Byt na prenájom - ul. Galvaniho, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 48 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom 2izbový byt v novostavbe s pivnicou aj s vonkajším garážovým

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

3-izbový byt s balkónom ul. Gustáva Mallého, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 67 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s výmerou 67 m² vrátane balkóna (6,5 m²), ktorý sa nachádza

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

330,000 € 4925 €/m²

Moderný1,5 izbový byt na predaj v lokalite Slnečnice, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 39 m²

Ponúkame Vám na predaj 1,5 izbový byt dispozične upravený na 2 izbový byt v lokalite Slnečnice

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

221,900 € 5690 €/m²

Na predaj 1-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite Bratislavy TOP

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 35 m²

Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite Bratislavy – Podunajsk

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

170,000 € 4857 €/m²

Moderná garsónka v novostavbe na predaj - Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Agátová | 25 m²

Ponúkame Vám na predaj modernú, slnečnú garsónku s terasou v čerstvo skolaudovanom a vyhľadávan

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 7200 €/m²

1,5 izbový byt komplex Vydrica , ul.Žižkova, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 42 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný 1,5-izbový byt v novostavbe na Žižkovej ulici v Starom Meste –

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Na prenájom nový, veľmi pekný a zariadený 2-izbový byt TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový, veľmi pekný a zariadený 2-izbový byt. Jedná sa o dvojročnú novo

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom priestranný a moderne zariadený 3-izbový byt, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska | 80 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný a moderne zariadený 3-izbový byt na Budatínskej ulici v Pe

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,199 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na prenájom nový nadštandardný 1-izbový apartmán, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 28 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový nadštandardný 1-izbový apartmán na Tomášikovej ulici v atraktívno

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Na prenájom priestranný a svetlý 4-izbový byt na Vígľašskej ulici v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Vígľašská | 82 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný a svetlý 4-izbový byt na Vígľašskej ulici v Petržalke. Ro

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj nový 1-izbový byt v prémiovom projekte Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 38 m²

Ponúkame Vám na predaj nový 1-izbový byt v prémiovom projekte Metropolis v centre Bratislavy na

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

291,000 € 7658 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny 3 izbový byt na predaj s terasou ~60 m² a garážou 30 m², Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu | 92.9 m²

Tento byt je výnimočný. Spája veľkorysý interiér, nadčasovú rekonštrukciu, výbornú polohu pri D

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 6448 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom prakticky riešený 2-izbový byt - ul. Jégého, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom prakticky riešený 2-izbový byt o výmere 55 m2, nachádzajúci sa na 3. p

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Byt na predaj - ul. Svätovavrinecká, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Svätovavrinecká | 187 m²

Ponúkame Vám na predaj 3izbový byt s priestrannou terasou a výhľadom na Bratislavu v objekte Ko

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

579,000 € 3096 €/m²

Exkluzívny byt na predaj: 132 m², terasa, sauna, Petržalka – Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 132 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe v obľúbenej lokalite Slnečnice mesto,

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 23.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

480,000 € 3636 €/m²

2 izbový byt, ul. Agátová, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 46 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový priestor o výmere 46 m², ktorý sa nachádza na prízemí novostavby na

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

149,000 € 3413 €/m²

Veľký luxusný byt na predaj, nachádza sa na ulici Bajkalská 9A v Bratislave III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 69 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, veľký 2 izbový byt s nádherným výhľadom v lukratívnej časti Bra

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

320,000 € 4638 €/m²

Byt na prenájom - ul. Skalická cesta, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Skalická cesta | 66 m²

Ponúkame Vám na prenájom úplne nový, ešte neobývaný 2-izbový byt v modernom projekte Pod Vinico

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,100 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Svetlý a zariadený 2-izbový byt s balkónom v Ružinove na predaj TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 45 m²

Ponúkame na predaj moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt v prémiovej 8-ročnej tehlovej nov

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 5331 €/m²

Moderný 2 izbový byt na predaj v Bratislave II na Košickej ulici TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 59 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v novostavbe ZWIRN 3 na Košickej ulici. ZWIRN 3 – Ikonická

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

395,000 € 6695 €/m²

Štýlový 2 izbový byt na predaj v Bratislave II na Košickej ulici TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 57 m²

Ponúkame Vám na predaj štýlový 2-izbový byt v obľúbenom projekte ZWIRN 1 na Košickej ulici. Byt

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

394,000 € 6912 €/m²

Na predaj moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt v Rači TOP

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratisla

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

269,000 € 4203 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom moderný 2-izbový byt v projekte Koprivnica TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Koprivnická | 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný 2-izbový byt v obľúbenom projekte KOPRIVNICA v Dúbravke. Byt

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Byt na prenájom - ul. Kresánkova, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 57 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 2i byt s veľkým balkónom. Byt sa nachadza v novšej tehlove

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 08.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23055)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie