2 izb. byt v novostavbe, TESLOVA ul., zariadený

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Teslova | 64 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt v nízko podlažnej NOVOSTAVBE bytového dom

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

**BEZ PROVÍZIE*2-izbový byt s veľkou loggiou v tichej lokalite Lamača

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Na barine | 49 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 2-izbový byt v približne 15-ročnej novostavbe v obľúbenej lokalit

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

770 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

TREEF | Moderný 2-izbový byt Ružinov Bratislava – novostavba s loggiou, parkovaním a klimatizáciou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55.33 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný a skolaudovaný 2-izbový byt v obľúbenej loka

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

295,700 € 5344 €/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 4-izbový byt 95 m², lodžia 11 m², 2x parkovanie, novostavba Bory, Hany Ponickej

Reality Bratislava-Lamač

4 izbový byt | Hany Ponickej | 95 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj moderný 4-izbo

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

349,990 € 3684 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

TREEF | Exkluzívny penthouse s veľkou terasou – Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské Luhy | 102.36 m²

Luxusné bývanie na najvyššom podlaží s výnimočnou terasou Realitná kancelária Treef Vám exkluz

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

655,500 € 6404 €/m²

Novinka
Novinka

Jan Pinka | Grand Koliba – nadštandardný 4,5-izbový byt (122 m²) s dvoma záhradami (143 m²) a dvoma garážami

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Frankovská | 122 m²

Tento byt je určený pre klienta, ktorý presne vie, čo hľadá – priestor, súkromie a kvalitu bez

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

690,000 € 5656 €/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» 1-izbový byt s vlastným parkingom »» novostavba Nový Ružinov » cena 490,- EUR (English text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská 47 | 32.6 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na prenájom 1-izbový byt situovaný na druhom poschodí novosta

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

490 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» Nový 2 izbový byt s veľkou terasou » novostavba » cena 700,- EUR ( English text inside )

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Seberíniho | 68 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na prenájom okamžite voľný 2-izbový byt situovaný na 3. posch

Publikované: 24.11.2020 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4-IZBOVÝ BYT S TERASOU V KOMORNOU PROJEKTE V DOWNTOWNE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Chalupkova | 112 m²

FEDORS GROUP vám ponúka5 na predaj dizajnový 4-izbový byt s veľkou terasou v jedinečnom projekt

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5348 €/m²

Na predaj: 2 garážové parkovacie státia – ideálne pre motorky | Rača – Na Pasekách

Reality Bratislava-Rača

Iný byt | Na pasekách | 11 m²

Ponúkame na predaj 2 garážové parkovacie státia v bytovom dome na ulici Na Pasekách 23 v bratis

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

17,900 € 1627 €/m²

Novinka
Novinka

VÝNIMOČNÝ LUXUSNE VYHOTOVENÝ INDUSTRIÁLNY LOFT SO SAUNOU A JACUZZI

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Turbínová | 164 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj prémiový industriálny byt v Novom Meste. Tento jed

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Dizajnový klimatizovaný 2kk byt + uzavretá garáž, novostavba, začiatok Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Bosákova | 58 m²

Ponúkame na prenájom štýlový a svetlý 2-izbový byt v novostavbe na Bosákovej ulici, situovaný n

Publikované: 13.07.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE NOVÁ ZÁHORSKÁ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Kunovská | 99 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj nový 4-izbový byt v prevedení ŠTANDARD v projekte

Publikované: 19.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

452,410 € 3624 €/m²

Areté real- Predaj výborne riešeného 2-izbového bytu s balkónom a pekným výhľadom v dobrej lokalite, ul. Jégého, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50 m²

Ponúkame na predaj príjemný, výborne dispozične riešený 2-izbový byt s balkónom s pekným výhľad

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 5380 €/m²

ARETÉ REAL- PRENÁJOM KRÁSNEHO 2 IZ.BYTU, TRNAVSKÁ CESTA-JÉGÉHO ALEJ, VNÚTORNÉ PARKOVACIE STÁTIE , ZARIADENÝ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 62 m²

ARETÉ REAL- Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný, slnečný, kompletne zariadený 2 izbový byt v

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Nové skolaudované byty a apartmány v projekte vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Rybničná | 92 m²

Ponúkame na predaj byty a apartmány v polyfunkčnom dome Diamant, ktorý vie poskytnúť mestské bý

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

260,000 € 2826 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nové skolaudované byty a apartmány vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 50.5 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

164,000 € 3248 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Výhodné ceny. Skolaudované byty a apartmány vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 50.5 m²

Najlepšie ceny novostavieb v Bratislave! 2-izb skolaudované apartmány od 164.000,- Eur! Ihneď k

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

164,000 € 3248 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nové skolaudované byty a apartmány vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Rybničná | 72 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

270,000 € 3750 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nové skolaudované byty a nebytové priestory v projekte Diamant.

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 50.5 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

167,000 € 3307 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nové skolaudované byty a apartmány vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 50.5 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

164,000 € 3248 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Krásny 2 izbový byt s parkovaním v cene, BA II. Trnávka, Galvániho

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 43.92 m²

POPIS BYTU: Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka exkluzívne na prenájom krásny nový 2 izbov

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

BA/PETRŽALKA-Prenájom moderného 2i bytu s lodžiou+parking-Kopčianka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Ul. Závodu Matador | 51.66 m²

Ak hľadáte priestranný byt v novostavbe s dostatkom úložného priestoru v lokalite s plnou občia

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

2 izbový byt v novšej stavbe s výbornou polohou na úplnom začiatku Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 45 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na Zadunajskej ceste s výbornou polohou na úplnom začiatku Petr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

225,000 € 5000 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Rodinné domy na predaj (23054)
Upresniť hľadanie