Prenájom štýlového 2-izbového apartmánu s garážou. Trnavská cesta

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 45 m²

Prenájom štýlového 2-izbového apartmánu s garážou – Trnavská cesta, Bratislava – Ružinov Ponúk

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Na predaj - útulný a kompletne zariadený 1-izbový byt

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | 39.4 m²

Ponúkame na predaj útulný a kompletne zariadený 1-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej bratis

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Rača

184,000 € 4670 €/m²

NA PRENÁJOM - 2-izbový byt v Eurovea Tower s panorámou Bratislavy.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 51 m²

Ponúkame na prenájom úplne nový, ešte neobývaný 2-izbový byt, situovaný na 28. podlaží najvyšše

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,700 €/mesiac 33 €/mesiac/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 2kk

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 58.79 m²

Predstavujeme novú kapitolu obľúbenej mestskej štvrte Nový Ružinov. Rozširujeme ponuku bývania

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,385 € 4174 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 2kk s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 70.31 m²

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

246,984 € 3513 €/m²

NA PRENÁJOM - 2-izbový byt v Eurovea Riverside s výhľadom na Dunaj.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 60 m²

ÚPLNE NOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA DUNAJ V EUROVEA RIVERSIDE – NA PRENÁJOM Ponúkame na pren

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,900 €/mesiac 32 €/mesiac/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 3kk

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 83 m²

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,923 € 3854 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 1,5kk

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 48.82 m²

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

227,550 € 4661 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 3kk

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 92.22 m²

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

322,998 € 3502 €/m²

Exkluzívny byt na predaj vo vile Slavín

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Na štyridsiatku | 263 m²

Exkluzívny byt na predaj sa nachádza v novopostavenom 3-poschodovom súkromnom objekte vily Slav

Publikované: 08.03.2021 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

2,009,700 € 22581 €/m²

Útulný 3 - izbový mezonet s veľkorysou terasou v blízkosti The British International School

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | 60 m²

3 izbový mezonetový byt sa nachádza na 4. a 5. poschodí bytového komplexu Koprivnica v Dúbravke

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Slnečný 3-izbový byt v komplexe River Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 98 m²

Slnečný 3-izbový byt s rozlohou 98 m2 a balkónom s výhľadom na Dunaj sa nachádza v komplexe Riv

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,600 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

Villa Rustica - priestranný 2-izbový byt - 72,5 m² plus 2 balkóny

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Martina Granca | 72.5 m²

Ponúkam z poverenia majiteľa na predaj priestranný 2-izbový byt s dvomi balkónmi a vnútorným pa

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

322,000 € 4441 €/m²

Investičný apartmán priamo pri lanovke na Chopok – 65 m², balkón s výhľadom na hory a hotovým prenájmovým manažmentom!

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 65 m²

AVE estate Vám s radosťou ponúka na predaj investičný apartmán v jednej z najatraktívnejších lo

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

228,700 € 3518 €/m²

GARSÓNKA, ONDAVSKÁ, BA II – RUŽINOV kompletne zariadená a vybavená

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Ondavská | 22 m²

Na prenájom novo-dizajnovo zariadená garsónka vo vyhľadávanej lokalite Ružinova pri Štrkoveckom

Publikované: 11.08.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

Predaj 2 – izbového bytu s terasou v novostavbe na Priekopníckej ul.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Priekopnícka | 39.5 m²

Callireal ponúka na predaj 2-izbový byt s terasou v novostavbe na Priekopníckej ulici v mestske

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

199,500 € 5051 €/m²

NOVÝ 2 IZB. BYT, RAČIANSKÉ MÝTO, MÝTNA / ŠANCOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mýtna | 45 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový 2-izbový byt v novostavbe na Mýtnej ulici v Starom Meste. Dispoz

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom, útulný kompletne zariadený byt neďaleko OC BORY, 35 m2, 3./4, VOĽNÝ OD 01.07.2026

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Tomislava P. Kolakoviča | 35 m²

Ponúkame na prenájom veľmi peknú garsónku s loggiou a priestrannou pivničnou kobkou v novostavb

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

680 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Štýl, vkus a status. Trofejná nehnuteľnosť v srdci Bratislavy.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gajova | 159.57 m²

Veľkorysý 3i byt v diele architektov Aloisa Balána a Jiřího Grossmanna, tvorcov bratislavských

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,390,000 € 8711 €/m²

Arvin & Benet | Moderný 2i byt s parkovacím miestom v rezidencii GUTHAUS

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 57.1 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom krásny, svetlý 2i byt s veľkou loggiou v novostavbe Guthaus.

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

680 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2-izbový byt na prenájom v Urban Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska 26/E | 55 m²

Lemca s.r.o. ponúka na prenájom 2 izbový byt v Urban Residence. Celková výmera plochy bytu je

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

KOPČIANKA 2 IZB. NOVOSTAVBA , kobka, parking

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Kopčianska | 58 m²

Spoločnosť STORM real Vám ponúka na predaj 2-izbový byt projekt Kopčianka, Kopčianska ul. Petrž

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Predané.Predaj Slnečného nadštandardného 2.izb.bytu s terasou a možnosťou úpravy na 3.izb.byt

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 70 m²

TUreality ponúkajú na predaj:2.izb.byt v Rači Ak hľadáte bývanie, ktoré ponúka dostatok svetla

Publikované: 07.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

284,990 € 4071 €/m²

AZ. Na predaj elegantný 3-izbový byt v novostavbe EinPark v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 78 m²

Ponúkame na predaj moderný a vkusne zariadený 3-izbový byt, ktorý sa nachádza v obľúbenej novos

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

455,000 € 5833 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23058)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Upresniť hľadanie