TOP MAKLÉR ponúka veľký 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s terasou v tichej lokalite.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kolískova | 96 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

289,000 € 3010 €/m²

PREDAJ : 3- izbový byt 73 m2, staršia čiastočná rekonštrukcia, Púpavová ul., Karlova Ves.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 73 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt na Púpavovej ulici v Brati

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

230,000 € 3151 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj výnimočného 3 izbového bytu v Cubicone.

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 128 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj priestranný slnečný 3- izbový byt s možnosťou kúpiť byt aj

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

449,900 € 3515 €/m²

Priestranný 4-izbový byt (125 m²) s 3 balkónmi a parkovaním pre 2 autá – Cubicon, suchý prechod do OC, pri lese

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 125 m²

4-izbový byt v projekte Cubicon ponúka kombináciu, ktorú v Bratislave nájdete len zriedka – po

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

465,000 € 3720 €/m²

Predaj výnimočného 3 izbového bytu v Cubicone.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 128 m²

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

449,900 € 3515 €/m²

Svetlý, zariadený 2i byt 46m2 s balkónom, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 46 m²

EXPAT EXPERTS l Svetlý, zariadený 2i byt 46m2 s balkónom, Karlova Ves Dispozícia: celková výme

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Veľkorysý, svetlý 4i byt 161m2,s veľkou terasou, lodžiou a 2x parkovaním

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 161 m²

EXPAT EXPERTS | Veľkorysý, svetlý 4i byt 161m2, s veľkou terasou, lodžiou a 2x parkovaním Disp

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Svetlý 3i byt 66m2, s balkónom, v príjemnom prostredí pri lese

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | 66 m²

EXPAT EXPERTS | Svetlý 3i byt 66m2, s balkónom, v príjemnom prostredí pri lese Dispozícia: Ce

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ Veľmi pekný 3i byt 82 m2, A/C, s lodžiou a parkovaním

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | 82 m²

EXPAT EXPERTS | Veľmi pekný 3i byt 82 m2, A/C, s lodžiou a parkovaním, novostavba Dispozícia:

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,200 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 3i byt 94m2, lodžia, pivnica, pekná lokalita

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | 94 m²

EXPAT EXPERTS | Priestranný 3i byt 94m2, s lodžiou a pivnicou, v príjemnej lokalite Dispozícia

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Výnimočný 2i byt 63m2, terasa s úžasným výhľadom, KARLOVESKÉ RAMENO

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 63 m²

EXPAT EXPERTS | Výnimočný 2i byt 63m2, terasa s úžasným výhľadom, KARLOVESKÉ RAMENO Dispozícia

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľmi príjemný 3i byt 89m2, s lodžiou a parkovaním, KARLOVESKÉ RAMENO

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | 89 m²

EXPAT EXPERTS | Veľmi príjemný 3i byt 89m2, s lodžiou a parkovaním, KARLOVESKÉ RAMENO Dispozíc

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

990 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Luxusný 2i byt 65m2, klimatizovaný, s lodžiou, parkovanie, VILLINKI

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 65 m²

EXPAT EXPERTS | Luxusný 2i byt 65m2, klimatizovaný, s lodžiou, parkovanie, VILLINKI Dispozícia

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

990 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Príjemný, svetlý 3i byt 71m2, 2x lodžia, klimatizácia, dobrá lokalita

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | 71 m²

EXPAT EXPERTS | Príjemný, svetlý 3i byt 71m2, 2x lodžia, klimatizácia, dobrá lokalita Dispozíc

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 2,5 i byt 68m2, lodžia, parking, súkromný areál, skvelá lokalita

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 68 m²

EXPAT EXPERTS | Moderný 2,5 i byt 68m2, lodžia, parking, súkromný areál, skvelá lokalita Dispo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

980 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Unikátny veľkometrážny 3i byt, TERASA 66,602, 1 x GARÁŽOVÉ MIESTO, 2x WC, ul. Majerníková, BA IV-Karlova Ves, lokalita Dlhé Diely, na skok do centra

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Majerníkova | 170.5 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na prenájom komfortný, plne zariadený 3i byt v lukratívnej lokal

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,150 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Jedinečný 4i byt 108m + 2x veľká loggia, Adámiho ul., začiatok Karlovej Vsi, 6/7p., veľký šatník, na skok do centra, DOBRÁ ADRESA,aj ako investícia

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Adámiho | 108 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj jedinečný 4 izb. byt na začiatku mestskej časti Karlov

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

349,900 € 3240 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Adámiho | 108 m²

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

349,900 € 3240 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TOP!!! MODERNÝ 2I APARTMÁN S VEĽKÝM BALKÓNOM A PARKOVANÍM V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Hudecova | 52 m²

Realitná kancelária MIRACLE REAL Vám exkluzívne ponúka na prenájom úplne novozariadený, štýlový

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

695 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Krásny zrekonštruovaný 1izb. byt, Karloveská ul.

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Karloveská | 35 m²

Ponúkame na prenájom krásny a vkusne zrekonštruovaný 1-izbový byt na Karloveskej ulici, ktorý p

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

720 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

ATRAKTÍVNY 4-IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU V NADČASOVOM PROJEKTE VILY VEDUTA

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Hany Meličkovej | 115 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj 4-izbové byty v projekte VILY VEDUTA. Tento projekt spája kvalit

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

678,000 € 5896 €/m²

MODERNÝ ZARIADENÝ 3-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V TICHEJ LOKALITE NA HRANICI KARLOVEJ VSI A DEVÍNA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Devínska cesta | 112 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s priestrannou terasou, ktorý

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

555,000 € 4955 €/m²

REZERVOVANÉ METROPOLITAN │Elegantný 3i byt s balkónom a parkovaním

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Rudolfa Mocka | 68 m²

REZERVOVANÉ METROPOLITAN │Elegantný 3i byt s balkónom a parkovaním Byt bol rezervovaný a momen

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3-izbový penthouse s veľkolepými terasami a neskutočným výhľadom na panorámu mesta

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré Grunty | 164 m²

V prestížnej časti Bratislavy – Staré Grunty – vznikol moderný projekt s iba 10 bytmi. Štyri z

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 2713 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23084)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (763)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Upresniť hľadanie