POSLEDNÉ DVA 2-IZB. BYTY NA ÚPÄTÍ MALÝCH KARPÁT V PROJEKTE ZELENÉ NIVY - PEZINOK, GRINAVA

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 70.23 m²

Byty sú ideálne pre milovníkov prírody a športových aktivít. Obyvatelia môžu využiť blízkosť Ma

Publikované: 20.05.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

215,000 € 3791 €/m²

1.BCR | KRÁSNY DIZAJNOVÝ 3-IZB BYT, BALKÓN, GARÁŽOVÉ STÁTIE, PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 88 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj byt, kde sa nemusíte starať o rekonštruk

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 3852 €/m²

ZARIADENÝ 2-IZB. BYT S VÝHĽADOM NA HRAD, GAR. STÁTIE, PETRŽALKA CITY

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Rusovská cesta | 48 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mestskej časti

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

PROJEKT POD VINICOU | 4-IZB. BYT, UZAVRETÝ AREÁL, HOLOBYT, NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Skalická cesta | 89.28 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 4-izbový byt v projekte Pod Vinicou. Nachádz

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

449,000 € 5029 €/m²

VOĽNÝ OD 1. JÚNA 2026! KOMPLETNE ZARIADENÝ 1.5-IZBOVÝ BYT, KLIMATIZÁCIA, ZVIERATKO POVOLENÉ, RUŽINOV - NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 37 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom 1.5-izb. byt v novostavbe NUPPU v Bratislave – me

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

3-izbový byt v novostavbe, 4. NP, Záhradnícka 91 od Immocap

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 72 m²

Ponúkame na predaj úplne nový 3-izbový byt (3 + KK) vo vysokom štandarde, nachádzajúci sa na 4

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,000 € 5403 €/m²

3-izbový byt v novostavbe, 3. NP, Záhradnícka 91 od Immocap

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 72 m²

Ponúkame na predaj úplne nový 3-izbový byt (3 + KK) vo vysokom štandarde, nachádzajúci sa na 3

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

375,000 € 5208 €/m²

Rezervovaný: Vzdušný a svetlý 3-izbový byt v obľúbenom projekte Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 75 m²

Chcete sa konečne posunúť do väčšieho? Rozrástla sa vám rodina, nemáte čas riešiť zbytočnosti a

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

člen NARKS

URBANISTA | Priestor rodinného domu v byte - novostavba na tehlovom dome | mezonet | Osadná

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Osadná | 172 m²

Veľkorysý 5-izbový mezonetový byt s celkovou rozlohou 172 m² na Osadnej ulici č. 8 ponúka pries

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

595,000 € 3459 €/m²

URBANISTA | Moderný 3-izbový byt s balkónom | 92 m² | Tri Veže, Bajkalská 9/B

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 79.3 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a priestranný 3-izbový byt (2 spálne + obývačka) v obľúbenom komple

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

2 izb. Štefana Králika, s parkovacím miestom, veľkorysý, priestranný

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Štefana Králika | 49 m²

ABERTAL REALITY Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj veľmi príjemný a praktick

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

225,000 € 4592 €/m²

Moderný 2-izb. byt s terasou 36 m², BA - Koliba, parkovanie, pivnica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 62 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája eleganciu, priestor a pokoj prírody len pár minút od centra mesta?

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

405,000 € 6532 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom byty o výmere 57m2, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Stará Vajnorská | 57 m²

Ponúkame na prenájom byty vhodné pre krátkodobé aj dlhodobé ubytovanie – ideálne pre firmy, kt

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom nový dvojizbový byt - Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Topoľčianska | 46 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový dvojizbový byt v obľúbenej časti Bratislava - Petržalka pri rekre

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom svetlý a prakticky riešený byt - ul. Zuzany Chalupovej TOP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 52 m²

Ponúkame Vám na prenájom svetlý a prakticky riešený byt v obľúbenej lokalite Slnečnice, Petržal

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

880 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na prenájom nový a plne zariadený 3-izbový byt vo vyhľadávanom projekte NUPPU TOP

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 69 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový a plne zariadený 3-izbový byt vo vyhľadávanom projekte NUPPU v Ru

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

2-izbový byt na 20.NP na prenájom, MATADORKA TOP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 49.16 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v novostavbe MATADORKA na 20. nadzemnom podlaží. Celková výme

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

780 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na predaj výnimočný 4-izbový mezonet v prestížnom projekte Urban Residence

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Račianska | 172 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný 4-izbový mezonet v prestížnom projekte Urban Residence na Rači

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

Krásny troj-izbový byt v peknej lokalite - Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 92 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny trojizbový byt vo výnimočnom rezidenčnom komplexe Tri Veže, Baj

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

999 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom - 2i byt, Projekt Nový Ružinov, ul. Na Výslní, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na výslní | 107 m²

Ponúkame Vám na prenájom štýlový, moderný, svetlý a kompletne zariadený 2 - izbový byt s vlastn

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj - 3i byt, ul. Hradská, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Hradská | 72 m²

Ponúkame na predaj jedinečný byt nachádzajúci sa v súkromnom uzavretom areáli s vlastným parkov

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

285,000 € 3958 €/m²

Exkluzívny 5-izb. byt s terasou a parkovaním v rezidenčnej vile na prenájom, Tajovského-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Tajovského | 194 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 5-izb. byt nachádzajúci sa na Tajovského ulici v najlukratí

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Moderný1,5 izbový byt na predaj v lokalite Slnečnice, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 39 m²

Ponúkame Vám na predaj 1,5 izbový byt dispozične upravený na 2 izbový byt v lokalite Slnečnice

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

221,900 € 5690 €/m²

Na predaj 1-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite Bratislavy TOP

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 35 m²

Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite Bratislavy – Podunajsk

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

170,000 € 4857 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8518)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23054)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie