BABONY TRE | B6.27 Rezidenčný nadštandardný byt na ul. Hlboká cesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Hlboká cesta | 160 m²

Richard Pastucha Senior maklér Babony The Real Estate prenajíma elegantné apartmánové byty rôzn

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,990 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Babony TRE | 2-izbový EXKLUZÍVNY byt s loggiou a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 55 m²

Ponúkame na prenájom EXKLUZÍVNY 2-izbový byt s loggiou v modernom rezidenčnom projekte DISCOVER

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

BABONY TRE | B5.23 Rezidenčný nadštandardný byt na ul. Hlboká cesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká cesta | 137 m²

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,490 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Bratislave-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska cesta | 53 m²

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Bratislave-Petržalka ZAČIATOK PREDAJA v novom

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

254,400 € 4800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BABONY TRE I Prenájom priestranného 2 izb. bytu s parkovaním

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Podunajská | 60 m²

Realitná kancelária BABONY TRE Vám exkluzívne predstavuje na prenájom priestranný 2-izbový byt

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

610 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

BABONY TRE: Nadštandardný 2-i byt v projekte ZWIRN za cenu „štandardu“

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.15 m²

BABONI TRE: Nadštandardný 2-i byt v projekte ZWIRN za cenu „štandardu“ Ponúkame na predaj tri

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,081 € 7056 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE I Predaj Výnimočný 1-izb apartmán v projekte Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 35.16 m²

Výnimočný apartmán v projekte Metropolis – moderné bývanie v srdci Bratislavy Babony TRE I Pon

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

PREDANÉ: Nadštandardný 2i byt v projekte ZWIRN za cenu „štandardu“

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.5 m²

Ponúkame na predaj tri exkluzívne 2-izbové byty v jednom z najprestížnejších a architektonicky

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

384,150 € 7049 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 55 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

BABONY TRE I 3 i byt s parkovaním v rezidenčnom komplexe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 75 m²

Byt sa nachádza na 7. poschodí z celkových 16 vo veže «A» modernej novostavbe METROPOLIS a ponú

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,400 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Petržalke s terasou

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska cesta | 117 m²

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Petržalke s terasou ZAČIATOK PREDAJA v novom p

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

561,600 € 4800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BABONY TRE | A5.9 Rezidenčný nadštandardný byt na ul. Hlboká cesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká cesta | 116 m²

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,200 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

BabonyTRE I SKY PARK_4.veža_Prenájom 2-izb. byt s výhľadom do parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 50 m²

BabonyTRE Vám ponúka na prenájom praktický a funkčne zariadený 2-izbový byt s parkovacím miesto

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY: NA PREDAJ zariadený 1-izbový byt v novostavbe s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 34 m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY: Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj 1,5- izbový byt

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 7056 €/m²

PRENÁJOM - komplet kvalitne zariadený, klíma, 3izb. byt s parkovacím miestom a pivnicou. IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ivanská cesta | 78 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom 3 izbový byt Bratislava-Ružinov, Ovocné sady. Štýlo

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,340 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Luxusný 2 izbový byt na predaj River Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 82 m²

Niektoré miesta sa nedajú opísať — treba ich zažiť. Toto je jedno z nich. Luxusný byt na 11. p

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

WFG | Na prenájom moderný, zariadený a klimatizovaný 2-izbový byt s balkónom v novostavbe

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 65 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný 2-izbový byt v Eurovea Riverside, v mestskej časti Staré Mesto

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

895 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Krásny moderný byt na prenájom ihneď voľný

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 47 m²

Minimálna doba nájmu: 1 rok Byt je k dispozícii ihneď Cena: 850 € nájom + 150€ náklady (vráta

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

WFG | Na prenájom zariadený 4-izbový byt s terasou, garážovým státím a pivnicou v novostavbe

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Mokrohájska cesta | 111 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na prenájom moderný, kompletne zariadený 4-izbový

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,540 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Hľadáme pre klienta: Priestranný 4-5 izbový byt v Bratislave - Staré mesto (Ružinov / Nové Mesto)

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Nezadaná | 120 m²

Pre nášho konkrétneho klienta hľadáme nehnuteľnosť, ktorá spĺňa nasledujúce parametre: Lokalita

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

900,000 € 7500 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 65 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt v Bratislave- mestská časť Staré Mesto. Byt sa nachádza

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

895 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PRENÁJOM 2 izbový byt, Zuzany Chalupovej, Slnečnice - mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 48 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám MAXA reality ponúka na prenájom veľmi pekný, prémiovo zari

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

900 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Na predaj priestranný 2-izb. byt s terasou a záhradkou, Na piesku, Bratislava II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Piesku | 62 m²

Na predaj priestranný 2-izb. byt s terasou a záhradkou, Na piesku, Bratislava II - Ružinov ZÁK

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 5161 €/m²

Apollo Residence - SKOLAUDOVANÉ byty v lukratívnej časti Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 111 m²

Fidem Reality ponúka na predaj posledné SKOLAUDOVANÉ byty takmer vypredaného projektu v reziden

Publikované: 08.03.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23053)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie