BEZ PROVÍZIE: PRENÁJOM︱3-izbový apartmán | OLIVIA Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Rožňavská 1/B | 91.72 m²

Enzo Real Estate ponúka jedinečnú možnosť bývania v úplne novom, čerstvo skolaudovanom projekte

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,250 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BEZ PROVÍZIE: PRENÁJOM︱2-izbový apartmán | OLIVIA Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Rožňavská 1/B | 65.66 m²

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

880 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BEZ PROVÍZIE: PRENÁJOM︱1,5-izbový apartmán | OLIVIA Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Rožňavská 1/B | 48.57 m²

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2,5 izbový bezbariérový priestor na bývanie alebo kanceláriu Agátová - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 56.4 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny nebytový priestor na prízemí s dvomi vstupmi z parkoviska, ideáln

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

165,000 € 2926 €/m²

BOSEN | Priestranný 2i byt s lodžiou, kobkou a parkovaním, Uhrova ulica, BA – Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Uhrova | 56.14 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt na Uhrovej ulici v Bratislave, mest

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA!!! Slnečnice - Viladomy 3-izbový byt 110 m² s terasou | Najvyššie poschodie | Slnečnice – Viladomy Béžová

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Béžová | 84.16 m²

RT Real Estate ponúka exkluzívny 3-izbový byt s terasou snov v projekte Slnečnice – Béžová ulic

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

399,000 € 4741 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom 2-izbový byt s balkónom a parkingom – FUNGL NOVÝ!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 40.17 m²

Na prenájom 2-izbový byt s balkónom a parkingom – FUNGL NOVÝ! Ovocné sady, Ivanská cesta – B

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Prenájom: nový 3-izbový byt v projekte Ovocné sady – Bratislava, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ivanská cesta | 71 m²

Ponúkam na prenájom nový, kompletne zariadený 3-izbový byt v modernom rezidenčnom projekte Ovoc

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Na predaj 3-izbový byt vo Vienna Gate, Petržalka – panoramatický výhľad, recepcia, výborná poloha

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 70 m²

Na predaj 3-izbový byt vo Vienna Gate, Petržalka – panoramatický výhľad, recepcia, výborná polo

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

360,000 € 5143 €/m²

Na prenájom 2-izbový moderný byt v projekte Nido

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 59 m²

Byt má výmeru 50,81 + 8 m2 balkón a nachádza sa na 6./7 poschodí. Dispozícia bytu: Byt pozost

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 04.07.2025
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predaj priestranný, moderný, presvetlený a klimatizovaný 3.izbový apartmán o výmere 101m2 na 21. poschodí

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Kopčianska | 101 m²

Ponúkame na predaj priestranný, moderný, presvetlený a klimatizovaný 3. izbový apartmán o výmer

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

420,000 € 4158 €/m²

Predaj - priestranný, kompletne moderne zariadený, presvetlený a klimatizovaný apartmán o výmere 101m2, nachádzajúci sa na 21. poschodí vo Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 101 m²

Ponúkame na predaj priestranný, moderný, presvetlený a klimatizovaný apartmán o výmere 101m2, n

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

419,900 € 4157 €/m²

23. poschodie | CITY PARK | Lukratívny byt s nádhernou terasou a výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 115 m²

Vitajte v bratislavskom „City. Rezidenčná štvrť v príjemnej lokalite a zároveň kompletná infra

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

EUROVEA RIVERSIDE | Lukratívny 5-izbový mezonet s dvoma terasami a výhľadom na Dunaj | KÚPOU VOĽNÝ

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Pribinova | 260 m²

Vitajte v „Eurovea City. Rezidenčná štvrť v tej najlepšej lokalite a zároveň kompletná infrašt

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Nadčasový 2-izbový byt s terasou a garážovým státím | Rezidencia K Železnej Studienke | IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | K Železnej studienke | 75 m²

Výnimočná rezidenčná lokalita, množstvo zelene, rodinné domy v susedstve a nekonečné súkromie n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

SKY PARK l 4. veža l Nezariadený 2-izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 52.3 m²

Vitajte vo 4. veži SKY PARK. Výnimočná rezidenčná lokalita a kompletná infraštruktúra pre vaš

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 6673 €/m²

REZERVOVANÉ I Úplne nový 2i byt zariadený architektom na mieru s garážovým státím I SLNEČNICE UNIQ

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Fialová | 64.5 m²

TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ JE REZERVOVANÁ. POTREBUJETE POMÔCŤ AJ VY S PREDAJOM? OZVITE SA NÁM. 0908 989

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,000 € 4326 €/m²

CITY PARK | 23. poschodie | Lukratívny byt s nádhernou terasou a výhľadom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 115 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Rezidencia K Železnej Studienke | Nadčasový 2-izbový byt s terasou a garážovým státím | IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | K Železnej studienke | 74 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

950 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj moderný 3-izbový byt v projekte Rínok Rača - TOP lokalita

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 69.63 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt v projekte Rínok Rača, Bratislava – Rača, ktorý predsta

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 5084 €/m²

Na predaj LUX 3-izbový byt s nadštandardnou terasou a panoramau na BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 68 m²

Na predaj ponúkame luxusný 3-izbový byt s nadštandardnou terasou a panoramatickým výhľadom na B

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

579,000 € 8515 €/m²

Na prenájom dizajnový 3-izbový byt v prestížnom projekte Sky Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 79.41 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný, štýlovo zariadený 3-izbový byt situovaný v ikonickom rezidenčno

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,600 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Prenájom nového, 3-izbového apartmánu v Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 80 m²

Ponúkame na prenájom úplne nový, moderne a kompletne zariadený 3-izbový apartmán v prestížnej n

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,700 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Na predaj nadštandardný 2-izbový byt v rezidenčnom komplexe - Tri veže

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 69 m²

Na predaj ponúkame nadštandardný 2-izbový byt situovaný vo vyhľadávanom bratislavskom rezidenčn

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

320,000 € 4638 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23054)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Upresniť hľadanie