Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Moderný, elegantný 3i byt s veľkou loggiou a krásnym výhľadom

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Silvánska | 72.5 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj 3i byt s dobrou atmosférou, výhľadom do tichej, kľ

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

255,000 € 3517 €/m²

Horizont real hľadá pre klientov 1-izbové byty v Bratislave IV

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | 0 m²

Chcete predať Vašu nehnuteľnosť za najlepšiu cenu a bez starostí? Ponúkame Vám kompletný reali

Publikované: 18.05.2023 Aktualizované: 12.07.2024
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

1 €

Prenájom 2-izbového bytu – Bratislava, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Na Kampárke | 58 m²

Realitná kancelária Horizont Real ponúka na prenájom krásny, kompletne zariadený 2-izbový byt n

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ: Priestranný 3-izbový byt s možnosťou 4 izieb, 2 lodžie

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 79 m²

REZERVOVANÉ. Na Dlhých dieloch sú byty, ktoré majú dobrú adresu… a potom sú byty, ktoré majú a

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Arvin & Benet | Veľkorysý 2i byt so slnečnou predzáhradkou a s výnosnosťou 4.8%

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Jána Stanislava | 144.9 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj 2i byt s veľkorysou výmerou na prízemí bytového domu na Dlhých D

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

249,000 € 1718 €/m²

Rezervované - Predaj priestranného 2i bytu s loggiou v staršej novostavbe.

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Majerníkova | 66 m²

Predáme slnečný 2-izbový byt s loggiou na Majerníkovej ulici , priamo oproti Billy v bytovom

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

250,000 € 3788 €/m²

REZERVOVANÉ KOMPLETNE PRECÍZNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZB.BYT, Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jána Stanislava | 71.09 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne prináša jedinečnú príležitosť získať dokonalý domov pr

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

289,990 € 4079 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Tichý, veľkorysý 3i byt s dvoma loggiami a bezproblémovým parkovaním

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hlaváčikova | 69.75 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj veľkorysý 3i byt pri lese s výhľadom do zelene. Or

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

259,000 € 3713 €/m²

KeyPoint | KRESÁNKOVA - REZERVOVANÉ

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 59 m²

Nehnuteľnosť je rezervovaná Pokiaľ si želáte informácie o jej prípadnej opätovnej dostupnosti,

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

224,900 € 3812 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENAJATÉ!! RK MIMAREAL Vám ponúka na prenájom dizajnový minimalistický 2i byt s loggiou i franc.balkónom v Karlovej vsi,Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Jána Stanislava | 40 m²

PRENAJATÉ!! RK MIMAREAL Vám ponúka na prenájom dizajnový minimalistický 2i byt s loggiou i fra

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Kúpime 1i. byt platba v HOTOVOSTI, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Karloveská | 38 m²

Hľadáme 1. - izbový byt alebo Garsónku v okrese Bratislava IV – Karlova Ves. Platba v Hotovosti

Publikované: 04.03.2021 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

3-izbový byt v rakúskej obci Wolfsthal

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | 81 m²

Moderný 3-izbový byt s rozlohou 73,52 m2 a balkónom 7,8 m2 sa nachádza v rakúskej obci Wolfstha

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

285,000 € 3519 €/m²

NOMA | REZERVOVANÉ-VETERNICOVÁ č.27 - Doprajte si tento VÝHĽAD z vlastnej SPÁLNE

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Veternicová | 62 m²

Ondrej Bugár a spoločnosť NOMA Realitné služby Vám ponúkajú na PREDAJ tento 3-izbový byt v poko

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,990 € 3871 €/m²

Rezervované.Na predaj slnečný 2-izbový byt v Karlovej Vsi-Dlhé Diely 48m2.

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 48 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Zrekonštruovaný 2.izbový byt nachádzajúci sa na Hlaváčikovej ulic

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

199,999 € 4167 €/m²

Štýlový a svetlý 2-izbový byt s francúzskymi oknami s atmosférou novostavby a výhľadom na Kresánkovej ulici, Dlhé Diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 55 m²

Ponúkame na prenájom moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt s úžitkovou plochou 55 m2 a balkónom.

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj 3 izbového bytu s predzáhradkou na ulici Staré Grunty v Karlovej vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 219 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Karlova Ves na ulici Staré Grunty v novostavbe (

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

429,000 € 1959 €/m²

ARTHUR - Ste kreatívec s vidinou nových perspektív a hľadáte „iný „ byt?

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Matejkova | 100 m²

Byt vymykajúci sa štandardnej dispozícii pýta inovatívnu ruku, iné vnímanie. Neobvyklý veľkomet

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

450,000 € 4500 €/m²

Slnečný 1-izb. byt, LODŽIA, BA IV Karlova Ves, Kresánkova

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Kresánkova | 31 m²

OPIS BYTU: Realitná kancelária LAPE REAL ponúka na prenájom slnečný 1-izbový byt s LODŽIOU na u

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

600 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garsónka | Karlova Ves | 30 m²

Potrebujete predať váš byt? Ponúknite ho na Férový výkup nám do Riešime bývanie! Byty môžu byť

Publikované: 10.08.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

130,000 € 4333 €/m²

4- izbový penthouse s terasou v blízkosti Líščieho údolia

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 153 m²

Veľkometrážny 4-izbový byt (153 m2) s terasou (11,36 m2) sa nachádza v polyfunkčnom bytovom dom

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

600,000 € 3922 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3 izbového bytu s park. státím v novostavbe na ulici Staré Grunty v Karlovej vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré Grunty | 94 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Karlova Ves na ulici Staré Grunty s pekným výhľa

Publikované: 29.03.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

365,000 € 3926 €/m²

Predaj 3 izbového bytu s predzáhradkou v novostavbe na ulici Staré Grunty v Karlovej vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré Grunty | 229 m²

Publikované: 28.02.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

420,000 € 2017 €/m²

Predaj 3 izbového bytu so záhradkou na ulici Staré Grunty v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 228 m²

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

425,000 € 1925 €/m²

Slnečný a útulný 1-izbový byt s veľkou loggiou

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Silvánska | 33 m²

Ponúkam na prenájom tento pekný 1-izbový bytík, ktorý sa nachádza na 2. poschodí vo výbornej, k

Publikované: 26.01.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

590 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (769)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie