MODERNÝ 3i byt, NOVOSTAVBA, TERASA, BALKÓN, PARKING, Staré Grunty, Karlová Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré Grunty | 89 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom veľmi pekný, slnečný, kompletne moderne zar

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Priestranný 2i byt, 2 x loggia, garážové státie, novostavba, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Majerníkova | 86.06 m²

Na predaj ponúkame priestranný a zariadený 2-izbový byt s dvoma loggiami a garážovým parkovacím

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 2788 €/m²

Na prenájom 1-izb. byt Donnerova ul.

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Donnerova | 33 m²

Na prenájom 1-izb. byt Donnerova ul. - Karlová Ves, byt po rekonštrukcii a komplet zariadený.

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

700 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Predaj – zrekonštruovaný 3-izb byt s loggiou, 4 posch. dom, na ulici Ľ. Fullu Karlovka

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Ľudovíta Fullu | 71 m²

IBA U NAS! Ponúkame na predaj pekný zrekonštruovaný 3-izbový byt 74m2 s lodžiou, v zateplenom b

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

259,000 € 3648 €/m²

ARBIZ | prenájom 1-izbový byt na Adámiho ulici – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Adámiho | 36 m²

Realitná kancelária ARBIZ Vám ponúka na prenájom 1-izbový byt v mestskej časti Karlova Ves, na

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

490 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

PLUS REALITY I Trojizbový byt po kompletnej rekonštrukcii, loggia, klimatizácia, voľný !

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kolískova | 70 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na prenájom zrekonštruovaný, klimatizovaný 3-izbový

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

820 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PLUS REALITY | Svetlý štvorizbový byt s komorou a šatníkom – v Karlovej Vsi v meste Bratislava na predaj!

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 96 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový byt s loggiou, ko

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

300,000 € 3125 €/m²

**QREAL**Bývanie pri lese s mestom na dosah**možnosť GARÁŽE**

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hlaváčikova | 75.79 m²

Ponúkame na predaj rekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Karlova Ves – Dlhé diel

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

268,000 € 3536 €/m²

Predaj 3 izbový priestranný byt Kresánkova

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kresánkova | 81 m²

Hľadáte bývanie, kde sa spája veľkorysý priestor, výborná lokalita a bezproblémové parkovanie?

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

324,000 € 4000 €/m²

Predaj 3 izbového slnečného výnimočného bytu s vlastnou TERASOU a loggiou na ulici L. Fullu v Karlovej vsi. 150m2 byt+terasa+loggia

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | L.Fullu | 150 m²

ponúkame na predaj veľmi pekný zaujímavý slnečný 3-izbový byt s terasou na ulici Ludovíta Fullu

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

329,000 € 2193 €/m²

=REZERVOVANÉ= PREDAJ, MODERNÝ 4-IZB BYT S PARKOVACÍM STÁTÍM V NOVOSTAVBE CUBICON GARDENS, 97M2, RUDOLFA MOCKA, BRATISLAVA - KARLOVA VES.

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Ulica Rudolfa Mocka | 96 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na predaj moderne zariadený 4-izbový byt s b

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

375,000 € 3906 €/m²

VALEN | Krásny 3i byt s okúzľujúcim výhľadom, Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Pribišova 41 | 70.31 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj krásny 3-izbový byt po kompl. rekonštrukcií v lokali

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

295,900 € 4209 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom zariadený 1-izbový byt s loggiou na Dlhých Dieloch

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Kolískova | 37 m²

Iba realitná kancelária COLUMBA Central ponúka na prenájom tento kompletne zariadený 1-izbový b

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

2-izbový byt s nadštandardným vybavením | 24 m² terasa s výhľadom na Dunaj | Karlova Ves, uzavretý areál, parkovanie

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 75.24 m²

Predstavte si bývanie, kde máte mesto na dosah, ale každodenný pokoj nad ním. Tento 2-izbový b

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

349,900 € 4650 €/m²

člen NARKS

NOVÁ CENA - Priestranný 5i byt v srdci Karlovej Vsi - Rodinné bývanie v objatí zelene

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Donnerova | 100 m²

Hľadáte domov, kde sa spája pokoj prírody s výbornou dostupnosťou do centra, kompletnou občians

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

329,000 € 3290 €/m²

člen NARKS

Štartovací byt s veľkou terasou v Mlynskej doline

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Staré Grunty | 52 m²

BROKER CONSULTING ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj štartovací byt s veľkou terasou v Mly

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

229,000 € 4404 €/m²

člen NARKS

PENTHOUSE NAD LESOM: 220 m² neobmedzených možností

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Matejkova | 220 m²

Hľadáte priestor, ktorý sa prispôsobí vašim snom, a nie vy jemu? Ponúkame na predaj výnimočný m

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

669,000 € 3041 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

ZĽAVA!!! Novostavba Svrčia - Bratislava - Predaj 3 - izbový byt

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Svrčia | 77.18 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Bratislave, mestskej časti Karlova Ves - Svrčia ulica na

Publikované: 30.03.2023 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

375,000 € 4957 €/m²

PREDANÝ, VEĽKÝ, 3-IZB. BYT, 77m2, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, BALKÓN, PÚPAVOVA ULICA, KARLOVA VES

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 77 m²

Ponúakme na predaj veľký 3-izbový byt s veľkou dennou zónou, Pupavová ulica, Karlova Ves Na pr

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

274,990 € 3571 €/m²

PREDANÉ. 1-izbový byt 31,43 m² v zateplenom dome – vhodný na bývanie aj investíciu.

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Karloveská | 31.43 m²

Auxerre reality vám exkluzívne ponúka na predaj prakticky riešený 1-izbový byt v pôvodnom stav

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

160,000 € 5091 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ veľký 3izb byt, Bratislava, Dlhé Diely, ul. Beniakova

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 79 m²

*REZERVOVANÝ* BIBI reality s.r.o. Vám ponúka na predaj priestanný 3 izbový byt v meste Bratisla

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

250,000 € 3165 €/m²

DIRECTREAL|Priestranný, nezariadený byt s krásnym výhľadom, 2 balkónmi a parkovaním v garáži

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jána Stanislava | 85.45 m²

Directreal Smile - NA PRENÁJOM: Priestranný 3i byt (85.45 m²) s 2 loggiami a garážovým státím

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - EXKLUZÍVNE na predaj – krásny 2-izbový byt vo vyhľadávanej časti Dlhé diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Veternicová | 51.17 m²

Realitná kancelária Angels Real Vám exkluzívne ponúka 2-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratis

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

210,000 € 4104 €/m²

REZERVOVANÉ-PREDAJ: 3 izbový byt, 64 m2, Bratislava - Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jána Stanislava | 64 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj priestranný, slnečný 3 izbový byt na ulici Jána Stanislava 7

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

220,000 € 3438 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23083)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (764)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30328)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Upresniť hľadanie