Slnečný 4-izbový byt v štandarde s kuchynskou linkou a nádherným výhľadom

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 89 m²

Tento 4-izbový byt je silnou voľbou pre rodinu, ktorá chce priestor, svetlo a kvalitnú dispozíc

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

479,990 € 5393 €/m²

TOP: 2- izbový byt s krásnym výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Jána Stanislava | 52.4 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Karlova Ves, Dlhé diely, na ulici

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

209,900 € 4006 €/m²

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 3 IZB. BYT S PRIESTRANOU LOGGIOU, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA, BA IV, PÚPAVOVA ul., KARLOVÁ VES.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 71.73 m²

Predstavujeme Vám výnimočnú príležitosť stať sa majiteľom 3 izbového bytu s úžasnou atmosférou

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

230,000 € 3206 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Nadštandardný 4-izbový byt s dvomi loggiami a krásnym výhľadom – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jurigovo nám. | 101.96 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt na začiatku Karlovej Vsi, vo vyhľadávane

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

340,000 € 3335 €/m²

Nadštandardný byt s dvomi loggiami a krásnym výhľadom – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Jurigovo nám. | 101.96 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný byt na začiatku Karlovej Vsi, vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

340,000 € 3335 €/m²

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jurigovo nám. | 101.96 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

340,000 € 3335 €/m²

NA PREDAJ Slnečný 3-izbový byt v príjemnej tichej lokalite na dosah k prírode na Jamnického ulici s krásnym výhľadom

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jamnického | 68 m²

NA PREDAJ Slnečný 3-izbový byt v príjemnej tichej lokalite na dosah k prírode na Jamnického uli

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3528 €/m²

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 2-izbový byt v Bratislave IV.

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete prenajať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších pod

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 1-izbový byt v Bratislave IV.

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

člen NARKS

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete predať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmi

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 3-izbový v Bratislave IV.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | 0 m²

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

člen NARKS

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

člen NARKS

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 4-izbový v Bratislave IV.

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 0 m²

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

člen NARKS

**REZERVOVANÉ**QREAL**Novo-rekonštruovaný byt s veľkou loggiou**

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Adámiho | 56.52 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves na Adámiho ul. Byt j

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

228,800 € 4048 €/m²

Na dlhodobý prenájom svetlý a kompletne zariadený 3-izbový byt Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jána Stanislava | 71 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom svetlý a kompletne zariadený 3-izbový byt o výmere 71 m2 na u

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v Karlovej Vsi TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Novackého | 63 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v tehlovom bytovom dome na konci slep

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom krásny, svetlý a mimoriadne tichý 3-izbový byt na Dlhých dieloch TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 66 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny, svetlý a mimoriadne tichý 3-izbový byt na Dlhých dieloch, kde

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj priestranný 4 izbový byt 124,93 m² v uzavretom zelenom areáli s ihriskom – Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Bedľová | 124.93 m²

Ponúkam na predaj výnimočný 4 izbový byt s veľkorysou výmerou 124,93 m², situovaný na mimoriadn

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

599,000 € 4795 €/m²

Byt na prenájom - ul. Kresánkova, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 57 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 2i byt s veľkým balkónom. Byt sa nachadza v novšej tehlove

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 08.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Byt na prenájom - ul. Hany Meličkovej, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 151 m²

Ponúkame Vám na prenájom slnečný velkometrážny 3 izbový byt na ulici Hany Meličkovej v Karlovej

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 08.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom pekný 3-izbový byt o výmere 64 m² - Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kempelenova | 64 m²

Ponúkame na prenájom pekný 3-izbový byt o výmere 64 m² v obľúbenej lokalite Karlova Ves na Kemp

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom priestranný 3-izbový byt v Bratislave IV

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kempelenova | 72 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 3-izbový byt v Bratislave – Karlova Ves, na Kempelenovej u

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbovvý byt s balkónom, 49m2, Bratislava-Dlhé Diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 57 m²