – izbový mezonetový byt v tehlovom bytovom d

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 16.04.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

449,900 € 2812 €/m²

KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 4 IZB. BYT V TEHLOVOM BYTOVOM DOME, ŽABOTOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Žabotova | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 4 - izbový mezonetový byt v tehlovom bytovom d

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 07.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

449,900 € 2812 €/m²

NOVÝ 4 IZB. BYT S GARÁŽOU, PIVNICOU, 4X BALKÓNOM S VÝHĽADOM DO PREZIDENTSKEJ ZÁHRADY

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Banskobystrická | 126.6 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový 4-izbový byt s murovanou pivnicou, garážou a 4x balkónom s výhľad

Publikované: 17.07.2023 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

LUXUSNÝ 2 IZB. BYT SO ZÁHRADOU, 2X GARÁŽOU, PIVNICOU V REZIDENČNOM PROJEKTE NA KOLIBE, SUCHÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Suchá | 177 m²

Ponúkame Vám na prenájom klimatizovaný 2 izbový byt so záhradou (117 m2), 2x garážou, 1x vyhrad

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

990 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

NOVÝ 2 IZB. BYT S TERASOU, BALKÓNOM, PIVNCIOU, GARÁŽOU A PARKOVACÍM STOJISKOM NA KOLIBE, POD VACHMAJSTROM

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 75 m²

Ponúkame vám na prenájom 2 izbový byt (stropné chladenie) so slnečnou terasou, veľkým balkónom,

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNY 2 IZB. BYT S GARÁŽOU, PIVNICOU V MRAKODRAPE EUROVEA TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 60 m²

Ponúkame Vám na prenájom exkluzívny, doposiaľ neobývaný 2 izbový byt s balkónom, pivnicou a gar

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,090 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Príjemný 2 izbový byt 54 m2 na začiatku Petržalky na ul. Lužná

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Lužná | 54 m²

LANDSALL realitná kancelária ponúka do prenájmu novo zariadený nadštandardný 2 izbový byt s log

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v projekte Moruše s parkovaním a pivnicou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 42 m²

Ponúkame na predaj nový, kompletne zariadený 2-izb. byt v novostavbe v projekte MORUŠE, ul. Ivá

Publikované: 18.09.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

227,000 € 4500 €/m²

Predaj útulného 3 izbového komplet zariadeného bytu v Dúbravke v staršej novostavbe!

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 64 m²

Ponúkame na predaj útulný komplet zariadený 3-izbový byt s celkovou výmerou 64 m² (z toho logg

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

235,000 € 3672 €/m²

For sale – štýlový 3-izbový byt | vysoké poschodie, krásne výhľady & výborná dispozícia

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 78 m²

Ponúkame na predaj moderne zariadený 3-izbový byt v obľúbenom projekte MATADORKA na ulici Závod

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

357,000 € 4577 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj: moderne zariadený 1,5-izbový byt s balkónom v projekte Nový Ružinov – Bajkalská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 34 m²

Ponúkame na predaj štýlový a svetlý 1,5-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Nový Ružino

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

210,000 € 6176 €/m²

For sale: na predaj moderný zariadený 2-izbový byt v Petržalke, projekt Matadorka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 49 m²

Ponúkame na predaj moderný zariadený 2-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte MATADORKA na

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

232,000 € 4735 €/m²

Ponúkame na predaj veľmi príjemný 3. izbový byt s veľkou terasou v projekte nový ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 77 m²

Ponúkame na predaj veľmi príjemný 3. izbový byt s veľkou terasou v projekte nový ružinov. Vynik

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

379,000 € 3935 €/m²

Arvin & Benet | Šarmantný byt v Klingerke na 27. poschodí s výhľadom na Bratislavský hrad

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súkennícka | 57 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom nový, kompletne zariadený a klimatizovaný 2i byt v projekte Kl

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,050 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

VALEN | Nadštandardný 3-izbový byt s predzáhradkou v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Stromová | 83.6 m²

Realitná kancelária VALEN exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný, výborne dispozične riešený

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

VALEN | Luxusný 4i byt v ocenenom projekte Koliba Minergo

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Na Varte | 114.67 m²

Realitná kancelária VALEN exkluzívne ponúka na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 4

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka
3D prehliadka

VALEN | Nadštandardný 4-izbový byt v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto