4-izb. byt, Nová Rožňavská, Nové Mesto, lodžia

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

Ponúkame na predaj veľkoryso riešený 4-izbový byt nachádzajúci sa v bytovej stavbe na ulici Nov

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

Novostavba 2,5-izb. bytu v NUPPU, garážové státie + vonkajšie státie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 58.62 m²

Ponúkame na predaj 2,5 izbový byt (na liste vlastníctva vedený ako apartmán) v projekte NUPPU,

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,990 € 5459 €/m²

Luxusný 4-izbový byt v novostavbe s terasou a garážou pre 2 autá – Radvanská ulica, Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Radvanská | 140 m²

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na prenájom priestranný a moderne riešený 4-izbový byt

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,000 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

1izbový byt NOVOSTAVBA, Prístavná

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 36 m²

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. - ponúka na predaj 1 izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávane

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 6250 €/m²

Kompletne ZARIADENÝ LOFT s panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Loft | Podunajská | 67 m²

BD PODUN je víťazom v kategórii bytové domy na CE ZA AR 2024 Predstavujeme Vám náš najnovší sk

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

Info v RK

**AKCIA ** Kompletne ZARIADENÝ LOFT s panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Podunajská | 67 m²

BD PODUN je víťazom v kategórii bytové domy na CE ZA AR 2024 Akciová cena 299.000€ Predstavuj

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

299,000 € 4463 €/m²

Slnečný 1-izbový byt, novostavba, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Tomášikova | 48.37 m²

BOND Reality ponúka na predaj 1-izbový byt s balkónom v staršej novostavbe v Ružinove. BYTOV

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

209,000 € 4321 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

3i byt staršia novostavba, garáž, pivnica, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kýčerského | 85 m²

PRENÁJOM: 3i byt garáž, pivnica, Kýčerského ul., Staré Mesto Ponúkame Vám na prenájom príjemný

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3i byt za cenu 2i bytu, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Kýčerského | 85 m²

PRENÁJOM: 3i byt v cene 2i bytu, Staré Mesto Ponúkame Vám na prenájom príjemný a svetlý 3-izbo

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

2 izb. byt s garážovým státím, novostavba, ul. Dunajská

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dunajská | 77 m²

Ponúkame na prenájom slnečný 2 izbový byt s priestrannou loggiou v novostavbe v mestskej časti

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

COMODINO - úchvatná rezidencia v Devíne, s vlastnou záhradou a parkovaním

Reality Bratislava-Devín

4 izbový byt | Solúnska | 125 m²

COMODINO ponúka na prenájom veľký a svetlý dvojpodlažný 4- izbový byt o výmere 125 m2 s vlastno

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devín

1,800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

COMODINO - dizajnový 3 izbový byt v premiovom projekte Grand Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Frankovská | 97 m²

COMODINO ponúka na predaj jedinečný 3-izbový byt vo vyhľadávanej bratislavskej štvrti v projekt

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

439,000 € 4526 €/m²

COMODINO - moderný dvojizbový byt, v pokojnej lokalite Kramáre - Vlárska ulica, s balkónom a parkovaním

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vlárska | 55 m²

COMODINO ponúka exkluzívne na prenájom moderný dvojizbový byt, s vkusne zariadeným interiérom,

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

COMODINO - perfektná investícia pri Horskom parku s potenciálom v novostavbe

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Sklenárska | 40.4 m²

COMODINO ponúka na predaj jednoizbový byt so zaujímavou dispozícioiu - umožňujúcou oddelenie

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

185,000 € 4579 €/m²

COMODINO - nádherný 5izbový penthouse s panoramatickými výhľadmi, veľkometrážnou terasou a luxusným vybavením

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Albína Brunovského | 190 m²

COMODINO ponúka na predaj luxusný 5 - izbový penthouse s krbom a tým najkvalitnejším zariadením

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 12.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

COMODINO ponúka na predaj exkluzívny 2i byt v novostavbe na Jozefskej ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jozefská | 75.43 m²

COMODINO ponúka exkluzívne na predaj luxusný 2 - izbový byt v novostavbe WEINHAUER na Jozefskej

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

387,000 € 5131 €/m²

REZERVOVANÉ | COMODINO - výnimočný dvojizbový byt na Ružovej doline, s balkónom a parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 65 m²

REZERVOVANÉ | COMODINO ponúka exkluzívne na predaj 2 - izbový byt o výmere 65 m2, na ulici Ružo

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 4308 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

COMODINO - šikovný jednoibák v KOLOSEO s klimatizáciou a balkónom

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 46 m²

COMODINO ponúka na prenájom priestranný klimatizovaný jednoizbový byt s balkónom, o výmere 46m2

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

480 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

ZUZANY CHALUPOVEJ, 2-i byt, 40 m2 – projekt Slnečnice, blízkosť zastávky električky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 40 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt v projekte Slnečnice. Byt je kompl

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

228,000 € 5700 €/m²

MIEROVÁ, 2-i byt, 56 m2 – parkovanie v cene bytu, nízke náklady, tehla

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 56 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt v projekte SOLITAIRE. Bytový kompl

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

217,000 € 3875 €/m²

Prenájom moderný 3 izbový byt 90 m2, Zuckermandel, Žižkova, Staré Mesto Bratislava, terasa s výhľadom na mesto a dunaj a parkovanie

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Žižkova | 90 m²

3 izbový byt balkónom a výhľadom na Dunaj – projekt Zuckermandel, Žižkova ulica, Staré Mesto, B

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,300 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

VÝNIMOČNÝ 3-IZBOVÝ BYT S KRÁSNYMI VÝHĽADMI A VEĽKORYSOU VÝMEROU, ZOCHOVA ULICA, STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova | 109 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný a tichý 3-izbový mezonet s terasou a krásnymi výhľadmi v Staro

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

441,900 € 4054 €/m²

MODERNÝ 3i BYT, OVOCNÉ SADY, PARKING, KLÍMA, BALKÓN, Ivanská cesta

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ivanská cesta | 64 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom moderný, slnečný, kompletne štýlovo zariade

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

U NÁS !!!, EXKLUZÍVNY 2i byt, PRÍSTAVNA, LOGGIA ( 14 m2 ), CHLADENIE, 2 X PARKING, Plynárenská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 55 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom exkluzívny, slnečný a hlavne úplne nový 2i

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,030 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23051)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Upresniť hľadanie