2 izbový byt | Landererova | 32 m²
Investičná príležitosť a bývanie na najlepšej adrese! Moderné 2-izbové apartmány v projekte Ist
244,725 € 7648 €/m²
1 izbový byt | Landererova | 25 m²
Investičná príležitosť na najlepšej adrese! V absolútnom centre moderného bratislavského downto
198,475 € 7939 €/m²
2 izbový byt | Landererova | 57 m²
Moderné 2-izbové apartmány s vysokými stropmi až 3,2 m v projekte Ister Tower v budove Business
349,725 € 6136 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
Ponúkame na predaj moderný a svetlý 2-izbový byt s loggiou, nachádzajúci sa na 10. poschodí obľ
296,990 € 4950 €/m²
2 izbový byt | Bazová | 44.81 m²
Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný, príjemný 2 izbový byt s loggiou a kobkou v super lokalite
800 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Apartmán | 269 m²
TUreality ponúka na predaj ubytovňu na Závodnej ulici v Bratislave vo funkčnom industriálnom ar
535,000 € 1989 €/m²
3 izbový byt | 100 m²
3-izbový byt s rozlohou 100 m2 sa nachádza v jedinečnej lokalite na ulici Zámocké schody pár kr
2,500 €/mesiac 25 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Zátišie | 54.09 m²
Nový projekt v bratislavskom Novom Meste pri jazere Kuchajda spája modernú architektúru, zelený
342,800 € 6338 €/m²
3 izbový byt | Zátišie | 70.8 m²
422,800 € 5972 €/m²
2 izbový byt | Zátišie | 56.6 m²
342,900 € 6058 €/m²
3 izbový byt | Zátišie | 70.81 m²
442,900 € 6255 €/m²
2 izbový byt | Zátišie | 56.72 m²
326,900 € 5763 €/m²
1 izbový byt | Zátišie | 36.73 m²
242,900 € 6613 €/m²
2 izbový byt | Zátišie | 56.72 m²
323,400 € 5702 €/m²
1 izbový byt | Zátišie | 36.73 m²
244,900 € 6668 €/m²
2 izbový byt | Zátišie | 56.72 m²
319,900 € 5640 €/m²
1 izbový byt | Prístavná | 32 m²
Ponúkame na predaj exkluzivny apartmán. Byt je v minimalistickom štýle pripravený pre náročného
199,999 € 21 €/m²
3 izbový byt | Chalupkova | 74 m²
Realitná kancelária Neibrs ponúka na prenájom ešte neobývaný 3izb byt v projekte METROPOLIS v
1,200 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Blumentálska | 132 m²
Realitná kancelária Real For You exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s veľkou
705,000 € 5341 €/m²
1 izbový byt | Račianska | 45 m²
DAHLEH Ponúka Na prenájom ponúkame priestranný 1-izbový byt s balkónom v modernom rezidenčnom k
590 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Eduarda Wenzla | 55 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN Vám exkluzívne ponúka na prenájom nový 2 izbový byt v novostavbe
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Garsónka | Námestie 1. mája | 24 m²
Ponúkame na prenájom novostavbu garsónky situovanej v Starom Meste na Námestí 1 mája v projekte
650 €/mesiac 27 €/mesiac/m²
Mezonet | Ľubinská | 155 m²
Prémiový 4-izbový mezonet s rozlohou 155 m2 a terasou 14 m2 sa nachádza v jednej z najvyhľadáva
4,500 €/mesiac 29 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Ľubinská | 155 m²
Occam New Home ponúka exkluzívne na prenájom nádherný 4-izbový mezonetový byt v žiadanej Bratis
4,500 €/mesiac 29 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.