PREDANÉ - PLAN Real | Štýlový 2-izbový byt, novostavba z r. 2012, Fedinova – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Fedinova | 53 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný štýlový 2-izbový byt v modernej novostavbe z roku 201

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

237,000 € 4472 €/m²

NA PREDAJ 3izb BYT V TEHLOVEJ NOVOSTAVBE na ZAČIATKU PETRŽALKY 3 ZASTÁVKY ELEKTRIČKOU DO CENTRA BRATISLAVY

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 78.8 m²

Predaj: Priestranný 3-izbový tehlový byt na Šustekovej ulici (začiatok Petržalky) NOVOSTAVBA Po

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,700 € 3803 €/m²

člen NARKS

2izb BRATISLAVA RUŽINOV NOVOSTAVBA S TERASOU 29m2 s PARKOVANÍM a PIVNICOU ZARIADENÝ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 84 m²

Na prenájom exkluzívny rožný 2- izbový byt, s terasou a podzemným garážovým státím, v projekte

Publikované: 01.12.2024 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

V CENE 2izb VÁM PONÚKA NA PREDAJ 3izb V NOVOSTAVNE V TOP LOKALITE NA ZAČIATKU PETRŽALKY 3 ZASTÁVKY DO CENTRA BRATISLAVY BYT

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Šustekova | 78.8 m²

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,700 € 3803 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

prenájom lux. 2 iz bytu Rezidencia Blumental

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Radlinského | 56 m²

Ponúkame iba u nás Nový Luxusný 2iz. byt v Rezidencii Blumental v meste Bratislava - Staré mest

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

3-izbové byty ALVY – VY & NIVY moderné bývanie v alvy.sk

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prievozská | 84 m²

V REM Group Vám radi predstavíme nový projekt, ktorý zastupujeme. www.alvy.sk V rámci proje

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

337,020 € 4012 €/m²

Veľkometrážne 4-izbové byty ALVY – VY & NIVY moderné bývanie v alvy.sk

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prievozská | 136 m²

V REM Group Vám radi predstavíme nový projekt, ktorý zastupujeme. www.alvy.sk Projekt ALVY

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

570,720 € 4196 €/m²

2-izbové byty ALVY – VY & NIVY moderné bývanie v alvy.sk

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prievozská | 57.47 m²

V REM Group Vám radi predstavíme nový projekt, ktorý zastupujeme. www.alvy.sk V projekte AL

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

242,310 € 4216 €/m²

Dizajnový 1-izbový byt s balkónom a výhľadom na Malé Karpaty – Guthaus

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 39 m²

Realitná kancelária JAdoma Vám exkluzívne ponúka na prenájom moderný 1-izbový byt s balkónom a

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ. Prenájom nadštandardne zariadeného pet-friendly 3-izbového bytu s predzáhradkou – novostavba pri OC Bory Mall

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Michala Bučiča | 88 m²

Realitná kancelária JAdoma Vám exkluzívne ponúka na prenájom úplne nový, moderne a útulne zaria

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

1,150 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Exkluzívne na predaj - 3-izbový byt v projekte Sky Park v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 102 m²

Realitná kancelária JAdoma vo vyhradenom zastúpení ponúka na predaj úplne nový 3-izbový byt v m

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

725,000 € 7108 €/m²

Bývajte v centre Bratislavy – moderný 2-izbový byt v Bloomental

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Radlinského | 55 m²

Realitná kancelária JAdoma Vám exkluzívne ponúka na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izb

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

2-izbový byt v novostavbe Diamant Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 51.28 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe Diamant Vajnory nachádzajúcej sa na križovatke ulí

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

196,763 € 3837 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ASSENZIO-PREDAJ-ŠTÝLOVÝ-2 IZBOVÝ BYT-61 M2-TICHÁ LOKALITA-JAROVCE

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jaspisová | 61 m²

ASSENZIO-PREDAJ-ŠTÝLOVÝ-2 IZBOVÝ BYT-61 M2-TICHÁ LOKALITA-JAROVCE Assenzio Property ponúka na

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

314,900 € 5162 €/m²

ASSENZIO-PREDAJ-2 IZBOVÝ BYT-59M2-PROJEKT ZWIRN 3 - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.15 m²

Assenzio Property ponúka na predaj 2-izbový byt v projekte ZWIRN 3 , vo vyhľadávanej lokalite N

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,081 € 7056 €/m²

ASSENZIO - PRENÁJOM - 3 IZB - RIVER PARK - PARKOVANIE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nezadaná | 98 m²

3-izbový byt na prenájom – River Park, Dvořákovo nábrežie. Ponúkame na prenájom exkluzívny 3-i

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,600 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

ASSENZIO-PREDAJ-2 IZBOVÝ BYT-60 M2-PROJEKT ZWIRN 3-LODŽIA - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.47 m²

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

384,150 € 7053 €/m²

ASSENZIO-REZERVOVANÉ-PREDAJ-2 IZBOVÝ BYT-NOVOSTAVBA-DEVÍNSKA NOVÁ VES

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Bystrická | 42.14 m²

Assenzio Property ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe, v tichej lokalite Devínskej Novej

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

195,000 € 4627 €/m²

ASSENZIO | PREDAJ | 3 izbový byt s veľkou loggiou – Banšelova, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 68 m²

Assenzio Property ponúka na predaj príjemný a svetlý 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávan

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,900 € 3381 €/m²

Predaj : 1ibyt v novostavbe v uzavretom areáli v Devínskej Novej Vsi

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Bystrická | 35 m²

Predaj: Ponúkame na predaj 1ibyt-garsonku v novostavbe v Devínskej Novej Vsi v uzavretom areál

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

159,990 € 4571 €/m²

Štýlový 3 iz. byt s terasou, pivnicou a garážovým státím v novostavbe v tesnej blízkosti centa mesta

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²

MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka n

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

455,000 € 5833 €/m²

Exk. prenájom lux. 2 iz bytu Rezidencia Blumental

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Radlinského | 56 m²

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,090 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

prenájom lux. 2 iz bytu Rezidencia Blumental

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Radlinského | 56 m²

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,090 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

2-izbový byt na predaj v lokalite Bratislava, Vajnoryv Bratislave - Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 42 m²

Nové 2-podlažné byty so záhradou – Bratislava, Vajnory Hľadáte moderné a pokojné bývanie v Bra

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

189,999 € 4524 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Rodinné domy na predaj (23054)
Upresniť hľadanie